Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj robimy jakiegoś spota?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dzisiaj robimy jakiegoś spota?

Ja bym podjechał bo Nelson ma mi przywieść gumkę :decayed:

Opublikowano
Dzisiaj robimy jakiegoś spota?

no robimy jak zawsze ;)

Opublikowano

Za każdym razem gdy oglądam ten filmik to leje na maksa ... Po prostu Miszcz :grin::banan:

Opublikowano

To 17.00 parking magnolia

Opublikowano

:hi:

Ćwiartka jutro będę już we Wro. Nocuje na ul Stysia

O której będziesz dostępny ?

Opublikowano
:hi:

Ćwiartka jutro będę już we Wro. Nocuje na ul Stysia

O której będziesz dostępny ?

Myśle że ok 18 juz bede wolny. Zdzwonimy sie jak coś :wink:

Opublikowano
:hi:

Ćwiartka jutro będę już we Wro. Nocuje na ul Stysia

O której będziesz dostępny ?

Myśle że ok 18 juz bede wolny. Zdzwonimy sie jak coś :wink:

jo

który ma ode mnie odebrać przesyłkę ?

Opublikowano
:hi:

Ćwiartka jutro będę już we Wro. Nocuje na ul Stysia

O której będziesz dostępny ?

Myśle że ok 18 juz bede wolny. Zdzwonimy sie jak coś :wink:

jo

który ma ode mnie odebrać przesyłkę ?

oca69, wszystko dogram, nie bój się :hi:

Opublikowano

Mnie dziś nie ma właśnie byłem po flaszkę

wysłane z audi goldiego

Opublikowano
:hi:

Ćwiartka jutro będę już we Wro. Nocuje na ul Stysia

O której będziesz dostępny ?

Myśle że ok 18 juz bede wolny. Zdzwonimy sie jak coś :wink:

jo

który ma ode mnie odebrać przesyłkę ?

oca69, wszystko dogram, nie bój się :hi:

To dograj lepiej synku :naughty:

Opublikowano
:hi:

Ćwiartka jutro będę już we Wro. Nocuje na ul Stysia

O której będziesz dostępny ?

Myśle że ok 18 juz bede wolny. Zdzwonimy sie jak coś :wink:

jo

który ma ode mnie odebrać przesyłkę ?

oca69, wszystko dogram, nie bój się :hi:

To dograj lepiej synku :naughty:

panicz się nie martwi :naughty: gdzie mój pikczer :punish::decayed:

Opublikowano
:hi:

Ćwiartka jutro będę już we Wro. Nocuje na ul Stysia

O której będziesz dostępny ?

Myśle że ok 18 juz bede wolny. Zdzwonimy sie jak coś :wink:

jo

który ma ode mnie odebrać przesyłkę ?

oca69, wszystko dogram, nie bój się :hi:

To dograj lepiej synku :naughty:

panicz się nie martwi :naughty: gdzie mój pikczer :punish::decayed:

dziś fotorelacje podeślę wieczorem

Opublikowano

1/4 wjechać po ciebie ?? :naughty::grin:

Opublikowano
1/4 wjechać po ciebie ?? :naughty::grin:

Chociaż raz swoim padłem przyjade :grin:

Opublikowano

Mnie dzisiaj nie ma. Co lepiej bo turbo pije mi za duzo oleju. Regeneracja czy od awx?:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Dzisiaj robimy jakiegoś spota?

Ja bym podjechał bo Nelson ma mi przywieść gumkę :decayed:

Wracam z nart to zajade

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ----------

Niebieskie zglebione i pordzewiale widziane na zlotnikach. Btw co to za lampa na przedzie ?

Opublikowano

I qwa z moim jednym alusem :grin:

Z przodu bixy z soczewkami od D3 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Trzeba było ciąć?

Opublikowano

Inaczej by nie wlazla :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.