Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Z mustim właśnie opierdalamy śniadanie :-D

Wysłane z monopola 24/7

Czyli jednak...

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To że jechałem w b6 na stojąco i to jako siódmy to jest nic,jak wyszedłem z pociągu się wysikać bo kibel ktoś przytrzymywał poszedłem na drugą stronę ulicy sikam na kratę i nie widzę że za kratą stoi ochroniarz ryczał na mnie jak lew bo prawie mu nasikałem na buty,ale to jest nic jak wróciłem do domu nastawiłem sobie wodę na herbatę[nie wiem po co] i poszedłem spać ...............obudziłem się jak w czajniku nie było już wody i czajnik dziwnie trzeszczał -opatrzność boża:shock3::shock3::shock3:

Opublikowano
To że jechałem w b6 na stojąco i to jako siódmy to jest nic,jak wyszedłem z pociągu się wysikać bo kibel ktoś przytrzymywał poszedłem na drugą stronę ulicy sikam na kratę i nie widzę że za kratą stoi ochroniarz ryczał na mnie jak lew bo prawie mu nasikałem na buty,ale to jest nic jak wróciłem do domu nastawiłem sobie wodę na herbatę[nie wiem po co] i poszedłem spać ...............obudziłem się jak w czajniku nie było już wody i czajnik dziwnie trzeszczał -opatrzność boża:shock3::shock3::shock3:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Grubo zatanczyles Gniady :)

Opublikowano

Wesołych świat panowie

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
To że jechałem w b6 na stojąco i to jako siódmy to jest nic,jak wyszedłem z pociągu się wysikać bo kibel ktoś przytrzymywał poszedłem na drugą stronę ulicy sikam na kratę i nie widzę że za kratą stoi ochroniarz ryczał na mnie jak lew bo prawie mu nasikałem na buty,ale to jest nic jak wróciłem do domu nastawiłem sobie wodę na herbatę[nie wiem po co] i poszedłem spać ...............obudziłem się jak w czajniku nie było już wody i czajnik dziwnie trzeszczał -opatrzność boża:shock3::shock3::shock3:

:polew:

Wesołych Panowie!

Opublikowano

Gniady poimprezował fchooj :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

Dobrze że ja za was jaja poświęciłem także możecie już. Jeść. Śniadanie

Opublikowano

Wesołych świąt !!!

Opublikowano

To z opowieści trzeba szykowac kolejne takie spotkanko ^^

Ps. Nelson czytałeś wcześniejsze posty co pisałem?? Masz może magla ?

Opublikowano

Wlasnie sie obudzilem. Powiem tylko jedno slowo. Korozja

Opublikowano
To z opowieści trzeba szykowac kolejne takie spotkanko ^^

Ps. Nelson czytałeś wcześniejsze posty co pisałem?? Masz może magla ?

Mój magiel zaczął stukać przed dzwonem, więc nie polecam ;-)

Wysłane z monopola 24/7

---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ----------

Wlasnie sie obudzilem. Powiem tylko jedno slowo. Korozja

My to samo :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
To z opowieści trzeba szykowac kolejne takie spotkanko ^^

Ps. Nelson czytałeś wcześniejsze posty co pisałem?? Masz może magla ?

Mój magiel zaczął stukać przed dzwonem, więc nie polecam ;-)

Wysłane z monopola 24/7

---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ----------

Wlasnie sie obudzilem. Powiem tylko jedno slowo. Korozja

My to samo :-D

Wysłane z monopola 24/7

Wlasnie sie obudzilem. Powiem tylko jedno slowo. Korozja

Ja tam sie czuje dobrze :grin:

Opublikowano
:hi: Najlepszego, twardych kolorowych jajek Panowie :hi: No to widzę że spot się udałłłl :decayed: Gniady jesteś numer 1 :polew:
Opublikowano
:hi: Najlepszego, twardych kolorowych jajek Panowie :hi: No to widzę że spot się udałłłl :decayed: Gniady jesteś numer 1 :polew:

Dzięki -a ja właśnie rowerkiem wróciłem z ASO wypiłem z młodą panią kawę kupiłem pierdoły i do garażu pompę wody wymieniać -dobrze że Wielkanoc jest raz w roku:whistling:

Opublikowano

No to lipa;/ teraz jak więcej płynu ucieknie to zaczyna taki dziwny dźwięk dochodzić taki nie wiem jak go opisać.

Czyli co szukać magla czy gdzieś da się tanio go zregenerować ?

To z opowieści trzeba szykowac kolejne takie spotkanko ^^

Ps. Nelson czytałeś wcześniejsze posty co pisałem?? Masz może magla ?

Mój magiel zaczął stukać przed dzwonem, więc nie polecam ;-)

Wysłane z monopola 24/7

---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ----------

Wlasnie sie obudzilem. Powiem tylko jedno slowo. Korozja

My to samo :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

Regeneruj.

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

:hi:

Dziękował za spociwo ja już w Stolicy

Opublikowano

W mirkowie coś czytałem ze regenruja zakładają itp. ale nie wiem co i jak za ile po świętach będę musiał się dowiedzięc

Opublikowano

Jak wracałem to spotkałem niebieskiego sedana b6 z ramkami klubowymi blachy DW na niedaleko Playboya

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.