Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kelly family jeszcze koncertują?:eusathink:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
kelly family jeszcze koncertują?:eusathink:

wiesz że jutro jestem we Wrocku :naughty:

dywan i nowego Rs-a poproszę :decayed:

Opublikowano
kelly family jeszcze koncertują?:eusathink:

wiesz że jutro jestem we Wrocku :naughty:

dywan i nowego Rs-a poproszę :decayed:

Ode mnie masz talon.

Na qrwe u balon :grin:

Opublikowano
kelly family jeszcze koncertują?:eusathink:

wiesz że jutro jestem we Wrocku :naughty:

dywan i nowego Rs-a poproszę :decayed:

Ode mnie masz talon.

Na qrwe u balon :grin:

Ty tam jutro bądź na łączach :naughty: a talon się przyda :grin:

Opublikowano

Kurw.. naprawdę muszę naspamować 100 postów żeby sprzedawać na forum? :grin:

Opublikowano

Ja zawsze :D na pt wzialem wolne a czy dostane to sie okaze jutro. Ale bede napewno :decayed:

Opublikowano

dywan tylko dla mnie jest rozwijany, nie licz na fajerwerki :decayed:

Opublikowano
Kurw.. naprawdę muszę naspamować 100 postów żeby sprzedawać na forum? :grin:

Jak jestes powyzej 2 lat na forum to wystarczy 50 postow.

Opublikowano
Kurw.. naprawdę muszę naspamować 100 postów żeby sprzedawać na forum? :grin:

licz się ze słowami.

Opublikowano
kelly family jeszcze koncertują?:eusathink:

wiesz że jutro jestem we Wrocku :naughty:

dywan i nowego Rs-a poproszę :decayed:

Ode mnie masz talon.

Na qrwe u balon :grin:

Ty tam jutro bądź na łączach :naughty: a talon się przyda :grin:

a gdzie pijecie?:decayed:

Opublikowano
kelly family jeszcze koncertują?:eusathink:

wiesz że jutro jestem we Wrocku :naughty:

dywan i nowego Rs-a poproszę :decayed:

Ode mnie masz talon.

Na qrwe u balon :grin:

Ty tam jutro bądź na łączach :naughty: a talon się przyda :grin:

a gdzie pijecie?:decayed:

toć mnie się nie pytaj tylko Szopena i reszty wiary :decayed:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

dywan tylko dla mnie jest rozwijany, nie licz na fajerwerki :decayed:

Kajak nie bądź taki hejże ho cziki tango :grin:

Opublikowano

jo żech jest ino jedyn i żodyn inny mnie nie przebija... żodyn! :grin:

Opublikowano
jo żech jest ino jedyn i żodyn inny mnie nie przebija... żodyn! :grin:

Qwa zaden slownik nie chce tego przetlumaczyc na nasz :grin:

Opublikowano
jo żech jest ino jedyn i żodyn inny mnie nie przebija... żodyn! :grin:

Qwa zaden slownik nie chce tego przetlumaczyc na nasz :grin:

:grin:

Opublikowano
kelly family jeszcze koncertują?:eusathink:

wiesz że jutro jestem we Wrocku :naughty:

dywan i nowego Rs-a poproszę :decayed:

Ode mnie masz talon.

Na qrwe u balon :grin:

Ty tam jutro bądź na łączach :naughty: a talon się przyda :grin:

a gdzie pijecie?:decayed:

będziesz ?

Opublikowano
  • Autor
jo żech jest ino jedyn i żodyn inny mnie nie przebija... żodyn! :grin:

Qwa zaden slownik nie chce tego przetlumaczyc na nasz :grin:

Tłumacz przez Ostrowsko-ślunski

Opublikowano

szczuraz and You ?

Opublikowano

O której kończysz te badania?

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
O której kończysz te badania?

Wysłane z monopola 24/7

Coś ok 2h mi się zejdzie pewnie może mniej

Opublikowano

licz się ze słowami.

No a jak to nazwać? Mam się wypowiadać w tematach gdzie nie posiadam stosownej wiedzy? A może odgrzewać kotlety z przed x lat pisząc "też to miałem"/"fajnie ze żyję".

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.