Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Dobry dzień, potrzebuje sprawdzonego miejsca z bardzo dobrymi CB i antenami, cena nie gra roli ma być za***iście i nie widocznie

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

Dobry dzień, potrzebuje sprawdzonego miejsca z bardzo dobrymi CB i antenami, cena nie gra roli ma być za***iście i nie widocznie

Najstarszy sklep CB we Wroclawiu METEOR Al. Pracy 24B www.meteorcb.pl

Chlopaki kupe lat siedza w temacie.

Opublikowano

Witamy nowego "moderatora " spotów Wrocławskich :decayed:

Opublikowano
:hi:

Dobry dzień, potrzebuje sprawdzonego miejsca z bardzo dobrymi CB i antenami, cena nie gra roli ma być za***iście i nie widocznie

Najstarszy sklep CB we Wroclawiu METEOR Al. Pracy 24B Sklep internetowy

Chlopaki kupe lat siedza w temacie.

Dzięki

Opublikowano
Witamy nowego "moderatora " spotów Wrocławskich :decayed:

no właśnie tak patrze że cwiara moderatorem ???? już myślałem że net mi szwankuje i awatary przesuwa :grin:

Opublikowano

:grin::grin:

Do moderatora to jeszcze daleko :grin: Założycielem wątku :wink:

Opublikowano

cwiara od dziś zwracać się trzeba do Ciebie per Panie Kierowniku :grin:

Opublikowano
cwiara od dziś zwracać się trzeba do Ciebie per Panie Kierowniku :grin:

albo Pan Prezes kurzu na własnym podwórzu :polew:

Opublikowano
  • Autor

Wojtas oddał lejce... świat się kończy :whistling:

Opublikowano
Wojtas oddał lejce... świat się kończy :whistling:

lepiej powiedz jak nazwać to, co się zaczyna :grin:

Opublikowano
  • Autor

nju era :decayed:

Ty lolek masz dostęp do płotów ażurowych ?

Opublikowano

No nie cwiara moderatorem wrocławskim teraz trzeba będzie pić na w każdą niedzielę bo inaczej powyrzuca z klubu :facepalm::decayed:

Opublikowano
No nie cwiara moderatorem wrocławskim teraz trzeba będzie pić na w każdą niedzielę bo inaczej powyrzuca z klubu :facepalm::decayed:

Skąd wiedziałeś? :polew:

Opublikowano
nju era :decayed:

Ty lolek masz dostęp do płotów ażurowych ?

a jaki dokładnie Cię interesuje? ile metrów, jaki wysoki?

Opublikowano
  • Autor

zastanawiam się czy kupowac w casto czy zrobić na zamówienie. Generalnie jeżeli byłaby opcja przymocować to jako nadstawkę do mojej balustrady to potrzebuję 90cm wysokie i 180 szeroki panel jeżeli ma stać za balustradą to 180x180 musi być. Takich paneli na 180 szerokich będę potrzebował ok 10-11 sztuk bo ostatni musi być już na wymiar docięty.

A to wam zniszczy głowę. Dziękuję dobranoc. Ze specjalną dedykacją dla Spartana :whistling:

Opublikowano
zastanawiam się czy kupowac w casto czy zrobić na zamówienie. Generalnie jeżeli byłaby opcja przymocować to jako nadstawkę do mojej balustrady to potrzebuję 90cm wysokie i 180 szeroki panel jeżeli ma stać za balustradą to 180x180 musi być. Takich paneli na 180 szerokich będę potrzebował ok 10-11 sztuk bo ostatni musi być już na wymiar docięty.

kurde jeśli w casto dostaniesz takie, że akurat będą Ci z wymiarem pasowały to nie ma się co zastanawiać, rozumiem że tam masz jakiś metalowy szkielet płotu/balustrady i potrzebujesz wypełnienia?

---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

dobra kumam, chcesz tylko zrobić wyższy, to chyba lepiej bedzie jak do tego co masz przykręcisz taki na 180 cm wysokie, przynajmniej bedzie to stabilniejsze i mocniejsze

Opublikowano

Szymek, PW skrobnąłem :hi:

Opublikowano

Co tu się wyprawia, ćwiartoliński dostał lejce :eek:

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
Co tu się wyprawia, ćwiartoliński dostał lejce :eek:

Wysłane z monopola 24/7

Nelsi żyjesz ?

Wrony kraczą że na boku dorabiasz śpiewając prawda ? :naughty:

Opublikowano
:hi:

Ten gość co śpiewa zgadnijcie kogo mi przypomina :naughty: ?

eXelent - Podobasz Mi Się ( AJ JAJ JAJ ) ( OFFICIAL VIDEO ) DISCO POLO 2013/2014 - YouTube

Czyżby ....

NELSON ZACZĄŁ ŚPIEWAĆ

Nawet ta blondyna z czerwonymi ustami podobna do mojej :-D

Wysłane z monopola 24/7

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.