Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To kiedy?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pierwsze pytanie powinno brzmiec "ile" :grin:

Narazie kompletny brak czasu.

Opublikowano

Jak ustalimy termin to ustalimy tez cenę ;-) to ile?

Opublikowano

Prawdopodobnie Ryje bede w sobote o 16 na Nysie :decayed:

Opublikowano

Bry:hi:

Opublikowano
Jak ustalimy termin to ustalimy tez cenę ;-) to ile?

Narazie brak czasu. Za kilka godz zapitalam na Krakow, jutro wracam potem Nysa

Opublikowano
Jak ustalimy termin to ustalimy tez cenę ;-) to ile?

Narazie brak czasu. Za kilka godz zapitalam na Krakow, jutro wracam potem Nysa

Nie pali się. ;-)

Opublikowano

Nie pali się. ;-)

kłamczuszek :grin:

Opublikowano

No co naprawdę się nie pali orientacyjnie pytam

Opublikowano

Siemankoo

Opublikowano

Dobry

Opublikowano

Siemano :hi:

ostatnimi czasy byłem zajęty poszukiwaniem czegoś nowego, jak wiecie S6 poszło w świat i trzeba coś zapodać. Żeby sobie ułatwić trochę zadanie pojechałem na Audi Sport Experience i w sumie zdecydowałem że będzie albo RS6/7 albo R8 innych aut nawet nie oglądam. To co potrafią zrobić te auta na torze to masakra.

Także do zobaczenia za tydzień góra dwa :decayed:

Opublikowano

a co z k**wiszonem? odpuszczasz temat? bo ja już pampersy nam zamówiłem

Opublikowano

dobry:hi:

Opublikowano
a co z k**wiszonem? odpuszczasz temat? bo ja już pampersy nam zamówiłem

Jakość wykonania to nieporozumienie plastik w uj. Nie, dziękuje jednak to co dobre ma swoją cene i tyle

Opublikowano
a co z k**wiszonem? odpuszczasz temat? bo ja już pampersy nam zamówiłem

Jakość wykonania to nieporozumienie plastik w uj. Nie, dziękuje jednak to co dobre ma swoją cene i tyle

zuch chłopak :friends:

Opublikowano
Siemano :hi:

ostatnimi czasy byłem zajęty poszukiwaniem czegoś nowego, jak wiecie S6 poszło w świat i trzeba coś zapodać. Żeby sobie ułatwić trochę zadanie pojechałem na Audi Sport Experience i w sumie zdecydowałem że będzie albo RS6/7 albo R8 innych aut nawet nie oglądam. To co potrafią zrobić te auta na torze to masakra.

Także do zobaczenia za tydzień góra dwa :decayed:

Na torze na torze jak często jeździ się po torze ? :wink: Na tor R8 na tor i na co dzień to RS6 jak to mówią pierwsza decyzja najlepsza :decayed: z drugiej strony sprzedałeś mocniejsze kupisz słabsze :wink: za to na torze mimo że słabsze raczej seria RS6 objechało by mocniejsze S6 . (tak mi się wydaje :wink: ) wybierasz między za***istym a za***istym więc na zły wybór nie ma szans .

powodzenia :kox:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie i tak w serii na dlugo nie zostanie

Opublikowano
Siemano :hi:

ostatnimi czasy byłem zajęty poszukiwaniem czegoś nowego, jak wiecie S6 poszło w świat i trzeba coś zapodać. Żeby sobie ułatwić trochę zadanie pojechałem na Audi Sport Experience i w sumie zdecydowałem że będzie albo RS6/7 albo R8 innych aut nawet nie oglądam. To co potrafią zrobić te auta na torze to masakra.

Także do zobaczenia za tydzień góra dwa :decayed:

Na torze na torze jak często jeździ się po torze ? :wink: Na tor R8 na tor i na co dzień to RS6 jak to mówią pierwsza decyzja najlepsza :decayed: z drugiej strony sprzedałeś mocniejsze kupisz słabsze :wink: za to na torze mimo że słabsze raczej seria RS6 objechało by mocniejsze S6 . (tak mi się wydaje :wink: ) wybierasz między za***istym a za***istym więc na zły wybór nie ma szans .

powodzenia :kox:

Fakt, że R8 na co dzień raczej nie bardzo. Ale spośród RS6 i RS7 lepiej chyba to drugie, dużo mniej tego jeździ i wg mnie duuużo ładniejsze od RS6.

Opublikowano

R8 lub RS6 na torze jak najbardziej bym widział RS7 to juz bardziej limuzyna owszem na torze robi robotę ale zamiast RS7 wolał bym już PORSCHE :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.