Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jesteśmy in tacz będę tarabanil bo sytuacja jest dynamiczna

procedura standardowa

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szczurek, ja Cię zgarnę, bo będę tamtędy leciał akurat

Opublikowano
  • Autor

Dobra kaju to nie będziemy z dzieciakami kombinowac. Niech spokojnie jadą w fotelikach a zgarnie nas kurok :)

Opublikowano

dobra spoko, ja zaraz ide babe budzić, rure jej przeczyścić i będziemy się zbierać, bo jeszcze jakieś zakupy chciała porobić czy coś.

Opublikowano
dobra spoko, ja zaraz ide babe budzić, rure jej przeczyścić i będziemy się zbierać, bo jeszcze jakieś zakupy chciała porobić czy coś.

AUDI AUDI AUUUUDII musi być ;) bo z kim ja sie bede bawil :D:grin:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Pany z racji tego że koles bedzie się chajtał padło na mnie że załatwiam auto do ślubu :grin: wybór padł na zabytek i tylko AUDI jesli ktos ma jakies info czy da się wypozyczyć we Wrocławiu taki samochód będę bardzo wdzięczny :hi:

Opublikowano
Pany z racji tego że koles bedzie się chajtał padło na mnie że załatwiam auto do ślubu :grin: wybór padł na zabytek i tylko AUDI jesli ktos ma jakies info czy da się wypozyczyć we Wrocławiu taki samochód będę bardzo wdzięczny :hi:

moim zabytkowym B6 mogę go zawieźć, opłata to paliwo w dwie strony, litr gorzały i jakaś młoda d*pa na noc :hi: cwiara nie ma zawiasów przy żadnej obudowie, sorry :kwasny:

Opublikowano
Pany z racji tego że koles bedzie się chajtał padło na mnie że załatwiam auto do ślubu :grin: wybór padł na zabytek i tylko AUDI jesli ktos ma jakies info czy da się wypozyczyć we Wrocławiu taki samochód będę bardzo wdzięczny :hi:

moim zabytkowym B6 mogę go zawieźć, opłata to paliwo w dwie strony, litr gorzały i jakaś młoda d*pa na noc :hi: cwiara nie ma zawiasów przy żadnej obudowie, sorry :kwasny:

dwaipół zbyt ryzykowny na taka okoliczność :grin:

Opublikowano

pier**lisz :grin:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

tak na serio gdyby ktos cos wiedział na temat tych zabytków :hi:

Opublikowano
Pany z racji tego że koles bedzie się chajtał padło na mnie że załatwiam auto do ślubu :grin: wybór padł na zabytek i tylko AUDI jesli ktos ma jakies info czy da się wypozyczyć we Wrocławiu taki samochód będę bardzo wdzięczny :hi:

moim zabytkowym B6 mogę go zawieźć, opłata to paliwo w dwie strony, litr gorzały i jakaś młoda d*pa na noc :hi: cwiara nie ma zawiasów przy żadnej obudowie, sorry :kwasny:

dwaipół zbyt ryzykowny na taka okoliczność :grin:

:polew::polew::polew:

Opublikowano

Dzisiaj pod mm tak? Dopiero oprzytomnialem po weselu;D

Opublikowano
Dzisiaj pod mm tak? Dopiero oprzytomnialem po weselu;D

Tak, MM dzisiaj :wink:

Opublikowano

Ogarne sie i bd po 17

Opublikowano

ja właśnie wyjechałem z basenu pod mm i powiem wam że bedzie ciężko dzisiaj ze spotem . full ludu i aut i do tego jeszcze jakaś impreza na orbicie i psiarnia sie zaczęła zjeżdżać

Opublikowano

Ja wyjezdzam z domu. Gdyby nastapila zmiana planow to prosze dac znac;) 669534396

Opublikowano

halo , gdzie są ?:eusathink:

Opublikowano

dzięki za spota, ja już u siebie :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.