Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemankoo :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: dobry dobry
Opublikowano

Bry

wysłane z audi goldiego

Opublikowano

siema

Opublikowano
z gaju? 4km. Bliżej niż do Biedry :grin:

7,5 km :decayed: Jakby się paliło to od razu bym jechał, ale nie ma takiej potrzeby :decayed:

zadziwiasz mnie co raz bardziej...

Oszczędny jestem, trzeba sobie radzić. :decayed: Zbieram na Ostrów :grin:

Opublikowano

ostatnio o b8 wspominałeś :grin:

Opublikowano
ostatnio o b8 wspominałeś :grin:

Cicho kierwa :naughty:

Opublikowano
ostatnio o b8 wspominałeś :grin:

Cicho kierwa :naughty:

:buziak::grin:

Opublikowano

b8 bedzie mniej palic? :eusathink:

:kox:

Opublikowano

Może i tak :grin: Teraz przy upalaniu po mieście to ja nawet nie chcę wiedzieć ile mój pali :grin:

Opublikowano
Może i tak :grin: Teraz przy upalaniu po mieście to ja nawet nie chcę wiedzieć ile mój pali :grin:

a tak wszyscy mowia ze te eko dieselki po 3l pala :whistling::decayed:

Opublikowano

:hi:

chciałbym Wam kogoś przedstawić :wink: moja nowa miłość:

s6_moded.jpg

Opublikowano
  • Autor

Planujesz montować jakiś dodatkowy zbiornik paliwa?

Opublikowano
Planujesz montować jakiś dodatkowy zbiornik paliwa?

Nie, teraz będę odchudzał :wink: nie no żartuje myślę że obecne 75l wystarczy na 300km

Poczekajcie aż będą czasy z RL'a ja już mam :grin:

Opublikowano
Może i tak :grin: Teraz przy upalaniu po mieście to ja nawet nie chcę wiedzieć ile mój pali :grin:

a tak wszyscy mowia ze te eko dieselki po 3l pala :whistling::decayed:

W trasie max 6 litrów :whistling: A jak do 100km/h to poniżej 5 da się zejść :decayed: Jeszcze jakieś pytania? :grin:

---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ----------

Szymeniu, graty wyniku :slina::slina::slina:

Opublikowano
Może i tak :grin: Teraz przy upalaniu po mieście to ja nawet nie chcę wiedzieć ile mój pali :grin:

a tak wszyscy mowia ze te eko dieselki po 3l pala :whistling::decayed:

W trasie max 6 litrów :whistling: A jak do 100km/h to poniżej 5 da się zejść :decayed: Jeszcze jakieś pytania? :grin:

---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ----------

Szymeniu, graty wyniku :slina::slina::slina:

a jak do 60 w trasie to pewnie ze 2 i pol :naughty:

Opublikowano
Może i tak :grin: Teraz przy upalaniu po mieście to ja nawet nie chcę wiedzieć ile mój pali :grin:

a tak wszyscy mowia ze te eko dieselki po 3l pala :whistling::decayed:

W trasie max 6 litrów :whistling: A jak do 100km/h to poniżej 5 da się zejść :decayed: Jeszcze jakieś pytania? :grin:

---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ----------

Szymeniu, graty wyniku :slina::slina::slina:

a jak do 60 w trasie to pewnie ze 2 i pol :naughty:

chyba kjerwa na lawecie.

Opublikowano

Pany , w swoim A4 mam pompke centralnego z literka B na końcu. Wiem że jako zamiennik można wsadzić z literką E... Wsadziłem dziś takową , podpiąłem wszystko , kluczyk otwiera z zamka tylko drzwi kierowcy , pompki nie słychać ale po otworzeniu drzwi mrugają kierunki , czego nie było na pompce seryjnej. Czeski film - nikt nic nie wie :decayed: a może ktoś z was kuma o co chodzi ? :P

Opublikowano
Pany , w swoim A4 mam pompke centralnego z literka B na końcu. Wiem że jako zamiennik można wsadzić z literką E... Wsadziłem dziś takową , podpiąłem wszystko , kluczyk otwiera z zamka tylko drzwi kierowcy , pompki nie słychać ale po otworzeniu drzwi mrugają kierunki , czego nie było na pompce seryjnej. Czeski film - nikt nic nie wie :decayed: a może ktoś z was kuma o co chodzi ? :P

a adaptacje kluczyka zrobiłeś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.