Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spot aktualny , standardowo niedziela 17 pod mostem. Nie wiem czy ja bede bo od jutra kurs mi sie zaczyna

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Spot aktualny , standardowo niedziela 17 pod mostem. Nie wiem czy ja bede bo od jutra kurs mi sie zaczyna

To daj znać, czy będziesz, bo nie wiem, czy kluczyki brać :wink:

Opublikowano

A jest chociaż coś wiary czy 2 autka na krzyż? Nie znam nikogo ale z chęcią bym wpadł :))

Opublikowano
A jest chociaż coś wiary czy 2 autka na krzyż? Nie znam nikogo ale z chęcią bym wpadł :))

człowieku chopin wraca to od razu frekwencja podskoczy :decayed:

Opublikowano

No to się pisze :))

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

Takie pytanko poza tematem nie chce ktoś kupić Turbinki od BPW ?

Opublikowano
  • Autor

@lolek: Nie. Zrobiłem hamulce, poprawilem dolot, elektryke tylnych drzwi i dnia brakło. Może dzisiaj sie uda.

---------- Post dopisany at 08:58 ---------- Poprzedni post napisany at 08:57 ----------

No to się pisze :))

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

Takie pytanko poza tematem nie chce ktoś kupić Turbinki od BPW ?

Do czego to ? Na tapa nie chce mi sie szukać

Opublikowano

B7 2.0 tdi

Opublikowano

:hi:kurcze poleruje sobie złomka a tu deszcz :kwasny:

Opublikowano
:hi:kurcze poleruje sobie złomka a tu deszcz :kwasny:

Pada u Ciebie? Ja czekam w kolejce do myjni i u mnie sloneczko:decayed:

Opublikowano

Pan pompiarz pochwalił za stan techniczny pompy- także panowie nie lać szamba do baku bo się nie opłaca

Opublikowano
Pan pompiarz pochwalił za stan techniczny pompy- także panowie nie lać szamba do baku bo się nie opłaca

mnie też chwalił, cały wykład o zaoszczędzeniu kilku groszy na litrze, a jak to się przekłada na żywotność pompy :decayed:

Opublikowano
A jest chociaż coś wiary czy 2 autka na krzyż? Nie znam nikogo ale z chęcią bym wpadł :))

człowieku chopin wraca to od razu frekwencja podskoczy :decayed:

Lolek masz u mnie plusa :grin::thumbup1::drinks:

Siemanko ja już w końcu we Wro :banan:

Opublikowano
A jest chociaż coś wiary czy 2 autka na krzyż? Nie znam nikogo ale z chęcią bym wpadł :))

człowieku chopin wraca to od razu frekwencja podskoczy :decayed:

Lolek masz u mnie plusa :grin::thumbup1::drinks:

Siemanko ja już w końcu we Wro :banan:

zapisuj zapisuj :decayed:

Opublikowano

Dzis wpadlo lato :decayed:

4a82e875ac2becf0med.jpg

Dzieki Szymon :hi:

Opublikowano

dzień pracowity zakończony czas sie zresetowac delikatnie :whistling:

Opublikowano

Panowie jeśli chodzi o jutrzejszy spot to prawdopodobnie będę ale dopiero ok. godz 18. Od 15 do 18 kurs. Więc albo przekładamy na godzine 18 albo popostu się spóźnie. :wink: Jak Wam pasuje.

Opublikowano

Spoko, dobrze że ktoś te koła ode mnie wziął :grin: mam nadzieję że wszystko w porządku z nimi

Opublikowano

Spoko, dobrze że ktoś te koła ode mnie wziął :grin: mam nadzieję że wszystko w porządku z nimi

Wszystko ok. Teraz sie tylko modlić żeby na BT sniegiem nie yebło :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.