Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

To taką szydera z mojej strony była... :) mam 720p z ir

---------- Post dopisany 10-02-2014 at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany 09-02-2014 at 21:56 ----------

Ale zadyma w strefie śmiechu czytajta zanim posprzontajo... To dopiero strefa śmiechu :)

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
To taką szydera z mojej strony była... :) mam 720p z ir

---------- Post dopisany 10-02-2014 at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany 09-02-2014 at 21:56 ----------

Ale zadyma w strefie śmiechu czytajta zanim posprzontajo... To dopiero strefa śmiechu :)

widziałem :grin:

---------- Post dopisany 10-02-2014 at 08:05 ---------- Poprzedni post napisany 09-02-2014 at 23:21 ----------

Złomek patrz, raj dla Ciebie :grin:

u9a3usug.jpg

---------- Post dopisany at 08:05 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ----------

tego tu jest tysiące, Ty byś tu sobie życie paniczu ułożył :grin:

Opublikowano

witka

co sie działo w strefie smiechu bo nie zalapalem sie ?

Opublikowano
  • Autor

Awantura kto u murzyna plul na nasze forum bardziej i kto ma pindol na imię :)

Opublikowano
Awantura kto u murzyna plul na nasze forum bardziej i kto ma pindol na imię :)

:grin: było dobrze

Opublikowano
:hi: siema pany, już nie bedziecie nabijac się ze mnie wlasnie przyjechalem na myjnie:grin:
Opublikowano
:hi: siema pany, już nie bedziecie nabijac się ze mnie wlasnie przyjechalem na myjnie:grin:

powinieneś zapłacić podwójną cenę :decayed:

Opublikowano
:hi: siema pany, już nie bedziecie nabijac się ze mnie wlasnie przyjechalem na myjnie:grin:

powinieneś zapłacić podwójną cenę :decayed:

Nie strasz nie strasz bo Cie stado gesi obrobi i dopiero bedzie podwojna cena:decayed:

Opublikowano
:hi: siema pany, już nie bedziecie nabijac się ze mnie wlasnie przyjechalem na myjnie:grin:

Ja właśnie Ci chciałem napisać ze flyer ogłosił konkurs na najbrudniejsze a4 a teraz to już po zawodach :D

Opublikowano
:hi: siema pany, już nie bedziecie nabijac się ze mnie wlasnie przyjechalem na myjnie:grin:

Ja właśnie Ci chciałem napisać ze flyer ogłosił konkurs na najbrudniejsze a4 a teraz to już po zawodach :D

szkoda że tylko na a4 bo moje E90 już od lipca nie myte miał bym szanse na podium :decayed:

Opublikowano
Bo od 17 audi R8 upalalismy. Muszę zgrać film bo wygląda grubo. Trochę zimno było i trzeba było się ewakuowac.

Pewnie to co miałem Emilowi program pisać żeby sie częstotliwości nie gryzły na pilocie :grin::grin:

Tak to to tylko że jak posadzilismy na nim moje gopro to coś zasięg gubilo i trasa słabo wyszła

Zreanimowałem Vipera, także następnym razem spróbujemy.

Opublikowano

:hi:Koledzy opony pirelli P1 czy P7 205/55/16 mam okazje dostać nowe użytkował ktoś któreś z tych modeli opinie na oponeo już poczytałem w grę wchodzą również nokian line.Obecnie mam nokiany model H i jestem bardzo zadowolony w porównaniu z barum brawius 2 :facepalm: także jak ktoś miał do czynienia to napiszcie

Opublikowano

P1

Opublikowano

Barumy miałem i byłem bardzo zadowolony polecam

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Też dobra guma ale P1 lepsza. Barumki trochę głośne

Opublikowano

Czyje to? Bo mi miejsce pod blokiem zajmuje :decayed:

IMG_0884.jpg

Opublikowano
  • Autor

wrzuć tak fotę żeby dało się powiększyć bo tej czarnej plamy nikt nie pozna :decayed:

Opublikowano
To taką szydera z mojej strony była... :) mam 720p z ir

---------- Post dopisany 10-02-2014 at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany 09-02-2014 at 21:56 ----------

Ale zadyma w strefie śmiechu czytajta zanim posprzontajo... To dopiero strefa śmiechu :)

widziałem :grin:

---------- Post dopisany 10-02-2014 at 08:05 ---------- Poprzedni post napisany 09-02-2014 at 23:21 ----------

Złomek patrz, raj dla Ciebie :grin:

http://img.tapatalk.com/d/14/02/10/u9a3usug.jpg

---------- Post dopisany at 08:05 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ----------

tego tu jest tysiące, Ty byś tu sobie życie paniczu ułożył :grin:

Kjerwa płace jak za prezydenta :-D

Wysłane z monopola 24/7

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.