Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no tak... witamy w puolszy... w takim razie trzeba będzie znowu uruchomić system

skupowania mandatów :kox:

:grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie kiedy Lolek ma kawalerskie miałem zapisane i teraz nie wiem gdzie?

Opublikowano

:hi:jak kiedy tydzień po ślubie :decayed: jak raz zdradzi żonę tydzień po ślubie to sie nic takiego nie stanie :sexinbed:

Opublikowano

witajcie:hi: jak kupować używane opony we Wrocławiu, to gdzie?:wink:

Opublikowano
Panowie kiedy Lolek ma kawalerskie miałem zapisane i teraz nie wiem gdzie?

Nie miał :grin: ma ślub teraz w sobotę :wink:

Opublikowano
  • Autor

Sainta zlapalem na drodze. Ma więcej naklejek i pluszakow

Opublikowano

Dobra wiadomośc przebieg autka mojej żony okazał sie prawdziwy ostatni wpis Jest 19 rachunków w ASO, ostatni 26-04-2013 przy 131 tyś km takze zakup uważam za udany

Opublikowano
Dobra wiadomośc przebieg autka mojej żony okazał sie prawdziwy ostatni wpis Jest 19 rachunków w ASO, ostatni 26-04-2013 przy 131 tyś km takze zakup uważam za udany

Ty się za hamulce bierze, a nie tutaj przebiegi sprawdzasz :decayed:

Opublikowano

zrobi sie niedługo urlop a swojego przebieg też znam tylko 100 tyś na minusie :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

widzieliście to? Pościg policji za białym BMW M3

a propos mandatów, pracuję w windykacji i zapewniam Was, że wcześniej czy później ktoś się odezwie:decayed:

Opublikowano
widzieliście to? Pościg policji za białym BMW M3

a propos mandatów, pracuję w windykacji i zapewniam Was, że wcześniej czy później ktoś się odezwie:decayed:

Banan zbiera info komu nie przyszlo do placenia i swoje dziala :grin:

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano
widzieliście to? Pościg policji za białym BMW M3

a propos mandatów, pracuję w windykacji i zapewniam Was, że wcześniej czy później ktoś się odezwie:decayed:

Banan zbiera info komu nie przyszlo do placenia i swoje dziala :grin:

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

jakoś trzeba sobie radzić, żeby na nowe mody było:grin: a tak poważnie jestem większym diabłem, bo ja już nie windykuję, od 1,5 roku uczę innych, jak mają to robić:decayed:

Opublikowano
widzieliście to? Pościg policji za białym BMW M3

a propos mandatów, pracuję w windykacji i zapewniam Was, że wcześniej czy później ktoś się odezwie:decayed:

Banan zbiera info komu nie przyszlo do placenia i swoje dziala :grin:

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

jakoś trzeba sobie radzić, żeby na nowe mody było:grin: a tak poważnie jestem większym diabłem, bo ja już nie windykuję, od 1,5 roku uczę innych, jak mają to robić:decayed:

Lepiej naucz jak unikac placenia :decayed:

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano
widzieliście to? Pościg policji za białym BMW M3

a propos mandatów, pracuję w windykacji i zapewniam Was, że wcześniej czy później ktoś się odezwie:decayed:

Banan zbiera info komu nie przyszlo do placenia i swoje dziala :grin:

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

jakoś trzeba sobie radzić, żeby na nowe mody było:grin: a tak poważnie jestem większym diabłem, bo ja już nie windykuję, od 1,5 roku uczę innych, jak mają to robić:decayed:

Gdzie robisz ?

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
  • Autor

SzybkiWpierdol.Com.pl

Opublikowano

hehe, windykacja to już nie jest to co kiedyś, teraz z dłużnikami trzeba się cackać, żeby łaskawie zaczęli płacić, naprawdę, jakość obsługi klientów (bo tak ich nazywamy) mamy na o wiele wyższym poziomie niż jakiekolwiek inne call center, które znam

Opublikowano

namysłów niepasteryzowany już się chłodzi :decayed: jeszcze do tego chipsy i jakieś nachosy i zaczynamy mundial :decayed::drinks:

Opublikowano
  • Autor

Ja mam dla tych co się znają

Opublikowano
Ja mam dla tych co się znają

To otwieraj. Juz jade :decayed:

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.