Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jenen mądrze chociaż gada :grin: Więc w wielki piątek alkospot świąteczny :banan::banan:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Będę miał czas :-D

Wysłane z monopola 24/7

Na % też ??? :naughty:

Znowu w sobotę do pracy na kacu :-D

Wysłane z monopola 24/7

Oj tam oj tam

dobrze że powiedziałeś i chociaż Ty chętny to szukam sobie hotelu jakiegoś chyba że ktoś przygarnie kropka :grin:

---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ----------

Ja muszę być na 15:30-16 a potem idealna pora na %

Panowie Madzia mówi że za tydzień jest Wielki Piątek i nie wypada :grin::wink:

Piwo to nie kiełbasa :grin:

Opublikowano

Cytuję Magdy słowa " dobra namówiliście mnie " :grin:

Opublikowano
Pod zająca wypadałoby chlapnąć - c**jowo, że akurat będę na dziupli w ten dzień i nie wiem jeszcze co i o której godzinie :kwasny:

a z Tobą się umówić to już w ogóle szkoda słów nawet ................................................... :thumbdown:

no i co ja mam Ci radzić Andrzeju? :facepalm:

Opublikowano
Cytuję Magdy słowa " dobra namówiliście mnie " :grin:

chyba KAROLA :grin:

Opublikowano
Cytuję Magdy słowa " dobra namówiliście mnie " :grin:

chyba KAROLA :grin:

:polew:

Opublikowano
Pod zająca wypadałoby chlapnąć - c**jowo, że akurat będę na dziupli w ten dzień i nie wiem jeszcze co i o której godzinie :kwasny:

a z Tobą się umówić to już w ogóle szkoda słów nawet ................................................... :thumbdown:

no i co ja mam Ci radzić Andrzeju? :facepalm:

Na oem nie wymigasz się :naughty:

Opublikowano
Pod zająca wypadałoby chlapnąć - c**jowo, że akurat będę na dziupli w ten dzień i nie wiem jeszcze co i o której godzinie :kwasny:

a z Tobą się umówić to już w ogóle szkoda słów nawet ................................................... :thumbdown:

no i co ja mam Ci radzić Andrzeju? :facepalm:

Na oem nie wymigasz się :naughty:

też nie wiem, czy będę... :whistling:

Opublikowano

Ja to w piatek 2 zmiana ; (((

Opublikowano
To taki gość co kurakowi nakręcił ibize i poustawiał mu w głowie ze jest lepsza od audi.

nie wiem z której strony ... już wole golfine !

aaa BRY !

możliwe, ale w tej cenie nie dostaniesz golfa z kubłami, blutem, dachem panoramicznym, grzanymi kubłami, czujnikami cofania, pełną elektryką, lustrem fotochrom, 1.9tdi, bixem i wieeeeloma duperelami jeszcze, serwisowanego w aso do końca i bezwypadkowego :naughty: jak patrzyłem z do full opcji brakuje mi tylko portu USB, który się pojawi w najbliższym czasie

Opublikowano
To taki gość co kurakowi nakręcił ibize i poustawiał mu w głowie ze jest lepsza od audi.

nie wiem z której strony ... już wole golfine !

aaa BRY !

możliwe, ale w tej cenie nie dostaniesz golfa z kubłami, blutem, dachem panoramicznym, grzanymi kubłami, czujnikami cofania, pełną elektryką, lustrem fotochrom, 1.9tdi, bixem i wieeeeloma duperelami jeszcze, serwisowanego w aso do końca i bezwypadkowego :naughty: jak patrzyłem z do full opcji brakuje mi tylko portu USB, który się pojawi w najbliższym czasie

Oj tam oj tam :P

Opublikowano
  • Autor
Jeszcze nie wiem jaki cennik. Bedzie sprzet uruchomiony bede wszystko wiedzial.

Jak z wjazdem ? Płasko z kanałem czy najazd ? Fury na glebie będzie szło ustawiać ?

Opublikowano

Oo i to jest pytanie :D

Opublikowano

Plasciutko. Wjazd na szarpaki na wys 2cm. Tylko trzeba przez rolki przejechac :grin:

du7avanu.jpg

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

qr** nie to :grin:

by7e8eba.jpg

Opublikowano

To super :cool:

Opublikowano

Cwiara a gdzie to bedzie? W jakiej czesci wro?

Opublikowano

deskje ucznie położo i sie przejadzie :banan:

Opublikowano
Cwiara a gdzie to bedzie? W jakiej czesci wro?

Huby/Gaj ul. Piękna

Opublikowano
Cwiara a gdzie to bedzie? W jakiej czesci wro?

Huby/Gaj ul. Piękna

:thumbup1:

Opublikowano

Piękna? :shock3: Będę wpadał na bajerę :banan::decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.