Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Już nie po 6 butelkach wódki o 21 przywieźli mnie do domu teraz rządzę. Koło gniadego i Szczurka ale dziś tylko piwko

no to grubo :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Piwo to nie alkohol :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
  • Autor
Koło gniadego i Szczurka ale dziś tylko piwko

25945779.jpg

o której jesteś wolny? :decayed:

Opublikowano
Już nie po 6 butelkach wódki o 21 przywieźli mnie do domu teraz rządzę. Koło gniadego i Szczurka ale dziś tylko piwko

Jak na wesele to średnio -ja pamiętam jak na wigilii wyglądałeś po dwóch.Też wróciłem ale dopiero teraz pozdro.

Opublikowano

A mi coś skrzypi w zawiasie z przodu aż sie ludzie ogladaja :kwasny::facepalm:

Opublikowano

Zaspawaj na stale

Opublikowano
Zaspawaj na stale
:thumbup1:

Przy pomocy forum doszedłem do wniosku ze to moze byc dolny prosty wahacz . Jutro w kanał strzykawka igła i olejku troche , jak nie pomoże to wymiana :decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor

Ja już się zaspawalem na stałe na pkp...

Opublikowano

może to gwint z dziwkowozu się przyzwyczaił do kFiczenia bułgarek i tak mu zostało...

Opublikowano

A nie czasem gumy drążka stabilizatora :D ?

Opublikowano
A nie czasem gumy drążka stabilizatora :D ?

To skrzypi jak start kredęs :grin: jutro brecha i ogień :wink:

Opublikowano
  • Autor

Duds drzwi tylne w avancie i sedanie różnią się tylko ramka i są zamienne czy są inaczej przetloczone na nadkole ?

Opublikowano
A nie czasem gumy drążka stabilizatora :D ?

To skrzypi jak start kredęs :grin: jutro brecha i ogień :wink:

Tylko sworzen kulowy

Opublikowano

Siema:hi: juz po pracy:banan:

Opublikowano
Siema:hi: juz po pracy:banan:

Jak twoja sytuacja z odszkodowaniem , działasz coś ?

Opublikowano
Siema:hi: juz po pracy:banan:

Jak twoja sytuacja z odszkodowaniem , działasz coś ?

Tak bylem dzisiaj na kolejnej komisji po odwolaniu, niestety nic nie przyznali, ale pani orzecznik byla bardzo mila, wytlumaczyla co mam zrobic, zeby teraz odwolac się do sadu, i mam byc spokojny bo zus zawsze w sadzie przegrywa. Więc zobaczymy. Teraz czekam az przysla mi dzisiejsze orzeczenie i dzialam dalej. Na pewno nie odpuszcze:hi:

---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ----------

Malo tego powiedziala ze to kpina, bo mam duzy ubytek sluchu a brakuje mi 0,2 czegos zeby zalapac się ww tych wynikach zusowskich. I musze teraz latac po sadach

Opublikowano
Siema:hi: juz po pracy:banan:

Jak twoja sytuacja z odszkodowaniem , działasz coś ?

Tak bylem dzisiaj na kolejnej komisji po odwolaniu, niestety nic nie przyznali, ale pani orzecznik byla bardzo mila, wytlumaczyla co mam zrobic, zeby teraz odwolac się do sadu, i mam byc spokojny bo zus zawsze w sadzie przegrywa. Więc zobaczymy. Teraz czekam az przysla mi dzisiejsze orzeczenie i dzialam dalej. Na pewno nie odpuszcze:hi:

---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ----------

Malo tego powiedziala ze to kpina, bo mam duzy ubytek sluchu a brakuje mi 0,2 czegos zeby zalapac się ww tych wynikach zusowskich. I musze teraz latac po sadach

:shock3::shock3::shock3::shock3: To jest naprawdę kpina :facepalm:

Opublikowano

No Bry bry Pany po pracy ^^

Panowie jest pilna sprawa powiedzcie mi czy za 900zł opłaca mi się robić magla pełna regeneracja od podstaw gumy robienie zbieżności montaż demontaż itp. Nie wiem co zrobić tyle mi zaśpiewali w Mirkowie a Automania

Opublikowano

To chyba nie dużo jak z montażem . Sama regeneracja od 600 sie chyba zaczyna

Opublikowano

no dużo nie duże może ktoś jeszcze się wypowie było by dobrze ^^ :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.