Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ta poszli... Wyszedłem z garażu kończę browar i dopiero spać. Przekonałem sie ze odkrecenie gruchy od turbo to gruba zabawa pomimo ze śruby na widoku. Jutro zamotam lamana dyche i walczę dalej

Opublikowano

Nie spać , zwiedzać . . . . . . :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:)
Opublikowano
Nie spać , zwiedzać . . . . . . :decayed:

zapieeerdaaa...ć

Opublikowano

Juz piornik. Naebayu bylo fest :D

Opublikowano

Maciek ja mam nadkole z eski.

Wysłane z monopola 24/7

---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 07:39 ----------

To wina niemców. Wszystko co złe idzie z zachodu nawet kostka

jak by ta niemiecka kostka byla to by bylo dobrze ;) ;P

A taki koziro wiraszka był na glebie i z rantem wystającym:grin:

Na wjeździe do garażu już tak nie pajacował:decayed:

Opublikowano
Maciek ja mam nadkole z eski.

Wysłane z monopola 24/7

---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 07:39 ----------

To wina niemców. Wszystko co złe idzie z zachodu nawet kostka

jak by ta niemiecka kostka byla to by bylo dobrze ;) ;P

A taki koziro wiraszka był na glebie i z rantem wystającym:grin:

Na wjeździe do garażu już tak nie pajacował:decayed:

mialem jeszcze opuszczac przod ale po wczorajszym wroclawiu sie grubo zastanawiam :decayed:

tyle ze jeszcze moge przod utwardzic :wink:

---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ----------

i to nie wjazd do garazu a zasieki przeciw glebowe :polew:

Opublikowano
Maciek ja mam nadkole z eski.

Wysłane z monopola 24/7

---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 07:39 ----------

To wina niemców. Wszystko co złe idzie z zachodu nawet kostka

jak by ta niemiecka kostka byla to by bylo dobrze ;) ;P

A taki koziro wiraszka był na glebie i z rantem wystającym:grin:

Na wjeździe do garażu już tak nie pajacował:decayed:

mialem jeszcze opuszczac przod ale po wczorajszym wroclawiu sie grubo zastanawiam :decayed:

tyle ze jeszcze moge przod utwardzic :wink:

---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ----------

i to nie wjazd do garazu a zasieki przeciw glebowe :polew:

W tej przejazdówce było jeszcze gorzej, ale chłopaki robili drogę zaraz obok, dałem na flaszkje i podsypali wjazd i wyjazd:wink:

Opublikowano

Razem mordy moczyliscie wczoraj?

Opublikowano
Razem mordy moczyliscie wczoraj?

maly deal tylko :decayed:

kilo koksu i do domu :grin:

Opublikowano
Razem mordy moczyliscie wczoraj?

maly deal tylko :decayed:

kilo koksu i do domu :grin:

a bułgarke jakąś dał do podupcenia? czy dalej taka sknera? :grin:

Opublikowano
Razem mordy moczyliscie wczoraj?

maly deal tylko :decayed:

kilo koksu i do domu :grin:

a bułgarke jakąś dał do podupcenia? czy dalej taka sknera? :grin:

wymienilismy sie kolegami :polew:

Opublikowano

Panowie, z niepewnego źródła wiem, że siedzą u mnie żarówki D1S. Jakie warto kupić? Ile wyniesie mnie komplet (albo przynajmniej jedna sztuka)? Ciężko to to wymienić będzie?

Opublikowano
Panowie, z niepewnego źródła wiem, że siedzą u mnie żarówki D1S. Jakie warto kupić? Ile wyniesie mnie komplet (albo przynajmniej jedna sztuka)? Ciężko to to wymienić będzie?

ja wyhaczyłem od hammera z forum ori z aso za 130zeta /szt :shock3:

Opublikowano

Kup se zwykłe chinole, najważniejsza jest przetwornica :wink: Ja tam nie widzę różnicy jak miałem chinole, a mam teraz ori philipsy.

Opublikowano
Panowie, z niepewnego źródła wiem, że siedzą u mnie żarówki D1S. Jakie warto kupić? Ile wyniesie mnie komplet (albo przynajmniej jedna sztuka)? Ciężko to to wymienić będzie?

ja wyhaczyłem od hammera z forum ori z aso za 130zeta /szt :shock3:

osram xenarc

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ----------

Kup se zwykłe chinole, najważniejsza jest przetwornica :wink: Ja tam nie widzę różnicy jak miałem chinole, a mam teraz ori philipsy.

porypało ? chinolami może spalić przetwornice :facepalm: a napewno fabrycznie nie ma KOITO które są wytrzymałem na wszystkie chińskie podróby. Kumpel kupił chinole i przy pierwszym odpaleniu zjarał przetwornice bo żydził na oryginał . I nie dość że musiał wybulić na ori żarniki to jeszcze na nowe przetwornice - I TAKA TO BYŁA OSZCZĘDNOŚĆ :wallbash:

także tego:hi:

Opublikowano

Przeciez mi padla przetwornica po tygodniu jak zalozylem chinole. Do ori przetwornic tylko ori zarniki.

Opublikowano

Ja przelatałem rok na chinolach i przetwornicach hella i było git :wink: Teraz mam koito i ori philipsy, ale jak się spalą to kupuję chinole :wink:

Opublikowano
  • Autor

Kajak startuj na moda działu 2.5tdi :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.