Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ćwiartka ogarniesz kluczyk ?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widzę, że ktoś rynny z Kościoła podpier*** i założył do EVO :grin: Tak też można.

Panowie potrzebuje przerobić kostki pod licznik. Audi `96r. z kostkami 26 pinów (kostka niebieska i żółta) pod licznik 32 pinowy (kostka niebieska i zielona). Dokładnie pod coś takiego: http://imageshack.com/a/img577/5882/hyvo.jpg http://imageshack.com/a/img849/7235/n3zc.jpg

Znacie jakiegoś elektryka/elektronika we wro i okolicach który by mi to zrobił?

Opublikowano
Ćwiartka ogarniesz kluczyk ?

Czekaj a co tam miałem zrobic? bo qrde zapomniałem :grin:

Opublikowano

Te rynny robią robotę :whistling: Fakt mogłyby być krótsze ale wtedy zderzak by się przypalał od temp :whistling::decayed:

Opublikowano
Te rynny robią robotę :whistling: Fakt mogłyby być krótsze ale wtedy zderzak by się przypalał od temp :whistling::decayed:

to kiedy kupujesz :naughty:

Opublikowano
Ćwiartka ogarniesz kluczyk ?

Czekaj a co tam miałem zrobic? bo qrde zapomniałem :grin:

zerknąć czemu nie hula centralka po upadku kluczyka

Opublikowano
Ćwiartka ogarniesz kluczyk ?

Czekaj a co tam miałem zrobic? bo qrde zapomniałem :grin:

zerknąć czemu nie hula centralka po upadku kluczyka

No no pamietam. Coś sie musiało odlutować. Bedziesz we Wro to ogarniemy :wink:

Opublikowano
Te rynny robią robotę :whistling: Fakt mogłyby być krótsze ale wtedy zderzak by się przypalał od temp :whistling::decayed:

to kiedy kupujesz :naughty:

Są ważniejsze sprawy na chwilę obecną.. trzeba stanąć na nogi bo człowiek leży i kwiczy :kwasny:

Opublikowano
Ćwiartka ogarniesz kluczyk ?

Czekaj a co tam miałem zrobic? bo qrde zapomniałem :grin:

zerknąć czemu nie hula centralka po upadku kluczyka

No no pamietam. Coś sie musiało odlutować. Bedziesz we Wro to ogarniemy :wink:

Ok tylko 17 musielibyśmy się spotkać bo 18 lub po to ja już is dead :facepalm:

Opublikowano

a już myślałem Ćwiara, że to na moje pytanie odpisałeś :decayed:

Opublikowano
Ćwiartka ogarniesz kluczyk ?

Czekaj a co tam miałem zrobic? bo qrde zapomniałem :grin:

zerknąć czemu nie hula centralka po upadku kluczyka

No no pamietam. Coś sie musiało odlutować. Bedziesz we Wro to ogarniemy :wink:

Ok tylko 17 musielibyśmy się spotkać bo 18 lub po to ja już is dead :facepalm:

Spoko. Przyjedziesz to sie spotkamy, zabiore kluczyk i posprawdzam go.

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

a już myślałem Ćwiara, że to na moje pytanie odpisałeś :decayed:

Powiem Ci ze zabardzo czasu nie mam na takie dłubanie w kablach. Jeszcze jakby to sezon letni był to może, dzień dłuższy i wogóle. A teraz to kicha.

Opublikowano
Ćwiartka ogarniesz kluczyk ?

Czekaj a co tam miałem zrobic? bo qrde zapomniałem :grin:

zerknąć czemu nie hula centralka po upadku kluczyka

No no pamietam. Coś sie musiało odlutować. Bedziesz we Wro to ogarniemy :wink:

Ok tylko 17 musielibyśmy się spotkać bo 18 lub po to ja już is dead :facepalm:

Spoko. Przyjedziesz to sie spotkamy, zabiore kluczyk i posprawdzam go.

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

a już myślałem Ćwiara, że to na moje pytanie odpisałeś :decayed:

Powiem Ci ze zabardzo czasu nie mam na takie dłubanie w kablach. Jeszcze jakby to sezon letni był to może, dzień dłuższy i wogóle. A teraz to kicha.

Ryjuuu jesteśmy pod tel :decayed:

Opublikowano

No jak nie jak tak :decayed:

Opublikowano

Widzę, że ktoś rynny z Kościoła podpier*** i założył do EVO :grin: Tak też można.

Panowie potrzebuje przerobić kostki pod licznik. Audi `96r. z kostkami 26 pinów (kostka niebieska i żółta) pod licznik 32 pinowy (kostka niebieska i zielona). Dokładnie pod coś takiego: http://imageshack.com/a/img577/5882/hyvo.jpg http://imageshack.com/a/img849/7235/n3zc.jpg

Znacie jakiegoś elektryka/elektronika we wro i okolicach który by mi to zrobił?

Nie lepiej odrazu przejść na licznik poliftowy 3x32 pin. ? robota ta sama a efekt lepszy.

Opublikowano

Poczytałem i jednak się skuszę

Opublikowano

Napisz dokladniej skad zostala zawinięta. Wrzuc jeszcze info w watek skradzionych.

Opublikowano

Napisz jeszcze do Bolca, żeby wrzucił na fb na klubowy

Opublikowano

Siemankoo

Opublikowano

:hi:z rana :hi:i na miły wtorek polecam "obejrzeć" kawał dobrej "muzyki" :kox:

Marco - Ready To Go on Vimeo

Opublikowano
Napisz dokladniej skad zostala zawinięta. Wrzuc jeszcze info w watek skradzionych.

:wtf: Komu i co?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.