Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Karol, zluzuj troche gacie, wrzucił link do innego forum - dobra, niech sobie jest, myślisz, że ktoś stąd pójdzie tam? Może zajrzy, ale nie najeżdżaj od razu na faceta, bo odstraszasz takim manewrem od naszego forum ludzi, którzy i tak rezygnują z forum a6, a3 czy forum innych modeli na korzyść naszego.

qr** jak nie wiesz to nie mów... zanim napisałem, że spam to już był na celowniku :facepalm: Proponuję nie wypowiadać się jak się nie wie.

---------- Post dopisany at 03:09 ---------- Poprzedni post napisany at 03:03 ----------

Właśnie widzę ale zostawiam to bez kom. bo ten filmik to pewnie też spam dodany bez żadnej dyskusji

Chyba nie mamy o czym dyskutować. :facepalm:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja mam luźne gacie. dla mnie temat zamknięty. coś chcesz dodać?

Opublikowano
ja mam luźne gacie. dla mnie temat zamknięty. coś chcesz dodać?

Nie lubię takiej popeliny. Między wódką a zakąską nie jest ciekawie:whistling:

Opublikowano
banan widziany na borowskiej :decayed:

niemożliwe, w sobotę byłem w Bardzie ;)

banan87 a Ty co sie nie chwalisz ze urodziny dziś masz :naughty: Sto lat :decayed:

thx :)

100! :banan:

thx :)

Mrugalem mu na borowskiej ale nie skumał :) sto lat

thx :)

Opublikowano

Banan, ja nie chciałbym nic mówić... Ale flaszkje mógłbyś postawić.... Stówka Byq:decayed:

Opublikowano
ja mam luźne gacie. dla mnie temat zamknięty. coś chcesz dodać?

Nie lubię takiej popeliny. Między wódką a zakąską nie jest ciekawie:whistling:

nadejdzie dzień w który będzie i wódka i zakąska

Opublikowano
Banan, ja nie chciałbym nic mówić... Ale flaszkje mógłbyś postawić.... Stówka Byq:decayed:

chętnie, bo jeszcze ślubną wiszę z czerwca :D dam znać kiedy, ten weekend na pewno odpada:facepalm:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Banan, ja nie chciałbym nic mówić... Ale flaszkje mógłbyś postawić.... Stówka Byq:decayed:

chętnie, bo jeszcze ślubną wiszę z czerwca :D dam znać kiedy, ten weekend na pewno odpada:facepalm:

mądrze mówi ale kolejny już jest jak najbardziej wskazany :grin:

Opublikowano
Banan, ja nie chciałbym nic mówić... Ale flaszkje mógłbyś postawić.... Stówka Byq:decayed:

chętnie, bo jeszcze ślubną wiszę z czerwca :D dam znać kiedy, ten weekend na pewno odpada:facepalm:

mądrze mówi ale kolejny już jest jak najbardziej wskazany :grin:

pomyślimy :P nigdy z wami jeszcze nie imprezowałem, macie jakąś miejscówę? :P bo u mnie za bardzo się nie da

Opublikowano

człowieku... możemy pić tam gdzie parkujesz i Emilowi żyłka się napina :decayed:

Opublikowano
człowieku... możemy pić tam gdzie parkujesz i Emilowi żyłka się napina :decayed:

hehe lepiej nie wywoływać wilka z lasu :P chyba, że jest syty, bo dzisiaj ktoś inny stoi na tym miejscu i może już na straż dzwonił :)

Opublikowano
  • Autor

Macie jakiś sprawdzony punkt regenerujacy baterie w laptopach ?

Opublikowano
Macie jakiś sprawdzony punkt regenerujacy baterie w laptopach ?

kupić nową. Z regeneracją jest jak z pudrowaniem pryszcza.., niby nie widać a jest.

Opublikowano
Macie jakiś sprawdzony punkt regenerujacy baterie w laptopach ?

kupić nową. Z regeneracją jest jak z pudrowaniem pryszcza.., niby nie widać a jest.

nie wiedziałem, że w ogóle jest coś takiego jak regeneracja baterii :) i w życiu by mi to do głowy nie przyszło

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
Macie jakiś sprawdzony punkt regenerujacy baterie w laptopach ?

kupić nową. Z regeneracją jest jak z pudrowaniem pryszcza.., niby nie widać a jest.

Regeneracja czyli wymiana ogniw na nowe i reset elektroniki. Zostaje tylko stara obudowa. Nie wiem co miałeś na myśli pisząc o pryszczach ale chyba nie o takiej regeneracji myslales.

Opublikowano
Macie jakiś sprawdzony punkt regenerujacy baterie w laptopach ?

A jaki model laptopa? Bo nie wiem, czy jest sens regenerować.

Opublikowano

Najnowsze baterie są zaprogramowane na ilość cykli ładowania

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.