Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Znacie jakieś miejsce gdzie mogę zważyć auto przed sobotnim hamowaniem? Najlepiej w okolicy Armii krajowej/krakowska.

grabiszynska skup zlomu kolo stacji orlen w prawo

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Znacie jakieś miejsce gdzie mogę zważyć auto przed sobotnim hamowaniem? Najlepiej w okolicy Armii krajowej/krakowska.

Nelson

Opublikowano

k**wa łapy całe w benzynie, pocięte, a pompa paliwa nie wyszła, KURRRWA! :ranting::rant: ide sie najebać.

Opublikowano
Znacie jakieś miejsce gdzie mogę zważyć auto przed sobotnim hamowaniem? Najlepiej w okolicy Armii krajowej/krakowska.

Nelson

Tylko od nelsona z wagi to odrazu pod palnik :grin:

Opublikowano

Kaju do ostrowa sie za goi :decayed:

Opublikowano

ja uhum genau, lepiej żeby :grin:

Opublikowano

Nelson? Ale oso chozi? Znalazłem 4 skupy złomu w okolicy jeden był nawet czynny, szanowny Pan był bardzo zdziwiony ze chce zważyć osobowe auto. Po dłuższym zastanowienia stwierdził ze usługa będzie kosztować 50 zł. :polew:

Opublikowano

:hi:

siema, poradź ktoś dobrą myjnie bezdotykową we Wro, od strony Fabryczna czyli zachód Wro

Opublikowano
:hi:

siema, poradź ktoś dobrą myjnie bezdotykową we Wro, od strony Fabryczna czyli zachód Wro

Nie ma takiej :wink: bez dotyk jest spoko jak masz powłokę i mało zabrudzone auto. Jeśli masz błoto i auto nie myte dłuższy czas to trzeba je niestety ale myć dotykowo..

Jak już muszę myć to myję na szybowcowej koło biedronki tam ojciec z synem prowadzą myjnie. Nie używają chemii która zmywa Ci powłoki ochronne...

Opublikowano
  • Autor
:hi:

siema, poradź ktoś dobrą myjnie bezdotykową we Wro, od strony Fabryczna czyli zachód Wro

Szkocka /strzegomska obok zabki. Mają aktywna piane albo inne z firmy cmk myjnie

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

Nelson? Ale oso chozi? Znalazłem 4 skupy złomu w okolicy jeden był nawet czynny, szanowny Pan był bardzo zdziwiony ze chce zważyć osobowe auto. Po dłuższym zastanowienia stwierdził ze usługa będzie kosztować 50 zł. :polew:

User nelson. Napisz mu pw. Albo zadzwon

Opublikowano
k**wa łapy całe w benzynie, pocięte, a pompa paliwa nie wyszła, KURRRWA! :ranting::rant: ide sie najebać.

Przyjade to pakaże Ci jak się to robi :grin::wink::whistling:

Opublikowano
Nelson? Ale oso chozi? Znalazłem 4 skupy złomu w okolicy jeden był nawet czynny, szanowny Pan był bardzo zdziwiony ze chce zważyć osobowe auto. Po dłuższym zastanowienia stwierdził ze usługa będzie kosztować 50 zł. :polew:

Na Krakowskiej 127 masz skup z mojej firmy, podjedziesz do chłopaków i Cię zważą :) Ewentualnie w piątek możesz wpaść do mnie na Stabłowicką:wink:

Opublikowano

Heh, byłem na krakowskiej 127 przed twoim postem, zwazone 1470 bez kierowcy.

Opublikowano
Heh, byłem na krakowskiej 127 przed twoim postem, zwazone 1470 bez kierowcy.

Pewnie Jarek Cię ważył. Mówił, że był przed chwilą Jetroniku na umówionego softa i gość olał go nie przyjeżdżając:facepalm:

Opublikowano
Heh, byłem na krakowskiej 127 przed twoim postem, zwazone 1470 bez kierowcy.

Pewnie Jarek Cię ważył. Mówił, że był przed chwilą Jetroniku na umówionego softa i gość olał go nie przyjeżdżając:facepalm:

Bobik ?

Opublikowano

Nelson a da radę jutro tam podskoczyc na ważenie :)?

Opublikowano
:hi: smacznego :decayed:
Opublikowano
AUDI A4 B5 STYLIZOWANA NA A6 C6 ŚLICZNOTKA (4419459923) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Smialismy sie z niego żeby auta nie zostawiał przodem na podwórku bo mu podpierdolą w nocy:grin:

Gość mieszka niedaleko mnie, 14tysi:facepalm:

ale klapa tył USA rwie suty:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.