Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Najnowsze baterie są zaprogramowane na ilość cykli ładowania

marketing to zło.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Macie jakiś sprawdzony punkt regenerujacy baterie w laptopach ?

kupić nową. Z regeneracją jest jak z pudrowaniem pryszcza.., niby nie widać a jest.

Regeneracja czyli wymiana ogniw na nowe i reset elektroniki. Zostaje tylko stara obudowa. Nie wiem co miałeś na myśli pisząc o pryszczach ale chyba nie o takiej regeneracji myslales.

Wg mnie się nie opłaca. Nawet jeśli zaoszczędzisz, to niewiele, a więcej zachodu. Ja ojcu kupowałem 7800mAh za jakieś 160zł brutto nową i sprawuje się doskonale. Poszperaj na allegro za zamiennikami.

Opublikowano
  • Autor

Znalazłem za120pln nową także widzę że ceny poszły sporo w dół przez dwa lata. Ostatnio płaciłem 230 za nową

Opublikowano

też płaciłem ze 120 zł do dell d 600 a nawet ktoś tu na forum sprzedawał oryginały w podobnej cenie takze nie warto bawic się w regeneracja

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
też płaciłem ze 120 zł do dell d 600 a nawet ktoś tu na forum sprzedawał oryginały w podobnej cenie takze nie warto bawic się w regeneracja

W dellu mam obie sprawne ale w hp padła tak że po odlaczeniu zasilacza od razu sie wyłącza.

Opublikowano

wczoraj po powrocie z pracy dostałem od żony z okazji imienin rękawice ze skrobaczka a wieczorkiem po wyjściu z drugiej zmiany nie mogłem szyb doskrobać popśikałem płynem k2 i lipa taka gruba warstwa lodu była ale dziś kładę już matę na szybę będe cwańszy

Opublikowano

Goldi ale przecie Ty masz garage ?

---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------

emubynuh.jpg

Czego już kurna nie wymyślą

Opublikowano
  • Autor

Wojskowy garaż :)

Opublikowano
Goldi ale przecie Ty masz garage ?

---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------

http://img.tapatalk.com/d/14/01/22/emubynuh.jpg

Czego już kurna nie wymyślą

hehe ale do pracy go z sobą nie wozi :grin:

---------- Post dopisany at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany at 13:38 ----------

Dzisiaj miałem okazję zobaczyć brawurowy wyczyn naszej policji. Na Grunwaldzkiej dojeżdżam do przejścia dla pieszych, zatrzymuję sie, kukam w lusterko a tu policja za szybko się do mnie zbliża. Myślę sobie, super w końcu sponsor na malowanie tylnej klapy. A tu lipa, w ostatniej chwili odbił i zatrzymał się na słupku ze znakiem przejście dla pieszych. BRAWOOOO:facepalm:

Opublikowano

Mam pseudo garaż ale jak mam drugą zmianę to żona parkuje ona rano śmiga do pracy i córkę do szkoły wiezie

Sent from my 7 Mozart T8698 using Tapatalk

Opublikowano
Mam pseudo garaż ale jak mam drugą zmianę to żona parkuje ona rano śmiga do pracy i córkę do szkoły wiezie

Sent from my 7 Mozart T8698 using Tapatalk

Ale takie poświęcenia owocują prezentami :decayed:

Opublikowano
Znalazłem za120pln nową także widzę że ceny poszły sporo w dół przez dwa lata. Ostatnio płaciłem 230 za nową

To darmo mi dell zaśpiewał za nową 9 komorową 370 zł

Opublikowano

Szukam lapka do 2k, poleci ktoś coś... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

W battalionie ktoś coś mial

Opublikowano
W battalionie ktoś coś mial

Z tego co pamietam to Ogr handluje lapkami.

Opublikowano

Tylko że mnie nówka interesuje dla starego

Opublikowano

:hi:

Ja mam toshibe w ktorej juz nie działa cd-rom ale tez nie da sie wymienic cos tak siadlo ze jak sie podpina nowy cd-rom to komp jakies zwarcie czy co nie wiem łapie i nie odpala do tego ostatnio mi wiatraki siadły i po 5 minutach od włączenia wyłącza się bo się przegrzewa. Ma ktoś jakiś serwis do polecenia wyceny nowych wiatraków ? lapek ma już z 8 lat i nie wiem czy czasem nie czas na wymiane :decayed: Ja dla odmiany szukam czegos do max 3tys brutto .

Opublikowano
:hi:

Ja mam toshibe w ktorej juz nie działa cd-rom ale tez nie da sie wymienic cos tak siadlo ze jak sie podpina nowy cd-rom to komp jakies zwarcie czy co nie wiem łapie i nie odpala do tego ostatnio mi wiatraki siadły i po 5 minutach od włączenia wyłącza się bo się przegrzewa. Ma ktoś jakiś serwis do polecenia wyceny nowych wiatraków ? lapek ma już z 8 lat i nie wiem czy czasem nie czas na wymiane :decayed: Ja dla odmiany szukam czegos do max 3tys brutto .

Macie jakiś sprawdzony punkt regenerujacy baterie w laptopach ?

Polecam, chłopaki robią profi robotę. A&D Serwis ? naprawa serwis laptopów Wrocław sprawdź nasze ceny ? Wrocław ul. Długosza 33 tel 71 782 11 51

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.