Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spotujecie jeszcze ? Czy już się rozjeżdżacie ?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Spotujecie jeszcze ? Czy już się rozjeżdżacie ?

odezwij się, ale to pooooooootem, bez ciśnienia

Opublikowano

Dzis sie szybko rozjechalismy bo slaba frekwencja. Teraz grilowanko na Jasnej Gorze :decayed:

Opublikowano

nowa furmanka żonki, od szwagra pewna a3 1.6 benzyna, godne autko, w sam raz dla żonki...

image.jpg

image.jpg

grill i nie daliście znać? :(

Opublikowano
  • Autor

Na glebe ją !

Opublikowano
Na glebe ją !

miska olejowa lubi to!

Opublikowano

dobry!

Panowie, zmieniłem rozrząd (a przy okazji trzeba było zlać i wymienić płyn wspomagania), zrobiłem 1,5k km i zaczęła coś mi wyć jak ruszam + pompa wyje w skrajnych położeniach. Możliwe, że olej jakaś lipa? Cholera nie pamiętam co tam majster mechanik wlał... na bank jakiś zielony płyn, producent coś na "s". Niestety Febi to nie był.

Opublikowano
nowa furmanka żonki, od szwagra pewna a3 1.6 benzyna, godne autko, w sam raz dla żonki...

http://s27.postimg.org/u2xum6qnj/image.jpg

http://s27.postimg.org/6aojanomn/image.jpg

grill i nie daliście znać? :(

Trza bylo na spota przyjechac :decayed:

jak jutro tej klapy nie przymierzysz, to wiesz, że masz jaja z kablami urrrrrwane?

Opublikowano
dobry!

Panowie, zmieniłem rozrząd (a przy okazji trzeba było zlać i wymienić płyn wspomagania), zrobiłem 1,5k km i zaczęła coś mi wyć jak ruszam + pompa wyje w skrajnych położeniach. Możliwe, że olej jakaś lipa? Cholera nie pamiętam co tam majster mechanik wlał... na bank jakiś zielony płyn, producent coś na "s". Niestety Febi to nie był.

Znalazłem co to był za płyn.. Kur.. zielony SWAG i tak teraz czytam, ze to syntetyk. A do a4 powinien iść tylko mineralny. Jak sam nie dopilnujesz to zawsze jakaś lipa. Wiecie czy wystarczy teraz zmienic na mineralny i będzie git, czy jakieś większe konsekwencje tego jeżdzenia na syntetyku mogą być?

Opublikowano

Jaki masz korek do zbiorniczka? Jak zielony to masz miec zielony plyn. Jak ktos zalal czerwony to znaczy ze pompa lub maglownica sie konczy.

Opublikowano
Na glebe ją !

żadnej gleby ani innej ściemy nie będzie:wink: i tak szarpnęliśmy się na to wozidło, planowaliśmy wydać 40% mniej, ale taka okazja mogłaby się nie powtórzyć, po pierwsze promocyjna cena, po drugie szwagier dbał o auto i wiadomo, co się kupuje... auto z Włoch było sprowadzone, dopiero przed chwilą to w dokumentach znalazłem:wink:

Opublikowano
Jaki masz korek do zbiorniczka? Jak zielony to masz miec zielony plyn. Jak ktos zalal czerwony to znaczy ze pompa lub maglownica sie konczy.

Korek mam szary z napisem, że należy uzywac tylko płynu mineralnego. Na zbiorniczku jest napisane konkretnie, że ma być G 002 000. Ale z tego co wyczytałem to nawet w ASO juz nie ma tego płynu, teraz leją G 004 000 M2 (syntetyk).

Opublikowano
  • Autor
Na glebe ją !

żadnej gleby ani innej ściemy nie będzie:wink: i tak szarpnęliśmy się na to wozidło, planowaliśmy wydać 40% mniej, ale taka okazja mogłaby się nie powtórzyć, po pierwsze promocyjna cena, po drugie szwagier dbał o auto i wiadomo, co się kupuje... auto z Włoch było sprowadzone, dopiero przed chwilą to w dokumentach znalazłem:wink:

Jakiej sciemy ? Gwint posadzic na odbojach i będzie gitara. Duds Ci wytłumaczy :wink:

Opublikowano
Na glebe ją !

żadnej gleby ani innej ściemy nie będzie:wink: i tak szarpnęliśmy się na to wozidło, planowaliśmy wydać 40% mniej, ale taka okazja mogłaby się nie powtórzyć, po pierwsze promocyjna cena, po drugie szwagier dbał o auto i wiadomo, co się kupuje... auto z Włoch było sprowadzone, dopiero przed chwilą to w dokumentach znalazłem:wink:

Jakiej sciemy ? Gwint posadzic na odbojach i będzie gitara. Duds Ci wytłumaczy :wink:

Ktoś mnie wzywał? :decayed:

2014_05_24_17_16_38.jpg

2014_05_24_17_16_44.jpg

Opublikowano
  • Autor

Fakin ye !

Opublikowano

przecież to wygląda jak ta maszyna do polerowania tafli lodu :D

28114922.JPG

Opublikowano
:hi: z taką gleba to w zimie quattro wymieka :grin:
Opublikowano
  • Autor

Ta ze zdjęcia jest na ori zawiasie. Postaraj się bardziej i znajdz obniżona :wink:

Opublikowano

A wczoraj miałem awarie klapy...w piątek wymieniałem zamek i wczoraj niby wszystko działa a klapa jak przy spawana. Wlazlemun do bagażnika odkrecilem zamek i nic nie pomogło. Okazało się ze za ciasno spasowalem zamek upał był i mi się uszczelki prawie zwulkanizowaly szarpalem klapa aż auto podskakiwalo dopiero kolo 23 jak wystygly to klapa się otworzyła.:decayed: a jeszcze przy okazji chciałem goldikowi podziękować za fachową robotę po wycięciu kata auto pięknie swiszczy :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.