Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki chłopaki:radocha:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:drinks: lolek :wink:
Opublikowano

Najlepszego Lolek ale ty już stary jesteś

Opublikowano
Najlepszego Lolek ale ty już stary jesteś

haha dzięki, no powoli muszę już jakąś dębową skrzynkę zbijać :grin:

Opublikowano
  • Autor

Najlepszego. Ma ktoś dostęp do klocków hamulcowych ? Potrzebuję Kpl na przód bez czujników pod tarcze 288

Opublikowano

stówka Lolek!!

Opublikowano
Najlepszego Lolek ale ty już stary jesteś

haha dzięki, no powoli muszę już jakąś dębową skrzynkę zbijać :grin:

Skrzynke to Ty musisz ale z wódką zapodac :decayed:

Opublikowano

http://tablica.pl/i/oferta/fiat-cinquecento-od-fana-motoryzacji-CID5-ID5fWNt.html#f250e29f5b

Wysłane z monopola 24/7

---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ----------

Poszedł w niecałe 2h :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
Fiat Cinquecento, od fana motoryzacji. Wrocław

Wysłane z monopola 24/7

---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ----------

Poszedł w niecałe 2h :-D

Wysłane z monopola 24/7

to pewnie dzięki Wunderbaum

Opublikowano

Predzej dzieki wlepie andrzeja ryja :grin:

Opublikowano

przejechałem 4k km od wymianu oleju, więc żeby obliczyć problem, dwa pytania:

1) Cwiara - ile oleju mi zalałeś, a ile zajumałeś? :D

2) ile wynosi stan, kiedy zapala się kontrolka

wydaje mi się, że ten stan to 1 litr, a było zalane chyba 4,5l, więc spalił 3,5l oleju przez te 4k km:facepalm:

Opublikowano

Z tego co pamietam to chyba zostało coś tam na dolewkę. :wink:

Skoro masz 4,5 litra w silniku to jest niemożliwe że jak zostaje 1 litr to sie kontrolka zapala dopiero, bo za daleko byś nie zajechał. Ile teraz masz na bagnecie? Jest na min?

Opublikowano

jest prawie min., no właśnie ciekawe, kiedy się kontrolka zapala :) wam się w ogóle od zalania do zalania zapala w międzyczasie?

Opublikowano

To znaczy ze spalilo ci ok 1 litra oleju. U mnie od wymiany do wymiany sie nie zapala, ale po ok 13 tys tez mialem na bagnecie min i mimo tego sie nie zapalila. Wiec wg mnie kontrolka oleju na fisie powinna zapalac sie jeszcze ponizej min na bagnecie.

Opublikowano

to mi stare poczciwe 2,5 na VP z przebiegiem pół miliona+ od wymiany do wymiany nie brało ani grama a tu taki klops w tych nowszych silnikach :doh:

Opublikowano

Pompa oleju albo turbo. Ewentualnie najgorsze co może być i zdarza sie w Audi rysa na tuleji cylindra

Opublikowano

w przebieg nie uwierzę, sorry... :decayed:

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ----------

ale ogółem to spasiona dobrze :naughty:

Opublikowano
w przebieg nie uwierzę, sorry... :decayed:

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ----------

ale ogółem to spasiona dobrze :naughty:

Koleś nie jeździ. Kupił nowe auto ma je 6 dni i dopiero 20 km zrobione. :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.