Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Może uda mi się wpaść dzisiaj tylko napiszcie gdzie konkretnie czy MM czy magnolia i na którą - 17 czy 18 ?

Ja będę na 17 pod mm bo na 18:10 już muszę być gdzie indziej

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, o 20 jest mecz w kosza na Orbicie, finał Pucharu, więc tam będzie tłum ludzi :)

Opublikowano
Panowie, o 20 jest mecz w kosza na Orbicie, finał Pucharu, więc tam będzie tłum ludzi :)

i co teraz robimy?

Opublikowano
  • Autor

Będą zlatywac się koło 18:30 do tego czasu zablokujemy naszą część parkingu

Opublikowano
Będą zlatywac się koło 18:30 do tego czasu zablokujemy naszą część parkingu

No to gitara

Opublikowano

My jednak odpadamy :wink:

Opublikowano

Miejsce i czas bez zmian?

Opublikowano

ja będę koło 17:30 pod MM

-------------------------------------

Ch... nie wiem czy będę bo mnie szwagry nawiedzili :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Miejsce i czas bez zmian?

Tak ja się juz zbieram

Opublikowano

dzięki za spota. Przepraszam, że się nie pożegnałem ale mały zaczął płakać i trza było jechać.:wink:

Opublikowano

Tym razem ci wybaczymy fajnie że ekipa dopisała myślę że za dwa tygodnie to powtórzymy

wysłane z audi goldiego

Opublikowano

Oby częściej tak liczna ekipa dopisała .

Opublikowano

Ale coś krótko? Dzwonie do szopena o 18.20 ze za 30 min bede we wro a on mówi ze już po.

Opublikowano
Ale coś krótko? Dzwonie do szopena o 18.20 ze za 30 min bede we wro a on mówi ze już po.

Nie ze już po tylko ze się powoli zawijamy bo Olimpiada i Stoch wygrał zloty medal :D

Opublikowano
  • Autor

Bo od 17 audi R8 upalalismy. Muszę zgrać film bo wygląda grubo. Trochę zimno było i trzeba było się ewakuowac.

Opublikowano
Bo od 17 audi R8 upalalismy. Muszę zgrać film bo wygląda grubo. Trochę zimno było i trzeba było się ewakuowac.

Pewnie to co miałem Emilowi program pisać żeby sie częstotliwości nie gryzły na pilocie :grin::grin:

Opublikowano
Bo od 17 audi R8 upalalismy. Muszę zgrać film bo wygląda grubo. Trochę zimno było i trzeba było się ewakuowac.

Pewnie to co miałem Emilowi program pisać żeby sie częstotliwości nie gryzły na pilocie :grin::grin:

Ale kurna nawet ksenony ma :D

Opublikowano
Bo od 17 audi R8 upalalismy. Muszę zgrać film bo wygląda grubo. Trochę zimno było i trzeba było się ewakuowac.

Pewnie to co miałem Emilowi program pisać żeby sie częstotliwości nie gryzły na pilocie :grin::grin:

Ale kurna nawet ksenony ma :D

Ale pewnie nie parują jak Twoje :grin::polew:

Opublikowano
  • Autor
Bo od 17 audi R8 upalalismy. Muszę zgrać film bo wygląda grubo. Trochę zimno było i trzeba było się ewakuowac.

Pewnie to co miałem Emilowi program pisać żeby sie częstotliwości nie gryzły na pilocie :grin::grin:

Tak to to tylko że jak posadzilismy na nim moje gopro to coś zasięg gubilo i trasa słabo wyszła

Opublikowano

Maciek Ty masz go pro?

Wysłane z monopola 24/7

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.