Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Myśle że Goldik nie bedzie miał nic przeciwko. Tylko każdy niech przyniesie coś na ruszta i co tam bedzie chcial pić.

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

Na 17.00 będzie ok?

Ćwiara znasz mnie to wiesz co przywiozę , coś na twój żołądek pewnie to zdjęcie by cię cholernie śliniło :grin: , spocik o 17 do której czy to nie ma znaczenia

pierwsze zwłoki zazwyczaj odbierane są z samego rana :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

u mnie na półce leżą o takie coś :decayed::whistling: jak trza to wezmę wszystkie i śpiwor razem z poduchą :grin:

IMG_1114.jpg

Opublikowano
u mnie na półce leżą o takie coś :decayed::whistling: jak trza to wezmę wszystkie i śpiwor razem z poduchą :grin:

http://s30.postimg.org/6oxb7glxp/IMG_1114.jpg

jeszcze braknie :grin:

Opublikowano
u mnie na półce leżą o takie coś :decayed::whistling: jak trza to wezmę wszystkie i śpiwor razem z poduchą :grin:

http://s30.postimg.org/6oxb7glxp/IMG_1114.jpg

jeszcze braknie :grin:

:facepalm: niestety tylko tyle mam :facepalm::decayed:

Opublikowano

przecież żartuje :wink:

Opublikowano
u mnie na półce leżą o takie coś :decayed::whistling: jak trza to wezmę wszystkie i śpiwor razem z poduchą :grin:

http://s30.postimg.org/6oxb7glxp/IMG_1114.jpg

dla Cwiary to z Silverstone! niech se wygra chłopak, należy mu się, wszak jest stałym klientem:wink:

Opublikowano

:hi:Myślę że co do rozpoczęcia grilla to zbieramy się od 15 do 17 każdy pije co uważa ale raczej % coś :decayed:

Oczywiście kolega Harry mile widziany i prowiant we własnym zakresie ja postaram sie z organizować resztę i stawiam masło czosnkowe hehe

a teraz idę prać dywan i wymieniać wahacze w ałdi miłego dnia

Opublikowano
Szyje się na grubo :)

I ogólnopolski grill u Goldika :decayed:

Opublikowano

Kjerwa mać, tutaj taka mordownia się szykuje, a Ja wyjeżdżam:facepalm:

Opublikowano

No i po wymianie wahaczy nie dali mi urlopu na żądanie w pracy przyjdę to zrobię zadymę u szefa a jak nie to do samej bhp pójdę

Opublikowano

Chyba będzie za grubo jak na moje możliwości :grin::polew:

Opublikowano
:hi:Myślę że co do rozpoczęcia grilla to zbieramy się od 15 do 17 każdy pije co uważa ale raczej % coś :decayed:

Oczywiście kolega Harry mile widziany i prowiant we własnym zakresie ja postaram sie z organizować resztę i stawiam masło czosnkowe hehe

a teraz idę prać dywan i wymieniać wahacze w ałdi miłego dnia

dziękuję za zaproszenie :hi: skorzystam na pewno :decayed:

a co do godziny to bawimy się do rana czy po jakiejś godzinie trzeba odjechać :whistling: , jak ja wypiję chociaż troszkę to już nigdzie nie jadę aż do następnego dnia

Opublikowano
:hi:Myślę że co do rozpoczęcia grilla to zbieramy się od 15 do 17 każdy pije co uważa ale raczej % coś :decayed:

Oczywiście kolega Harry mile widziany i prowiant we własnym zakresie ja postaram sie z organizować resztę i stawiam masło czosnkowe hehe

a teraz idę prać dywan i wymieniać wahacze w ałdi miłego dnia

dziękuję za zaproszenie :hi: skorzystam na pewno :decayed:

a co do godziny to bawimy się do rana czy po jakiejś godzinie trzeba odjechać :whistling: , jak ja wypiję chociaż troszkę to już nigdzie nie jadę aż do następnego dnia

To jak przyjedziesz na 17 to do 24 nie ma daleko :grin:

Opublikowano
  • Autor
:hi:Myślę że co do rozpoczęcia grilla to zbieramy się od 15 do 17 każdy pije co uważa ale raczej % coś :decayed:

Oczywiście kolega Harry mile widziany i prowiant we własnym zakresie ja postaram sie z organizować resztę i stawiam masło czosnkowe hehe

a teraz idę prać dywan i wymieniać wahacze w ałdi miłego dnia

dziękuję za zaproszenie :hi: skorzystam na pewno :decayed:

a co do godziny to bawimy się do rana czy po jakiejś godzinie trzeba odjechać :whistling: , jak ja wypiję chociaż troszkę to już nigdzie nie jadę aż do następnego dnia

Jarek taczke ma także z transportem nie będzie problemu

Opublikowano

Co do godziny do której siedzimy to wszystko zależne od sąsiadki czy wezwie policje czy nie :decayed: już parę razy mnie odwiedzali za starych dobrych czasów kiedyś to by mojej żonie wilczura zdeptali po ciemku dostali zjeby i poszli zostaje sie nam tylko modlić o pogodę

Opublikowano

A co w przypadku deszczu? Parasolki?:decayed:

Opublikowano
Co do godziny do której siedzimy to wszystko zależne od sąsiadki czy wezwie policje czy nie :decayed: już parę razy mnie odwiedzali za starych dobrych czasów kiedyś to by mojej żonie wilczura zdeptali po ciemku dostali zjeby i poszli zostaje sie nam tylko modlić o pogodę

Do 22 możemy się drzeć ile wlezie , a po 22 musimy już ciszej zachowywać się no ale biba będzie

Opublikowano
A co w przypadku deszczu? Parasolki?:decayed:

Baldachim jest może jeszcze uda mi sie boki do niego z organizować

---------- Post dopisany at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ----------

Opublikowano
Kjerwa mać, tutaj taka mordownia się szykuje, a Ja wyjeżdżam:facepalm:

Ty już dawno zostałeś zjedzony

Opublikowano

Kurcze taka biba się szykuje :D też bym chciał być ^^ ale nie wiem czy będę na miejscu w ogóle

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.