Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki za spota :D

Za pierwszym razem nie odkręciłem jej na dwójce :P ale szło dość równo :D

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

Swoją drogą ciekaw jestem ile się zwiększy elastyka po czyszczeniu :) u kumpla było czuć sporą różnicę :)

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja tez dziękuję ;) i czekam na foteczki :D

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

P.S

Hello Kitty ;)

20140406_181821.jpg

Opublikowano

Fajnie że ekipa dopisała

Opublikowano

Dzis wrzuce fotki w pierwszy post. :decayed:

Opublikowano

Powitać Panowie/Panie:-) Sluchajcie potrzeba mi jakiejś noclegowni niedrogiej w Karpaczu dla 2 osób w terminie 30 kwiecień-4 maja...Co dzwonie to ceny 55 zł/os w zwyż albo brak miejsc...Jeżeli macie jakieś miejsce to dajcie cynka na PW. Z góry dzięki:-) Jak co poczęstuje browarem;-P

Opublikowano

Miło słyszeć że ekipa dopisało, szkoda że nie wyrobiłem z czasem i nie dotarłem, dopiero teraz zjechałem do domu :facepalm: tak wiem że to co napiszę głupio zabrzmi ale tak po ślubie na pewno będę częściej wpadał na spota :grin:

Opublikowano
Powitać Panowie/Panie:-) Sluchajcie potrzeba mi jakiejś noclegowni niedrogiej w Karpaczu dla 2 osób w terminie 30 kwiecień-4 maja...Co dzwonie to ceny 55 zł/os w zwyż albo brak miejsc...Jeżeli macie jakieś miejsce to dajcie cynka na PW. Z góry dzięki:-) Jak co poczęstuje browarem;-P

Pisz do kolegi Arre.

Opublikowano
Powitać Panowie/Panie:-) Sluchajcie potrzeba mi jakiejś noclegowni niedrogiej w Karpaczu dla 2 osób w terminie 30 kwiecień-4 maja...Co dzwonie to ceny 55 zł/os w zwyż albo brak miejsc...Jeżeli macie jakieś miejsce to dajcie cynka na PW. Z góry dzięki:-) Jak co poczęstuje browarem;-P

Pisz do kolegi Arre.

teraz to musztarda po obiedzie raczej...

na majowke to w styczniu trzeba szukac :/ a 55/os na majowce to nie duzo...

Opublikowano

Dobra Panowie. Od dziś jestem na dziale Dolnośląskim moderatorem wiec czas sie wziąć za porządki :decayed:

Opublikowano
Powitać Panowie/Panie:-) Sluchajcie potrzeba mi jakiejś noclegowni niedrogiej w Karpaczu dla 2 osób w terminie 30 kwiecień-4 maja...Co dzwonie to ceny 55 zł/os w zwyż albo brak miejsc...Jeżeli macie jakieś miejsce to dajcie cynka na PW. Z góry dzięki:-) Jak co poczęstuje browarem;-P

Pisz do kolegi Arre.

teraz to musztarda po obiedzie raczej...

na majowke to w styczniu trzeba szukac :/ a 55/os na majowce to nie duzo...

No właśnie, tylko to troche na spontanie wyszło a nie chce jechać w ciemno bez zakwaterowania jak nad morze bo mogę na końcu spać w aucie;-/

Opublikowano
Dobra Panowie. Od dziś jestem na dziale Dolnośląskim moderatorem wiec czas sie wziąć za porządki :decayed:

uuu juz sie boje :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Dobra Panowie. Od dziś jestem na dziale Dolnośląskim moderatorem wiec czas sie wziąć za porządki :decayed:

Nie strasz :) BTW hary był na spocie ?

Opublikowano

Był

Opublikowano
ja tez dziękuję ;) i czekam na foteczki :D

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

P.S

Hello Kitty ;)

http://s30.postimg.org/y37xyh3a5/20140406_181821.jpg

Widzę po zdjęciu że to Oca [zacny sweterek]+nowa twarz :grin:

:grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Dzięki za spota :naughty:

Opublikowano
Dzięki za spota :naughty:

No no :grin:

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

Jedna panorama poszła na góre :decayed:

Opublikowano
Dobra Panowie. Od dziś jestem na dziale Dolnośląskim moderatorem wiec czas sie wziąć za porządki :decayed:

forum się kończy :facepalm:

:decayed:

Opublikowano

Żebyś wiedział :decayed:. W szczególności dział 2.5 :grin:

Opublikowano
Żebyś wiedział :decayed:. W szczególności dział 2.5 :grin:

:punish: cicho!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.