Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Za concert

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Za concert

Mnie nikt nie pytał jakie radio...gość powiedział 350 zł na karkonowskiej... i jeszcze 1,5 h roboty!

Opublikowano

Siemano:hi:

Opublikowano
Za concert

Mnie nikt nie pytał jakie radio...gość powiedział 350 zł na karkonowskiej... i jeszcze 1,5 h roboty!

Podejdzie Ci ten kolektor bez problemu :)

Opublikowano
Za concert

Mnie nikt nie pytał jakie radio...gość powiedział 350 zł na karkonowskiej... i jeszcze 1,5 h roboty!

Podejdzie Ci ten kolektor bez problemu :)

A ma ktoś może na sprzedaż ori zaslepe EGR a?

Opublikowano
  • Autor

Aso skody

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

Błotnik zamówiony i polakierowany od razu , teraz tylko czekać :naughty::banan:

Opublikowano

koledzy chce kupić wycieraczki do swojej audi i wyczytałem że pasują i sa rewelacyjne od passata b5 poliftowe gdzie ich szukać najtaniej ? w salonie skody ? seata ? czy tylko VW ? ktoś jakieś zniżki ma :wink: ?

Opublikowano
koledzy chce kupić wycieraczki do swojej audi i wyczytałem że pasują i sa rewelacyjne od passata b5 poliftowe gdzie ich szukać najtaniej ? w salonie skody ? seata ? czy tylko VW ? ktoś jakieś zniżki ma :wink: ?

Ale chyba do ty z fl musisz kupić cale ramiona bo do tych co masz nie podejdą

Opublikowano
koledzy chce kupić wycieraczki do swojej audi i wyczytałem że pasują i sa rewelacyjne od passata b5 poliftowe gdzie ich szukać najtaniej ? w salonie skody ? seata ? czy tylko VW ? ktoś jakieś zniżki ma :wink: ?

Ale chyba do ty z fl musisz kupić cale ramiona bo do tych co masz nie podejdą

Tak całe wycieraczki czytaj ramiona odkrec przykręć wyczytałem na forum ze pasują. W seacie nie mają wycieraczek z vw do audi właśnie wyszedłem porażka ten serwis seata...

Opublikowano
koledzy chce kupić wycieraczki do swojej audi i wyczytałem że pasują i sa rewelacyjne od passata b5 poliftowe gdzie ich szukać najtaniej ? w salonie skody ? seata ? czy tylko VW ? ktoś jakieś zniżki ma :wink: ?

Ale chyba do ty z fl musisz kupić cale ramiona bo do tych co masz nie podejdą

Tak całe wycieraczki czytaj ramiona odkrec przykręć wyczytałem na forum ze pasują. W seacie nie mają wycieraczek z vw do audi właśnie wyszedłem porażka ten serwis seata...

Podjedz sobie do VW koło korony tam fajne ceny mają :wink:

Opublikowano

:hi:z czego dorobić wkladki us w lampy? :kox:

nie mam pomysłu, plexa jest zbyt przejrzysta i wygląda jak by folia naklejona od środka była, dorwałem pomaranczowe lampy z jakiegoś autobusu ale są wypukłe i nie da rady. Z traktora lampy za małe.

ktoś coś?

Opublikowano
:hi:z czego dorobić wkladki us w lampy? :kox:

nie mam pomysłu, plexa jest zbyt przejrzysta i wygląda jak by folia naklejona od środka była, dorwałem pomaranczowe lampy z jakiegoś autobusu ale są wypukłe i nie da rady. Z traktora lampy za małe.

ktoś coś?

szukaj ori. ewentualnie szablon wyciąć i od wewnątrz nakleić ale też c**jówka troche.

Opublikowano

rozbrojone mam lampy na stole a fura potrzebna, jutro jeszcze podjadę na szrot coś poszukać, a jak nie to sklejam lampy i będę szukał ori i kiedyś wloze

:hi:z czego dorobić wkladki us w lampy? :kox:

nie mam pomysłu, plexa jest zbyt przejrzysta i wygląda jak by folia naklejona od środka była, dorwałem pomaranczowe lampy z jakiegoś autobusu ale są wypukłe i nie da rady. Z traktora lampy za małe.

ktoś coś?

szukaj ori. ewentualnie szablon wyciąć i od wewnątrz nakleić ale też c**jówka troche.

Opublikowano

klej folie. wiem że gwerty pakował z jakiejś bmki bodajże x5 ale nie mam pewności, a od jakiegoś czasu jest nieosiągalny...

Opublikowano
  • Autor

Szprej i będzie okej :decayed:

Opublikowano
u8u7azaz.jpgpozdro z GD
Opublikowano
  • Autor

Skad to masz. Daj kawalek. :wink:

Opublikowano

Dobry spiochy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.