Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dzień dobry

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

audi 80 sprzedane :cry: drugiego takiego nie będzie można powiedzieć Polak płakał jak sprzedawał

Opublikowano

siemanko wszystkim. Mówią w prognozie pogody że dzisiaj ma być powtórka ze wczoraj. To jak ktoś miał wczoraj pozalewane garaże to radze wyjechać jak ma być tak samo :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

już wisi kartka u mnie na bramie że jest zakaz używania garażu a na dzisiaj mają wystawić na wjeździe worki z piachem.

Opublikowano

vacum pompa 1030zł + koszt wymiany:facepalm: wymiana oleju i wszystkich filtrów 400zł:facepalm: w sobotę jedziemy na tydzień do Międzyzdrojów i wczasy będą tańsze od autowych spraw, załamać się można, ale oby to branie oleju zostało dzięki temu wyeliminowane, to będę zadowolony

Opublikowano

Co ma vacu pompa do brania oleju?:slina:

Opublikowano
Co ma vacu pompa do brania oleju?:slina:

Ma, bo przeciez napedzana jest walkiem rozrzadu. Jesli bedzie nieszczelna od strony walka to olej bedzie sie przedostawal do paliwa. Po filtrze paliwa najlepiej widac.

---------- Post dopisany at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

Nie zapomnij ze to pompa tandemowa ktora tloczy tez paliwo.

Opublikowano
Co ma vacu pompa do brania oleju?:slina:

Ma, bo przeciez napedzana jest walkiem rozrzadu. Jesli bedzie nieszczelna od strony walka to olej bedzie sie przedostawal do paliwa. Po filtrze paliwa najlepiej widac.

---------- Post dopisany at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

Nie zapomnij ze to pompa tandemowa ktora tloczy tez paliwo.

Wystarczy wymienić oringi:wink:

Opublikowano
siemanko wszystkim. Mówią w prognozie pogody że dzisiaj ma być powtórka ze wczoraj. To jak ktoś miał wczoraj pozalewane garaże to radze wyjechać jak ma być tak samo :facepalm:

Mi w sumie nie przeszkadza niech leje, moje i tak stoi na dworze... :polew:

Opublikowano

Mi w sumie nie przeszkadza niech leje, moje i tak stoi na dworze... :polew:

Ale Ci się dowcip wyostrzył sąsiad,boki zrywać :polew:

Opublikowano

Mi w sumie nie przeszkadza niech leje, moje i tak stoi na dworze... :polew:

Ale Ci się dowcip wyostrzył sąsiad,boki zrywać :polew:

Haha wiedzialem ze nie powstrzymasz się od komentarza:polew:nie martw się dbam lepiej niz o swoje:whistling:

Opublikowano

Hehe spoko, ufam Ci hehhe

Opublikowano

Coz za wyznania zaczynaja się pojawiac na forum:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Szwagry :decayed:

Opublikowano
Szwagry :decayed:

Ty tutaj nie szwagrój tylko powiedz lepiej mnie czy ogarnąłeś te kantówki?

Opublikowano
  • Autor

Nie bardzo z czasem teraz stałem ale spoko wodza zajmę się tym w przyszłym tygodniu

Opublikowano

minęły prawie 2 tygodnie i pojawił się tylko jeden telefon:facepalm: Skoda Octavia 1.9TDI 110KM ***pełne wyposażenie*** (4250208815) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

auto jest naprawdę w świetnym stanie, bez żadnej ściemy, czy Waszym zdaniem (ale na poważnie) powinienem coś w tym ogłoszeniu zmienić?

Opublikowano
minęły prawie 2 tygodnie i pojawił się tylko jeden telefon:facepalm: Skoda Octavia 1.9TDI 110KM ***pełne wyposażenie*** (4250208815) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

auto jest naprawdę w świetnym stanie, bez żadnej ściemy, czy Waszym zdaniem (ale na poważnie) powinienem coś w tym ogłoszeniu zmienić?

ciężko jest sprzedać auto. Niestety. Ja wystawiałem nasze auta po niskiej cenie dlatego szybko zeszły. Z doświadczenia wiem, że tylko cena się liczy raczej.

a tak swoją drogą...

c140ef8ca74f8ffc1d0e04805c48eccb.gif

Opublikowano

takie cuś? Audi A4 34500.00 PLN. świebodzice - otoMoto.pl

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

takie cudo z wro? AUDI A4 1.9TDI S-LINE PLUS SEDAN ALKANTARA WROCŁAW (4244942502) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

1.6 tdi ktoś zna? nawet nie wiedziałem, że jest taki silnik:decayed: Audi A3 38900.00 PLN. Złotoryja - otoMoto.pl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.