Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Sjema dzjewczyny:decayed:

te, dżolo, ja tu widze, że już od tych swoich bułgarek akcent podłapujesz chyba :naughty:

hehe to pewnie wina częstego przejęzyczenia :grin:

:decayed:

:polew:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, a dlaczego my nie mamy giełdy w swoim dziale wzorem innych województw? :wink: Nie uważacie, że przydałby się taki temat?

Opublikowano
Panowie, a dlaczego my nie mamy giełdy w swoim dziale wzorem innych województw? :wink: Nie uważacie, że przydałby się taki temat?

Mowisz i masz :wink:

Opublikowano

Dobrzee :decayed:

Opublikowano

nowy rozrząd zapodany, wszytko ori w ecu zrobili, razem z pompą i płynem, wreszcie łożysko lewe zrobili też, bo buczenia nie dało się już znieść... kierwa jakie to audi drogie w utrzymaniu :decayed:

z olejem nic nie robię, doleję to co mam (prawie litr), jak się znowu zapali alladyn, to zmienię na inny olej i zobaczymy, generalnie może ten typ tak ma...:kwasny:

Opublikowano
nowy rozrząd zapodany, wszytko ori w ecu zrobili, razem z pompą i płynem, wreszcie łożysko lewe zrobili też, bo buczenia nie dało się już znieść... kierwa jakie to audi drogie w utrzymaniu :decayed:

z olejem nic nie robię, doleję to co mam (prawie litr), jak się znowu zapali alladyn, to zmienię na inny olej i zobaczymy, generalnie może ten typ tak ma...:kwasny:

Marzenie ściętej głowy :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
nowy rozrząd zapodany, wszytko ori w ecu zrobili, razem z pompą i płynem, wreszcie łożysko lewe zrobili też, bo buczenia nie dało się już znieść... kierwa jakie to audi drogie w utrzymaniu :decayed:

z olejem nic nie robię, doleję to co mam (prawie litr), jak się znowu zapali alladyn, to zmienię na inny olej i zobaczymy, generalnie może ten typ tak ma...:kwasny:

Marzenie ściętej głowy :-D

Wysłane z monopola 24/7

+1. Jak żłopie to będzie żłopać i możesz go głaskać po dachu, masce czy nawet załadować w rure wydechową - nie przestanie, dopóki się tym na poważnie nie zajmiesz. Dziękuję dobranoc :hi:

Opublikowano
  • Autor

Regulował ktoś sztange w afn ? Potrzebuję ustawienia fabryczne bo mam luz chyba

Opublikowano
Regulował ktoś sztange w afn ? Potrzebuję ustawienia fabryczne bo mam luz chyba

Siema wszystkim:hi: szczuraz ja jak czyścilem turbo i miałem ją na stole to tak trochę na czuja ustawiłem, było bardzo blisko, a później razem z goldim działaliśmy, usawianie i logi, ustawianie i logi.... trochę czasochłonne ale się udało. Wiem że gościu z forum german81 czy jakoś tak ma warsztat na kolarskiej boczna ślężnej i ma vacu i ustawia takie rzeczy

Opublikowano
Regulował ktoś sztange w afn ? Potrzebuję ustawienia fabryczne bo mam luz chyba

Siema wszystkim:hi: szczuraz ja jak czyścilem turbo i miałem ją na stole to tak trochę na czuja ustawiłem, było bardzo blisko, a później razem z goldim działaliśmy, usawianie i logi, ustawianie i logi.... trochę czasochłonne ale się udało. Wiem że gościu z forum german81 czy jakoś tak ma warsztat na kolarskiej boczna ślężnej i ma vacu i ustawia takie rzeczy

Romantyk też mi go polecał:wink:

Opublikowano

:hi:Maciek tak jak napisał lolek logowaliśmy auto i ustawialiśmy na podstawie zadanego ciśnienia sztangę żeby wartości były zbliżone przy określonych obrotach do tego co zadaje ecu a co nic nie pomogło czyszczenie mapsensora to ci mówie umów sie z ćwiarą wpadniecie na chwile do mnie podmienimy kompa zlogujemy gr 11 i zobaczymy czy jest poprawa

Opublikowano
nowy rozrząd zapodany, wszytko ori w ecu zrobili, razem z pompą i płynem, wreszcie łożysko lewe zrobili też, bo buczenia nie dało się już znieść... kierwa jakie to audi drogie w utrzymaniu :decayed:

z olejem nic nie robię, doleję to co mam (prawie litr), jak się znowu zapali alladyn, to zmienię na inny olej i zobaczymy, generalnie może ten typ tak ma...:kwasny:

Marzenie ściętej głowy :-D

Wysłane z monopola 24/7

+1. Jak żłopie to będzie żłopać i możesz go głaskać po dachu, masce czy nawet załadować w rure wydechową - nie przestanie, dopóki się tym na poważnie nie zajmiesz. Dziękuję dobranoc :hi:

wiem o tym, ale żeby się na poważnie za to zabrać, niestety nie mam funduszy, a rozrząd już musiałem zrobić albo przestać jeździć:facepalm:

a brak funduszy, bo... kierwa ojcem zostanę:decayed: 8 tygodni ma bananiątko w brzuchu ;-)

Opublikowano

Banan to gratulacje to porób furę bo jak sie szkodnik urodzi to już żadnych funduszy nie będziesz miał :decayed: coś o tym wiemy hehe

Opublikowano
nowy rozrząd zapodany, wszytko ori w ecu zrobili, razem z pompą i płynem, wreszcie łożysko lewe zrobili też, bo buczenia nie dało się już znieść... kierwa jakie to audi drogie w utrzymaniu :decayed:

z olejem nic nie robię, doleję to co mam (prawie litr), jak się znowu zapali alladyn, to zmienię na inny olej i zobaczymy, generalnie może ten typ tak ma...:kwasny:

Marzenie ściętej głowy :-D

Wysłane z monopola 24/7

+1. Jak żłopie to będzie żłopać i możesz go głaskać po dachu, masce czy nawet załadować w rure wydechową - nie przestanie, dopóki się tym na poważnie nie zajmiesz. Dziękuję dobranoc :hi:

wiem o tym, ale żeby się na poważnie za to zabrać, niestety nie mam funduszy, a rozrząd już musiałem zrobić albo przestać jeździć:facepalm:

a brak funduszy, bo... kierwa ojcem zostanę:decayed: 8 tygodni ma bananiątko w brzuchu ;-)

Ligowo:decayed: Moje gratulacje, następny powód do picia:naughty:

Opublikowano

Siema Ryje :decayed:

Opublikowano

no już dwie flaszki wiszę, teraz trzecia dochodzi :)

Opublikowano

KYLOMC jak tam zawitał juz ori wydech? Ja bede zakładał bo juz mnie denerwuje ten mój , co go poprawie to sie dziad obroci :kwasny:

Opublikowano
no już dwie flaszki wiszę, teraz trzecia dochodzi :)

Widzę, że słabo cenisz zdrowie bananiątka :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.