Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:grin:
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ma ktoś taniego kuriera na Polskę mam wiekszy gabaryt

Opublikowano
  • Autor

Zadzwon wieczorem może zalatwie ci coś na lewo. Jaka wysokość tej palety wyszła ?

Opublikowano
Ma ktoś taniego kuriera na Polskę mam wiekszy gabaryt

Jak zwykła paleta to wysyłka około 130 zł.

Opublikowano
Ma ktoś taniego kuriera na Polskę mam wiekszy gabaryt

przytyło się przez weekend?:decayed:

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ----------

to pobawmy się w małe case study

macie max. 40 tys zł i szukacie diesla, który ma być tani w eksploatacji i w miarę nowocześnie wyglądać, będziecie nim codziennie dojeżdżać do pracy 12km w jedną stronę, więc ma mało spalać, może być sedan lub kombi... co wybieracie? tylko tak na poważnie:wink:

Opublikowano
Ma ktoś taniego kuriera na Polskę mam wiekszy gabaryt

przytyło się przez weekend?:decayed:

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ----------

to pobawmy się w małe case study

macie max. 40 tys zł i szukacie diesla, który ma być tani w eksploatacji i w miarę nowocześnie wyglądać, będziecie nim codziennie dojeżdżać do pracy 12km w jedną stronę, więc ma mało spalać, może być sedan lub kombi... co wybieracie? tylko tak na poważnie:wink:

jedno z drugim nie idzie niestety w parze. kupić benzyne i zagazować - jedyny sens w tym położeniu, diesla się kupuje, jak jeździsz 15+kkm rocznie, a ile Ci tutaj wyjdzie - rachunek jest bardzo prosty...

Opublikowano
  • Autor

macie max. 40 tys zł i szukacie diesla, który ma być tani w eksploatacji i w miarę nowocześnie wyglądać, będziecie nim codziennie dojeżdżać do pracy 12km w jedną stronę, więc ma mało spalać, może być sedan lub kombi... co wybieracie? tylko tak na poważnie:wink:

z czystym sumieniem mogę polecić to: Hyundai Sonata 20400.00 PLN. Warszawa - otoMoto.pl

poszukać tylko żeby była z navi. Części w cenie loda, silniki zwykle niezakatowane bo młodzi nie uznają tej marki, naprawy w aso niewiele droższe niż w warsztacie.

---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ----------

aha tylko trzeba szukać 150konnej wersji. Gdyby I40 spadły trochę z ceny to też można polecać. Tyle że ni uja ceny nie chcą spadać :whistling:

Opublikowano

Padła mi dzis tylna wycieraczka sprawdziłęm napięcia na kostce przy silniczku brak bezpiecznik 27 15A OK chyba trzeba zajrzeć do przekażników chyba numer 377 ale mogę sie mylić

Opublikowano
Padła mi dzis tylna wycieraczka sprawdziłęm napięcia na kostce przy silniczku brak bezpiecznik 27 15A OK chyba trzeba zajrzeć do przekażników chyba numer 377 ale mogę sie mylić

mam w c**j takich przekaźników jakby goś...

Opublikowano

Zapraszam na spot klubowicza który po południu upychał szafkę do awanta na ulicy Tyrmanda :wink:

Opublikowano
Ma ktoś taniego kuriera na Polskę mam wiekszy gabaryt

przytyło się przez weekend?:decayed:

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ----------

to pobawmy się w małe case study

macie max. 40 tys zł i szukacie diesla, który ma być tani w eksploatacji i w miarę nowocześnie wyglądać, będziecie nim codziennie dojeżdżać do pracy 12km w jedną stronę, więc ma mało spalać, może być sedan lub kombi... co wybieracie? tylko tak na poważnie:wink:

Polecam Ibizkę 1.9 TDi ;] za taką kasę dostaniesz 2010r na mega wypasie

Opublikowano

ten hyundai nawet nieźle wygląda, dobrze wyposażony jest, ten biały ładnie się prezentuje: HYUNDAI SONATA BIAŁA PERŁA 77tys !!! 2009 NOWA. (4175090795) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

boję się jednak przekonywać do ojca do czegoś, czego kompletnie nie znam, ten silnik to dla mnie wielka zagadka, nikt znajomy nie ma hyundaia... ale na pewno weźmiemy to pod uwagę, ciekawa opcja:hi: Ibiza jest za mała, w sam raz dla Qur:wink:

Opublikowano

banan, a nie patrzyłeś za Skodą Octavią 2 lub SuperB 2? Dobry rocznik trafisz w tej cenie :wink:

Opublikowano
banan, a nie patrzyłeś za Skodą Octavią 2 lub SuperB 2? Dobry rocznik trafisz w tej cenie :wink:

cały czas ojcu mówię o Skodzie w 1.9tdi, ale stwierdził, że już nie chce Skody, bo ma Octavię 1 właśnie w 1.9tdi... mój ojciec to nie jest łatwy klient:facepalm:

Opublikowano
banan, a nie patrzyłeś za Skodą Octavią 2 lub SuperB 2? Dobry rocznik trafisz w tej cenie :wink:

cały czas ojcu mówię o Skodzie w 1.9tdi, ale stwierdził, że już nie chce Skody, bo ma Octavię 1 właśnie w 1.9tdi... mój ojciec to nie jest łatwy klient:facepalm:

Niech nie porównuje Octavii 1 do drugiej generacji Skody :) To przepaść. Szkoda, bo to naprawdę dobre fury, sam się grubo zastanowię, gdy przyjdzie czas na zmianę wozidła :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ić stont dziadu :decayed:

Opublikowano

:grin:

:hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

elo :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.