Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
przyjade od razu czteropakiem jeżeli to cena, jeżeli nie powiedzcie co pijecie. tak się składa, że jestem szefem baru w jednym z Wrocławskich klubów, także od razu serdecznie zapraszam też do siebie na % ;] do zobaczenia na spocie!

a my serdecznie zapraszamy na spoty do najlepszej ekipy w Polsce :decayed: takich spotów i wigilli jak nasze, żadna ekipa w polsce ni mo :decayed:

:hi:i nie chodzi o to że ktoś oczekuje zapłaty , tylko bardzo nie lubimy jak ktoś traktuje spoty tylko i wyłącznie do załatwienia swoich interesów a nie liczy się dla niego atmosfera , spotkania z pasjonatami audi...

także do zobaczenia :decayed::hi:

no no chopin :hi: zabrzmiało to niemal jak inwokacja z Pana Tadeusza :grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
przyjade od razu czteropakiem jeżeli to cena, jeżeli nie powiedzcie co pijecie. tak się składa, że jestem szefem baru w jednym z Wrocławskich klubów, także od razu serdecznie zapraszam też do siebie na % ;] do zobaczenia na spocie!

To juz wiem gdzie beda nastepne spoty :grin:

Opublikowano
przyjade od razu czteropakiem jeżeli to cena, jeżeli nie powiedzcie co pijecie. tak się składa, że jestem szefem baru w jednym z Wrocławskich klubów, także od razu serdecznie zapraszam też do siebie na % ;] do zobaczenia na spocie!

a my serdecznie zapraszamy na spoty do najlepszej ekipy w Polsce :decayed: takich spotów i wigilli jak nasze, żadna ekipa w polsce ni mo :decayed:

:hi:i nie chodzi o to że ktoś oczekuje zapłaty , tylko bardzo nie lubimy jak ktoś traktuje spoty tylko i wyłącznie do załatwienia swoich interesów a nie liczy się dla niego atmosfera , spotkania z pasjonatami audi...

także do zobaczenia :decayed::hi:

no no chopin :hi: zabrzmiało to niemal jak inwokacja z Pana Tadeusza :grin:

Troszeczkę nas z tej wigilii wyprosił ale h*j to szczegół:grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

Gniady jesteś chętny na akcję pkp dzisiaj koło 23 ?

Opublikowano

Pkp tzn ?

Opublikowano

polska kocha pigułe :bag:

Opublikowano
Gniady jesteś chętny na akcję pkp dzisiaj koło 23 ?

MySlę chociaż jestem bardzo osmarkany i z tegoż powodu jebnąłem dwie konkretne lufy Bacardii.:grin:

Opublikowano
  • Autor
Pkp tzn ?

Kontrola realnego czasu przejazdu pociagow ctr logistic z kontenerami albo lawetami. A przy okazji piwo :) biorąc pod uwagę ze pada nie bardzo widzi mi się stanie na dworze. Jakoś sie gniady zgadamy bo parę tematów się urodziło.

Opublikowano

Zdrowko wszystkim :D

Opublikowano
Zdrowko wszystkim :D

ostatni łyk za kaja!

Opublikowano
Zdrowko wszystkim :D

za te wasza kierwa kostke brukowana we wro :grin::decayed::wink:

juz wole moja jelenia dziure :naughty:

Opublikowano
  • Autor

To wina niemców. Wszystko co złe idzie z zachodu nawet kostka

Opublikowano
Zdrowko wszystkim :D

ostatni łyk za kaja!

Koń czycie już ?:grin:

Opublikowano

Iććie f pistu

Opublikowano
Iććie f pistu

niezmniesz czesie.

Opublikowano
To wina niemców. Wszystko co złe idzie z zachodu nawet kostka

jak by ta niemiecka kostka byla to by bylo dobrze ;) ;P

Opublikowano

Rozszerz wary

Opublikowano
Rozszerz wary

chyba k**wa falbanki

Opublikowano

.uj tam kostka brukowa .... ta je...bana Milicka tam to dopiero płuca mam obite ;(

niedawno skoczyli poświęcką moze coś zrobią zaczną z tą padaką

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.