Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie wiecie gdzie można pojechać na czytanie błędów we Wrocławiu? A4 B6 1.8t

Dzisiaj w trakcie pracy musiałem gdzieś podjechać i jak wyjechałem z parkingu zaświeciła mi się kontrolka od ESP i check engine i ograniczenie do 2 tyś. obrotów. Zgasiłem odpaliłem i znikło ale później jak wracałem co jakis czas kontrolka ESP się zaświecała i ograniczenie do 2 tys obrotów. Musze to jak najszybciej narpawić bo nie dam rady teraz bez auta. Dwa lata temy wmieniałem czujnik położenia wału ale wtedy ograniczało do 4 tyś. obrotów...

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
VAGNysa2014_00308.JPG
Opublikowano
Panowie wiecie gdzie można pojechać na czytanie błędów we Wrocławiu? A4 B6 1.8t

Dzisiaj w trakcie pracy musiałem gdzieś podjechać i jak wyjechałem z parkingu zaświeciła mi się kontrolka od ESP i check engine i ograniczenie do 2 tyś. obrotów. Zgasiłem odpaliłem i znikło ale później jak wracałem co jakis czas kontrolka ESP się zaświecała i ograniczenie do 2 tys obrotów. Musze to jak najszybciej narpawić bo nie dam rady teraz bez auta. Dwa lata temy wmieniałem czujnik położenia wału ale wtedy ograniczało do 4 tyś. obrotów...

Kolega Andrzej Ćwiara ci pomoże :wink: Nasz administrator, kierownik wodopoju i imprez masowych :decayed:

Opublikowano
Panowie wiecie gdzie można pojechać na czytanie błędów we Wrocławiu? A4 B6 1.8t

Dzisiaj w trakcie pracy musiałem gdzieś podjechać i jak wyjechałem z parkingu zaświeciła mi się kontrolka od ESP i check engine i ograniczenie do 2 tyś. obrotów. Zgasiłem odpaliłem i znikło ale później jak wracałem co jakis czas kontrolka ESP się zaświecała i ograniczenie do 2 tys obrotów. Musze to jak najszybciej narpawić bo nie dam rady teraz bez auta. Dwa lata temy wmieniałem czujnik położenia wału ale wtedy ograniczało do 4 tyś. obrotów...

Kolega Andrzej Ćwiara ci pomoże :wink: Nasz administrator, kierownik wodopoju i imprez masowych :decayed:

:grin:

Opublikowano
Panowie wiecie gdzie można pojechać na czytanie błędów we Wrocławiu? A4 B6 1.8t

Dzisiaj w trakcie pracy musiałem gdzieś podjechać i jak wyjechałem z parkingu zaświeciła mi się kontrolka od ESP i check engine i ograniczenie do 2 tyś. obrotów. Zgasiłem odpaliłem i znikło ale później jak wracałem co jakis czas kontrolka ESP się zaświecała i ograniczenie do 2 tys obrotów. Musze to jak najszybciej narpawić bo nie dam rady teraz bez auta. Dwa lata temy wmieniałem czujnik położenia wału ale wtedy ograniczało do 4 tyś. obrotów...

Kolega Andrzej Ćwiara ci pomoże :wink: Nasz administrator, kierownik wódopoju i imprez masowych :decayed:

:naughty::decayed:

Opublikowano
Powinni mu dać z 10 lat, bo to już recydywa - czytałem, że w lutym miał 80 wykroczeń w 35km pościgu... :decayed:

Ten gość pokazuje nieudolność polskiego prawa

Opublikowano

Nie ma to jak usiąść w samych majtach na dworze i wypić browar cały rok na to człowiek czeka dzisiaj w szklance Stella Artois.Maciek więcej zdjęć poproszę.

Opublikowano
Nie ma to jak usiąść w samych majtach na dworze i wypić browar cały rok na to człowiek czeka dzisiaj w szklance Stella Artois.Maciek więcej zdjęć poproszę.

Przyjacielu błagam odstaw te szczyny i napij się prawdziwego piwa...

Opublikowano
Nie ma to jak usiąść w samych majtach na dworze i wypić browar cały rok na to człowiek czeka dzisiaj w szklance Stella Artois.Maciek więcej zdjęć poproszę.

Przyjacielu błagam odstaw te szczyny i napij się prawdziwego piwa...

Już wypiłem - staram się piwa nie wyrzucać w lodówce mam jeszcze Berguell Gold niemieckie ,Senojo vilniaus litewskie,Hradebni czeskie i Abbaye francuskie pozdrawiam.

Opublikowano
Nie ma to jak usiąść w samych majtach na dworze i wypić browar cały rok na to człowiek czeka dzisiaj w szklance Stella Artois.Maciek więcej zdjęć poproszę.

Przyjacielu błagam odstaw te szczyny i napij się prawdziwego piwa...

Już wypiłem - staram się piwa nie wyrzucać w lodówce mam jeszcze Berguell Gold niemieckie ,Senojo vilniaus litewskie,Hradebni czeskie i Abbaye francuskie pozdrawiam.

Gniady na bogato :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Nie ma to jak usiąść w samych majtach na dworze i wypić browar cały rok na to człowiek czeka dzisiaj w szklance Stella Artois.Maciek więcej zdjęć poproszę.

mendo aspołeczna a ja sam staropranena piłem na boisku... :facepalm: wrzucę ci na cd razem z muzyką dla Uli o którą prosiła. :wink:

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

Kurak jutro powinienem mieć Twoje felgi i kocyk na aucie to jakoś się zdzwonimy

Opublikowano

Kurak jutro powinienem mieć Twoje felgi i kocyk na aucie to jakoś się zdzwonimy

niemiec przysłał? :naughty:

Opublikowano
Nie ma to jak usiąść w samych majtach na dworze i wypić browar cały rok na to człowiek czeka dzisiaj w szklance Stella Artois.Maciek więcej zdjęć poproszę.

mendo aspołeczna a ja sam staropranena piłem na boisku... :facepalm: wrzucę ci na cd razem z muzyką dla Uli o którą prosiła. :wink:

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

Kurak jutro powinienem mieć Twoje felgi i kocyk na aucie to jakoś się zdzwonimy

luz

Opublikowano

Siemankoo

Opublikowano

Siema dzjewczyny :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

Siema siema :hi:

Dawno mnie nie było, siedzę w DE i walę trasy na okrągło z racji iż... uwaga... zostanę tatą i na wózek trzeba zarobić :decayed:

Bte Maćku proszę o jeszcze troszkę cierpliwości, wiem że c**jowa sytuacja ale zrewanżuję się. Jeszcze trochę muszę tu posiedzieć zanim zjadę do ojczyzny :wink:

Opublikowano
  • Autor

Whatsapp sobie zainstaluj. Gratuluje tatusiostwa

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Siema siema :hi:

Dawno mnie nie było, siedzę w DE i walę trasy na okrągło z racji iż... uwaga... zostanę tatą i na wózek trzeba zarobić :decayed:

Bte Maćku proszę o jeszcze troszkę cierpliwości, wiem że c**jowa sytuacja ale zrewanżuję się. Jeszcze trochę muszę tu posiedzieć zanim zjadę do ojczyzny :wink:

gratki :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.