Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ile osób będzie w pt na spotkaniu?

Wysłane z monopola 24/7

Dawaj na PW bo trza się ugadać :decayed:

ILE OSÓB BĘDZIE W KOŃCU ???

Dżozef

cwiara

Playboy

oca69 + Karol

gniady79

lolek91

Osoby nie wiadomo czy będą :

Kaju

Budzik01

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja już odpadam - po południu lece za Leszno.

Opublikowano

O której zaczynamy? 19?

Opublikowano

Nels opróżnij skrzynkę bo nie można Ci PW wysłać :thumbdown:

Opublikowano

Zaktualizowałem info w 1 poście :hi:

Opublikowano
Zaktualizowałem info w 1 poście :hi:

jo

myślałem że idziemy do Spiża :naughty:

podepnij listę kto będzie też

Opublikowano

Od Dobrej do Spiża kawalek drogi. Mam nadzieje że nie krzyżowej :grin:

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

Jak ktoś jeszcze chętny to śmialo pisac :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy o której wyrwę sie z firmy. Planowo siedzę do 22.

Opublikowano

O 22 napewno jeszcze bedziemy.

Opublikowano

A co z resztą ?

banan87 ?

szczuraz ?

dzienciol ?

nitroo ?

Spartan_Wroc. ?

Opublikowano

banan zagramanice jedzie :wink:

Opublikowano
banan zagramanice jedzie :wink:

my tyż :decayed:

to co spot w pizzeri a potem Spiż ?

nie ma to jak prawdziwy beer a nie tam siki weroniki

Opublikowano

Najpierw cos zjemy a pozniej bedziem myslec co dalej :wink:

Opublikowano

Ja o 11 startuję w piątunio

mój dyliżans wolniej niż 2 z przodu nie leci :naughty:

Opublikowano
Zaktualizowałem info w 1 poście :hi:

jo

myślałem że idziemy do Spiża :naughty:

podepnij listę kto będzie też

O f*ck, Spiż, dawne czasy... Chłopy, na przełomie lipca i sierpnia podłączam się pod każdy spot w promieniu 30 km od Wrocka! Ile teraz browar w rynku kosztuje? Tak tylko pytam, żebym nie musiał żyrantów potem szukać... :wink:

Opublikowano
Zaktualizowałem info w 1 poście :hi:

jo

myślałem że idziemy do Spiża :naughty:

podepnij listę kto będzie też

O f*ck, Spiż, dawne czasy... Chłopy, na przełomie lipca i sierpnia podłączam się pod każdy spot w promieniu 30 km od Wrocka! Ile teraz browar w rynku kosztuje? Tak tylko pytam, żebym nie musiał żyrantów potem szukać... :wink:

W spizu 9pln. Zapraszamy oczywiscie :naughty:

Opublikowano

Panie dychu to normal price. Ja mam propozycję, aby skoczyć na czeski browar. Jest równie dobry, lecz tańszy o 3 zł kufel. Czyli co 2 i 1/3 piwa, następne wychodzi gratis.

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
  • Autor
O 22 napewno jeszcze bedziemy.

Jest kwestia czy będę na tyle żywy żeby cokolwiek działać. W piątki tradycyjnie mam mega młyn

Opublikowano
Panie dychu to normal price. Ja mam propozycję, aby skoczyć na czeski browar. Jest równie dobry, lecz tańszy o 3 zł kufel. Czyli co 2 i 1/3 piwa, następne wychodzi gratis.

Wysłane z monopola 24/7

Mowisz o pubie Lamus pod torami?

Opublikowano
Panie dychu to normal price. Ja mam propozycję, aby skoczyć na czeski browar. Jest równie dobry, lecz tańszy o 3 zł kufel. Czyli co 2 i 1/3 piwa, następne wychodzi gratis.

Wysłane z monopola 24/7

Mowisz o pubie Lamus pod torami?

Przedział, czy jakoś tak. Coś związane z pociągami. Nie pamiętam, bo zawsze wychodzę stamtąd sztywny :-D

Wysłane z monopola 24/7

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.