Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:facepalm::facepalm::facepalm:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka, ile płacicie za oc na audice? Chodzi mi o szwagrów którzy mają powyżej 2000ccm, nie moge znaleźć nic poniżej 900zł. Może ktoś jest na forum zaufany kto siedzi w ubezpieczeniach?

Opublikowano

pany potrzeba mi silnika 2,5 V6 z grand vitary lata 98-05 cały kompletny, jeśli ktoś coś proszę o namiary.

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

Siemka, ile płacicie za oc na audice? Chodzi mi o szwagrów którzy mają powyżej 2000ccm, nie moge znaleźć nic poniżej 900zł. Może ktoś jest na forum zaufany kto siedzi w ubezpieczeniach?

oc+nnw 783zł auto mam na siebie 60% zniżek.

Opublikowano

sensowniej brzmi;) w jakiej firmie?

pany potrzeba mi silnika 2,5 V6 z grand vitary lata 98-05 cały kompletny, jeśli ktoś coś proszę o namiary.

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

Siemka, ile płacicie za oc na audice? Chodzi mi o szwagrów którzy mają powyżej 2000ccm, nie moge znaleźć nic poniżej 900zł. Może ktoś jest na forum zaufany kto siedzi w ubezpieczeniach?

oc+nnw 783zł auto mam na siebie 60% zniżek.

Opublikowano

ergo hestia

Opublikowano

A ryszard tylko obserwuje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bry

Opublikowano

brojlery!

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano
Siemka, ile płacicie za oc na audice? Chodzi mi o szwagrów którzy mają powyżej 2000ccm, nie moge znaleźć nic poniżej 900zł. Może ktoś jest na forum zaufany kto siedzi w ubezpieczeniach?

OC + NNW + Assistance 549 zł na rok płatne jednorazowo :wink:

Opublikowano
Siemka, ile płacicie za oc na audice? Chodzi mi o szwagrów którzy mają powyżej 2000ccm, nie moge znaleźć nic poniżej 900zł. Może ktoś jest na forum zaufany kto siedzi w ubezpieczeniach?

OC + NNW + Assistance 549 zł na rok płatne jednorazowo :wink:

ze znizka dla rencistow sie nie liczy :decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor
:polew::polew:
Opublikowano
A ryszard tylko obserwuje :decayed:
super chłopaki jesteście ale ja to już nie wasza liga,stary już jestem

,,,,,

Opublikowano
  • Autor

Znam pewien eliksir młodości... Cwiara ma go w butelce po mineralnej :decayed:

Opublikowano
Znam pewien eliksir młodości... Cwiara ma go w butelce po mineralnej :decayed:

to to to

Opublikowano
A ryszard tylko obserwuje :decayed:
super chłopaki jesteście ale ja to już nie wasza liga,stary już jestem

,,,,,

Zawsze można mieć wuja w klubie

Opublikowano

Pany rozklamocam B5, coś ktoś komuś?

Opublikowano
Pany rozklamocam B5, coś ktoś komuś?

Zderzak ze spryskami ile ? :decayed:

Opublikowano

cały kompletny z kratkami halogenami spryskami etc 650

Opublikowano
cały kompletny z kratkami halogenami spryskami etc 650

:shock3: Kierowniku dlaczego ?

A mojego w rozliczeniu nie chce ? + jakis cash ? :naughty::whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.