Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

---------- Post dopisany at 08:07 ---------- Poprzedni post napisany at 08:06 ----------

Nie ma to jak z rana czekac w kolejce do lekarza medycyny pracy :facepalm:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:

---------- Post dopisany at 08:07 ---------- Poprzedni post napisany at 08:06 ----------

Nie ma to jak z rana czekac w kolejce do lekarza medycyny pracy :facepalm:

zawsze mógłbyś czekać w kolejce do psychiatry, więc... nie jest źle, będą z Ciebie ludzie:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Cześć dziewczęta :hi::decayed:

Duds przecież ty na tej glebie nie zjedziesz w nysie na tą polane :facepalm:

Opublikowano
Cześć dziewczęta :hi::decayed:

Chopin, kolega do Ciebie:decayed:

Opublikowano
Cześć dziewczęta :hi::decayed:

Duds przecież ty na tej glebie nie zjedziesz w nysie na tą polane :facepalm:

Serio? Wydaje mi się, że są tam niższe auta niż moje... Po Wrocku poruszam się bez większych problemów :decayed:

Opublikowano
  • Autor

da radę. Zjedzie tyłem jak wszyscy :decayed:

Opublikowano

a propos: Audi A4 31900.00 PLN. Legnica - otoMoto.pl

niestety:facepalm: zgodnie z przewidywaniami - auto było kręcony i bite (a jest napisane, że daje gwarancję przebiegu i że jest bezwypadkowe)

48 wpisów w ASO, ostatni z 2.01.2014 przy 184 tys. (teraz auto ma niby 180tys)

cała prawa strona robiona, przedni i tylny zderzak też

dyskwalifikacja, ogłoszenie znajdzie się w odpowiednim dziale, a dzisiaj do handlarza zadzwonię i się z nim pobawię trochę, nagram rozmowę

Opublikowano
a propos: Audi A4 31900.00 PLN. Legnica - otoMoto.pl

niestety:facepalm: zgodnie z przewidywaniami - auto było kręcony i bite (a jest napisane, że daje gwarancję przebiegu i że jest bezwypadkowe)

48 wpisów w ASO, ostatni z 2.01.2014 przy 184 tys. (teraz auto ma niby 180tys)

cała prawa strona robiona, przedni i tylny zderzak też

dyskwalifikacja, ogłoszenie znajdzie się w odpowiednim dziale, a dzisiaj do handlarza zadzwonię i się z nim pobawię trochę, nagram rozmowę

byłeś oglądać? jak w styczniu tego roku miała 184 to dużo nie jest okręcona, ja bym tą kwestie przedyskutował z handlarzyną.

Opublikowano
a propos: Audi A4 31900.00 PLN. Legnica - otoMoto.pl

niestety:facepalm: zgodnie z przewidywaniami - auto było kręcony i bite (a jest napisane, że daje gwarancję przebiegu i że jest bezwypadkowe)

48 wpisów w ASO, ostatni z 2.01.2014 przy 184 tys. (teraz auto ma niby 180tys)

cała prawa strona robiona, przedni i tylny zderzak też

dyskwalifikacja, ogłoszenie znajdzie się w odpowiednim dziale, a dzisiaj do handlarza zadzwonię i się z nim pobawię trochę, nagram rozmowę

byłeś oglądać? jak w styczniu tego roku miała 184 to dużo nie jest okręcona, ja bym tą kwestie przedyskutował z handlarzyną.

nie byłem, informacje od jednego z naszych, sprawdził auto po vinie, nie mam zamiaru kupować auta bitego z trzech stron (auto ma cztery, więc 3/4 auta bite, dziękuję do widzenia)

Opublikowano

Ło jeruna, to jak serwis tak mówi, to wszystko jasne :wink:

Opublikowano

no masakra... zaczynam jeszcze bardziej doceniać swoje nieruszone (poza rysami) auto:kwasny: a ojciec tak się napalił na tę bielutką niunię, która kiedyś taka piękna była:facepalm:

Opublikowano

zdjecie_z_fotoradaru.jpg

:polew:

Opublikowano

Witam Serdecznie, 2 tygodnie temu dołączyłem do grona posiadaczy a4 b7:) niebawem wrzucę zdjęcia na forum ale w tej chwili chciałbym się uporać z dwoma problemami, jednym z nich jest spalanie, średnie po mieście wychodzi około 12l przy bardzo spokojnej jeździe, możecie polecić kogoś to we Wrocławiu byłby w stanie zdiagnozować przyczynę? a drugim problemem jest przegub wewnętrzny tylny od pasażera, z tego co patrze to jest tylko jeden zamiennik czy warto go kupić czy szukać używki?

Opublikowano
Witam Serdecznie, 2 tygodnie temu dołączyłem do grona posiadaczy a4 b7:) niebawem wrzucę zdjęcia na forum ale w tej chwili chciałbym się uporać z dwoma problemami, jednym z nich jest spalanie, średnie po mieście wychodzi około 12l przy bardzo spokojnej jeździe, możecie polecić kogoś to we Wrocławiu byłby w stanie zdiagnozować przyczynę? a drugim problemem jest przegub wewnętrzny tylny od pasażera, z tego co patrze to jest tylko jeden zamiennik czy warto go kupić czy szukać używki?

Mialem Q na Torsenie mam Q na Haldexie i wykonczyc przeguby to trzeba byc miszczem przez duze M

na jakiej podstawie wnioskujesz ze masz do wymiany przegub tylny i to jeszcze wewnetrzny? :eusathink:

Opublikowano
Witam Serdecznie, 2 tygodnie temu dołączyłem do grona posiadaczy a4 b7:) niebawem wrzucę zdjęcia na forum ale w tej chwili chciałbym się uporać z dwoma problemami, jednym z nich jest spalanie, średnie po mieście wychodzi około 12l przy bardzo spokojnej jeździe, możecie polecić kogoś to we Wrocławiu byłby w stanie zdiagnozować przyczynę? a drugim problemem jest przegub wewnętrzny tylny od pasażera, z tego co patrze to jest tylko jeden zamiennik czy warto go kupić czy szukać używki?

12l to sporo, nam Passat bierze 8, ale nie ma Q. Jak są korki, godziny szczytu i Q to może tyle brać. Ale rzucić okiem można.

Odezwij się do Ćwiary, on może pomoże :wink:

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

Goldik, poszła 80?!

Opublikowano

Ja mogę polecić z czystym sumieniem VAGserwis :)

Opublikowano
Witam Serdecznie, 2 tygodnie temu dołączyłem do grona posiadaczy a4 b7:) niebawem wrzucę zdjęcia na forum ale w tej chwili chciałbym się uporać z dwoma problemami, jednym z nich jest spalanie, średnie po mieście wychodzi około 12l przy bardzo spokojnej jeździe, możecie polecić kogoś to we Wrocławiu byłby w stanie zdiagnozować przyczynę? a drugim problemem jest przegub wewnętrzny tylny od pasażera, z tego co patrze to jest tylko jeden zamiennik czy warto go kupić czy szukać używki?

12l to sporo, nam Passat bierze 8, ale nie ma Q. Jak są korki, godziny szczytu i Q to może tyle brać. Ale rzucić okiem można.

Odezwij się do Ćwiary, on może pomoże :wink:

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

Goldik, poszła 80?!

Ja do czasu zdania egzaminów zawieszam działalność :grin:

Opublikowano

Siemankoo :grin:

Opublikowano

Siema :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.