Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem czy to tu było, ale być powinno :wink:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Siema :hi: potrzebuje olej motul gdzie mogę kupić we Wro ? Płacę jak za prezydenta

OiLuks 506 897 026

Opublikowano

Dzis mam fajna zabawe w pracy. Wyciagam wtryskiwacze i jeden nie chce wyjsc. Powiesilem auto na wtryskiwaczu i dalej ni uja :grin:

huseseda.jpg

a7eze4a6.jpg

Opublikowano

Dylemat natury egzystencjalnej, dolewać już letni czy dalej zimowy płyn :decayed: ?

Opublikowano
Siema :hi: potrzebuje olej motul gdzie mogę kupić we Wro ? Płacę jak za prezydenta

OiLuks 506 897 026

Podziękował bardzo :hi:

Opublikowano

Siema wszystkim, tym pracującym i opierdalającym :hi:

Opublikowano

Oilcenter Krakowska. Ja tam biorę i nie narzekam, że podrobiony. W zatoce na świętokrzyskiej był 30 zł tańszy :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

Temat z innej beczki ale ktoś może wie. W drugim aucie Seat Cordoba 1.4 nie pokazuje mi temp na zegarach. Orientuje się ktoś który czujnik za t odpowiada i gdzie go znajdę :P

Opublikowano
Temat z innej beczki ale ktoś może wie. W drugim aucie Seat Cordoba 1.4 nie pokazuje mi temp na zegarach. Orientuje się ktoś który czujnik za t odpowiada i gdzie go znajdę :P

Za zderzakiem przednim z lewej strony pod lampą :) Czujnik temperatury zewnętrznej.

Opublikowano

Źle napisałem. Chodzi o temp wody a nie zewnętrznej :decayed: aż taki wypas to to nie jest :wink:

Opublikowano

Czujnik temperatury cieczy, jest w plastikowym kroćcu przykręconym do głowicy, do tego kroćca idzie gumowy wąż od układu chłodzenia . W 1.4 chyba jest od przodu głowicy.

Opublikowano

Przy termostacie będziesz miał czujnik temp.

Wysłane z monopola 24/7

---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ----------

Haha ale dostałem ligowe tablice w UM :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

To po lewej ? :P

4hp2.jpg[/img]

Opublikowano
  • Autor
Przy termostacie będziesz miał czujnik temp.

Wysłane z monopola 24/7

---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ----------

Haha ale dostałem ligowe tablice w UM :-D

Wysłane z monopola 24/7

chyba w WK :decayed: newer majnd pokazuj :naughty:

Opublikowano

DW 05OUL prawie jak 0 SOUL

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
To po lewej ? :P

4hp2.jpg[/img]

Tak właśnie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Duds miałeś bycze jaja na tyle w a4 albo masz kogoś kto miał przy -65 w q ? Nie wiem jaką wysokość kupić :\

Opublikowano

Nie miałem. Dzisiaj przyszły i za tydzień je dopasuje do aczy. W a4 miałem odboje z golfa i doskonale zdawały egzamin :wink:

2012_10_07_16_00_20.jpg

3 osoby z tyłu + bagażnik po sufit.

Opublikowano
Nie miałem. Dzisiaj przyszły i za tydzień je dopasuje do aczy. W a4 miałem odboje z golfa i doskonale zdawały egzamin :wink:

http://s30.postimg.org/3rs1muqn1/2012_10_07_16_00_20.jpg

3 osoby z tyłu + bagażnik po sufit.

na h...usteczke te odboje ze sie grzecznie zapytam? :wink:

Opublikowano

Załaduj auto na maxa na ori odbojach jak masz glebę taką, że palec w nadkole nie wchodzi. Wtedy zrozumiesz :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.