Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żyją, żyją :siema:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pracują

Opublikowano
Pracują

:polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

1/4 żeby Ci się lepiej pracowało

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
:hi: siema. Dzisiaj 3 dzien w pracy po 3 miesiacach L4 a juz jestem wykonczony:facepalm:
Opublikowano
:hi: siema. Dzisiaj 3 dzien w pracy po 3 miesiacach L4 a juz jestem wykonczony:facepalm:

Ciekawe kiedy ja pójdę do pracy i po jakim czasie będę tak mówił :grin::decayed:

Opublikowano
:hi: siema. Dzisiaj 3 dzien w pracy po 3 miesiacach L4 a juz jestem wykonczony:facepalm:

Ciekawe kiedy ja pójdę do pracy i po jakim czasie będę tak mówił :grin::decayed:

Jak Ty rano wstajesz i juz styrany :grin:

Opublikowano
  • Autor

Arek coś Ci wisi w skrzynce. Spóźnione ale szczere. :decayed:

Opublikowano
:hi: siema. Dzisiaj 3 dzien w pracy po 3 miesiacach L4 a juz jestem wykonczony:facepalm:

Ciekawe kiedy ja pójdę do pracy i po jakim czasie będę tak mówił :grin::decayed:

Jak Ty rano wstajesz i juz styrany :grin:

:polew:

Opublikowano
Arek coś Ci wisi w skrzynce. Spóźnione ale szczere. :decayed:

Dziękówa Mistrzu :drinks::decayed:

Opublikowano
:hi: siema. Dzisiaj 3 dzien w pracy po 3 miesiacach L4 a juz jestem wykonczony:facepalm:

Ciekawe kiedy ja pójdę do pracy i po jakim czasie będę tak mówił :grin::decayed:

no ja przez pierwsze 2 dni byłem całkiem zadowolony, jakoś tak fajnie i szybko czas leciał, no a dzisiaj już masakra. O 5 dramat ze wstaniem w robocie dłużyło się w chu... No cóż jak to się mówi najgorsze pierwsze pół roku a później jakoś leci :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dzisiaj widziane klubowe B6 na kamiennej DW396.. bodajże i pod UE klubowe B5 DW156.. :wink:

Opublikowano

:hi:dzięki szczurek za pomoc :wink:

Opublikowano
:hi: pada mi zawieszenie, tak stuka i wali :facepalm:
Opublikowano

jeszcze nie cała godzina i jadę po bączka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj był jakiś spęd limuzyn. Widziałem 3 lincolny, hummera limo i uwaga... cayenne limo :slina: Widziałem też policję z bliska na facie :facepalm::grin:

Opublikowano
Dzisiaj był jakiś spęd limuzyn. Widziałem 3 lincolny, hummera limo i uwaga... cayenne limo :slina: Widziałem też policję z bliska na facie :facepalm::grin:

też kilka dzisiaj widziałem, a co do policji to taka dzisiaj sytuacja - wyjeżdżam z roboty na grabiszyńską, a tu za mną radiowóz, jadę sobie elegancko a po chwili syrena, no to chu... zatrzymuję się w zatoczce, a psiarnia wyłączyła koguta i pojechała dalej, skumajcie żartownisiów :facepalm:

Opublikowano
Dzisiaj był jakiś spęd limuzyn. Widziałem 3 lincolny, hummera limo i uwaga... cayenne limo :slina: Widziałem też policję z bliska na facie :facepalm::grin:

też kilka dzisiaj widziałem, a co do policji to taka dzisiaj sytuacja - wyjeżdżam z roboty na grabiszyńską, a tu za mną radiowóz, jadę sobie elegancko a po chwili syrena, no to chu... zatrzymuję się w zatoczce, a psiarnia wyłączyła koguta i pojechała dalej, skumajcie żartownisiów :facepalm:

Dziwne , oni na każde użycie koguta muszą mieć zgodę z dyzurki :kwasny: ale w sumie to polska ...

Opublikowano

Zgode musza miec na przejazd na bombach przez miasto. Krotkotrwale wlaczenie sygnalow swietlnych i dzwiekowych w celu zatrzymania pojazdu nie musi byc zglaszane dyzurnemu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.