Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam zawór, mogę Ci wziąć w week.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto od nas jedzie na zlot ?

Opublikowano

Ja :decayed: i chyba tylko ja.

---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

A i jeszcze Chopin :wink:

Opublikowano

Ja wyjeżdżam około 8 żeby być w Katowicach na 9.20 tam się wbijam do Ślązaków i cisnę dalej. Jadę sam ale nie wiem kiedy wracam więc w jedną mańkę mogę kogoś zabrać

Opublikowano

No ja jade swoim bo w pon wracam. chopin chyba tez bo w niedziele.

Nie bede proponowal zebysmy jechali razem na 3 auta bo zgubisz nas juz 100m za bramkami :grin:

Opublikowano
:hi: Siema wszystkim, nikt nie doradzi z tymi dywanikami?
Opublikowano
No ja jade swoim bo w pon wracam. chopin chyba tez bo w niedziele.

Nie bede proponowal zebysmy jechali razem na 3 auta bo zgubisz nas juz 100m za bramkami :grin:

Ale ja nie jadę na wyścigi :grin: 150 na tempo i luz

Opublikowano
No ja jade swoim bo w pon wracam. chopin chyba tez bo w niedziele.

Nie bede proponowal zebysmy jechali razem na 3 auta bo zgubisz nas juz 100m za bramkami :grin:

Ale ja nie jadę na wyścigi :grin: 150 na tempo i luz

Haha ale i tak na starcie uzyskasz kilka km przewagi :grin:

Opublikowano
No ja jade swoim bo w pon wracam. chopin chyba tez bo w niedziele.

Nie bede proponowal zebysmy jechali razem na 3 auta bo zgubisz nas juz 100m za bramkami :grin:

Ale ja nie jadę na wyścigi :grin: 150 na tempo i luz

No tyle to jeszcze moj pojedzie :grin:

Opublikowano
:hi: Siema wszystkim, nikt nie doradzi z tymi dywanikami?

Firma Petex szukaj na allegro :wink:

---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ----------

1/4 yyy znaczy Panie Kierowniku :hi::hi: :grin:

Opublikowano
:hi: Siema wszystkim, nikt nie doradzi z tymi dywanikami?

Firma Petex szukaj na allegro :wink:

---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ----------

1/4 yyy znaczy Panie Kierowniku :hi::hi: :grin:

Kiego uja? :grin:

---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ----------

Maciek mam kostke dla Cie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To przekozak :) nareszcie koniec obwijania taśmą izolacyjna. Tymczasem idę walczyć z gwintem i heblami

Opublikowano
To przekozak :) nareszcie koniec obwijania taśmą izolacyjna. Tymczasem idę walczyć z gwintem i heblami

Maciek a jakie heble wrzucasz? te 288 to nie jest seria?

Opublikowano

A gdzie tam :-)

Opublikowano

to ile jest w serii?

Opublikowano
  • Autor

288 seria ja miałem 280 wentylowane z h*j wie czego pewnie z 1.6/1.8 i to na jakimś afganskim klocku.

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:38 ----------

pu2esehy.jpg zaczyna się prawdziwą robota :)

Opublikowano
288 seria ja miałem 280 wentylowane z h*j wie czego pewnie z 1.6/1.8 i to na jakimś afganskim klocku.

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:38 ----------

http://img.tapatalk.com/d/14/03/07/pu2esehy.jpg zaczyna się prawdziwą robota :)

Ty maq to o co chodziło w twojej odpowiedzi? Czyli 288 to seria

Opublikowano

To ja nie wiem co mi się powalilo :-\ ważne że butami nie musiałeś hamować. Przypomnij mi jakie te opony polecałeś bo jutro chyba muszę coś poszukać.

Opublikowano

Szczurek to ładna przeróbka 288 to seria ale może w 90 KM były 280 z reszta kij ich wie co oni tam pchali

Opublikowano

Wydaje mi się że w 1Z właśnie były. Nie wiem czy kojarzycie ale był koleś na forum który kiedyś zaraz po kupnie auta wrzucił logi bo mu auto mulilo i okazało się że jakaś hybryda była bo miał quattro a sterownik od 1z. Także Maciek i tak chyba lepiej zalosował :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.