Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj na kosmonautów zielona B5tka przywaliła w opla :confused4: szkoda bo trochę się pogięła :oops:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Polegne dzisiaj na obu frontach. Hr ma gwint na drobnym zwoju i muszę nakretki na zamówienie robić. Cala góra jest też na drobnym zwoju także nawet jakbym dzisiaj regulację odpuścił to niemam jak tego spiac.

Opublikowano

Tak to jest przy grzebaniu w aucie. Ja na szczęście dałem radę założyć tipa:D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

A ja jutro mam pracowity dzień kolejny autobus do prania później dwa busy i osobowe auto i tak nie ogarne jutro wszystkiego

Opublikowano

Po podłączeniu interfejsu SWAGA okazuje się że nie pokazuje mi w ogóle pracy sondy. Czy zakładając instalacje w 1.8T nie podpinają się pod nią ? Pytam bo u ojca w 2.8 wszystko pokazuje jak należy.

Przy okazji potrzebowałbym przepływke do ANB ;P

Opublikowano
Po podłączeniu interfejsu SWAGA okazuje się że nie pokazuje mi w ogóle pracy sondy. Czy zakładając instalacje w 1.8T nie podpinają się pod nią ? Pytam bo u ojca w 2.8 wszystko pokazuje jak należy.

Przy okazji potrzebowałbym przepływke do ANB ;P

Przy sekwencyjnej instalacji lpg nie ma potrzeby podpinania sie pod sonde.

Opublikowano

A może być tak że mam zbyt ubogą mieszankę z powodu umierającej przepływki ? :decayed:

Opublikowano

Cwiara po raz kolejny dzięki za pomoc:thumbup1: mi tez szykuje sie jutro pracowity dzionek, mam remont zakladu mojej mamy:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Pieprze ten bolid. Koniec rezania idę spać. Gowno zrobiłem blotnik obilem i wróciłem do ustawień fabrycznych. Spartan ma mnie poratowac i wtedy dopiero będzie gleba

Opublikowano
Cwiara po raz kolejny dzięki za pomoc:thumbup1: mi tez szykuje sie jutro pracowity dzionek, mam remont zakladu mojej mamy:facepalm:

:hi:

Opublikowano
Pieprze ten bolid. Koniec rezania idę spać. Gowno zrobiłem blotnik obilem i wróciłem do ustawień fabrycznych. Spartan ma mnie poratowac i wtedy dopiero będzie gleba

:hi:

wiem cos o tym ja ponad tydzien walczylem z regulacja by na tyl zalozyc i by to mialo rece i nogi :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema pracusie, remont czas zaczac:hi:

Opublikowano

:hi:z pracy :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
Siema pracusie, remont czas zaczac:hi:

U mnie trwa

Opublikowano

Wczoraj o 20.30 poszedłem do kolegi na jedno piwo wypiłem osiem a rano do roboty ale zesrany jechałem :facepalm:

Opublikowano
Wczoraj o 20.30 poszedłem do kolegi na jedno piwo wypiłem osiem a rano do roboty ale zesrany jechałem :facepalm:

W przyrodzie nie istnieje coś takiego jak "wyjście na jedno piwo" :grin:

Opublikowano
Wczoraj o 20.30 poszedłem do kolegi na jedno piwo wypiłem osiem a rano do roboty ale zesrany jechałem :facepalm:

W przyrodzie nie istnieje coś takiego jak "wyjście na jedno piwo" :grin:

to jest wersja dla żony... :wink:

Opublikowano

Jedno, dwa, ewentualnie osiem :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
  • Autor

To ja tak wczoraj wieczorem jednego drina sobie zrobiłem. Skończyło się jak zwykle. :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.