Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak :wink:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Może się coś znajdzie, ale wątpię, bo raczej wyrzucałem :decayed:

Zerknij bo potrzebuję żeby gwint na gotowo skręcić. Jak będziesz miał dwa Kpl to też wezmę bo znajomemu gwint na dziurach mocowania pourywal. Szukam jeszcze tylnej góry do quattro żeby mieć komplet poskladany na zimę i lato

Opublikowano

Zerknę w sobotę, ale wątpię. Napisz do mojego kuzyna -> waldekpsk.

Opublikowano

:hi:po gastroskopi sama przyjemnośc :decayed:

Opublikowano
:hi:po gastroskopi sama przyjemnośc :decayed:

haha goldik lepiej się nie chwal , ze sprawia Ci przyjemność :grin:

Opublikowano
:hi:po gastroskopi sama przyjemnośc :decayed:

haha goldik lepiej się nie chwal , ze sprawia Ci przyjemność :grin:

Lolek pomyślałeś o kindybale :grin::grin::grin:

Opublikowano

Goldik musisz teraz zmienić Nick na "głębokie gardło":D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

He he wy tylko o jednym Nelson będziesz w moim wieku to pogadamy hehe

wysłane z audi goldiego

Opublikowano
He he wy tylko o jednym Nelson będziesz w moim wieku to pogadamy hehe

wysłane z audi goldiego

już nie narzekaj :wink:

Opublikowano
  • Autor

b5d6a280fc707c1b8a555f82963c1290_original.jpg?1391176195

Jarek ty się wiekiem nie zasłaniaj... pozwoliłeś jakiejś obcej osobie zagrzebać sobie w japie rurą :facepalm: Ja ratowałem się ucieczką jak mnie w szpitalu chcieli czymś takim poczęstować. Uj wie czy nie używają tego też do proktologi przy okazji :polew:

Opublikowano

szczuraz ja nie chcę specjalnie Jarka martwić ale w 100% się z Tobą zgadzam, w końcu kryzys, cięcia i szukanie oszczędności w NFZcie :grin:

Opublikowano
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/01/b5d6a280fc707c1b8a555f82963c1290_original.jpg?1391176195

Jarek ty się wiekiem nie zasłaniaj... pozwoliłeś jakiejś obcej osobie zagrzebać sobie w japie rurą :facepalm: Ja ratowałem się ucieczką jak mnie w szpitalu chcieli czymś takim poczęstować. Uj wie czy nie używają tego też do proktologi przy okazji :polew:

A co za roznica w ktora dziure to wpychaja :grin:

Opublikowano
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/01/b5d6a280fc707c1b8a555f82963c1290_original.jpg?1391176195

Jarek ty się wiekiem nie zasłaniaj... pozwoliłeś jakiejś obcej osobie zagrzebać sobie w japie rurą :facepalm: Ja ratowałem się ucieczką jak mnie w szpitalu chcieli czymś takim poczęstować. Uj wie czy nie używają tego też do proktologi przy okazji :polew:

A co za roznica w ktora dziure to wpychaja :grin:

Ważne że sprawia to przyjemność :polew:

Opublikowano
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/01/b5d6a280fc707c1b8a555f82963c1290_original.jpg?1391176195

Jarek ty się wiekiem nie zasłaniaj... pozwoliłeś jakiejś obcej osobie zagrzebać sobie w japie rurą :facepalm: Ja ratowałem się ucieczką jak mnie w szpitalu chcieli czymś takim poczęstować. Uj wie czy nie używają tego też do proktologi przy okazji :polew:

A co za roznica w ktora dziure to wpychaja :grin:

Ważne że sprawia to przyjemność :polew:

jak ktoś jest z tych cieplejszych to może i tak :grin:

Opublikowano

To pojechalicie po mnie i tak mam , trzy miechy leczenia także wasze zdrowie na drugi raz będę bardziej dobierał słowa a tak wogle robię oświetlenie na Ledach

wysłane z audi goldiego

Opublikowano
  • Autor

Wrzody ci wykryli czy co ?

Opublikowano
Wrzody ci wykryli czy co ?

raczej to, że w d*pie ma robote :grin:

Opublikowano

Oj wszyscy byli tak pracowici jak ja kiedy nie pije hehe a co do choroby wykryli nadżerka nad wpustowa dobra czas pobiegać juz ponad kilogram mniej

wysłane z audi goldiego

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.