Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto dzis bedzie?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, szukam dla panny fury napalona na Gofra IV albo A3 ew bora, hajsy do 10k musi wyjść ze wszystkim. Gdyby ktoś coś to był bym dźwięczny;)

Opublikowano
  • Autor

Ja będę jak wywietrzeje

nadane z nory szczura

Opublikowano

Witam. Mam nowy sterownik skrzyni automatycznej. Jak jest podpiety skrzynia jest zablokowana w pozycji P. Potrzebowalbym kogos, kto moglby dzisiaj podjechac z VAGiem i sprawdzic ze mna autko, prawdopodobnie jest to jakis blad do wykasowania, ale srednio sie na tym znam. Audi musialem zostawic na statoilu przy dyrekcyjnej, bo nie umiem otworzyc baku przez niedzialajacy centralny ( prawdopodobnie zbyt slaby aku, dzis wkladam juz naladowany). Jezeli ktos jechalby na spot i moglby zachaczyc byloby nieziemsko, odwdziecze sie, zaplace, cokolwiek. W razie czego moj nr tel 533 655 358. Przepraszam ze w tym temacie ale sprawa dosc pilna.

Opublikowano
  • Autor

Uzupełnij profil.

Opublikowano

Bry

Kupiłem lusterko kompletne prawe od angola. Pomógł by mi ktoś na spocie odkręcić pokrywę? Tak aby do malowania dać.

panie,rwiesz wkład, odpinasz dwie wsuwki od grzania w około tego kółka od ustawiania i trzymania zarazem wkładu lusterka masz 3 małe śrubki na śrubokręt krzyżak odkręcasz i tyle roboty

ok spróbuje. Chyba, że wpadne na spota to mi chłopaki na pewno to zrobią :D

Opublikowano

Przepraszam ale pisze z telefonu, nie jestem w stanie z wiadomych przyczyn ;p audi a4 b5, 95r., sedan, 1.8 benzyna, automat

Opublikowano
  • Autor

Bry

Kupiłem lusterko kompletne prawe od angola. Pomógł by mi ktoś na spocie odkręcić pokrywę? Tak aby do malowania dać.

panie,rwiesz wkład, odpinasz dwie wsuwki od grzania w około tego kółka od ustawiania i trzymania zarazem wkładu lusterka masz 3 małe śrubki na śrubokręt krzyżak odkręcasz i tyle roboty

ok spróbuje. Chyba, że wpadne na spota to mi chłopaki na pewno to zrobią :D

pięć dych trzeba dać :whistling:

Opublikowano

spoko znajdzie się :grin:

Opublikowano

Bry

Kupiłem lusterko kompletne prawe od angola. Pomógł by mi ktoś na spocie odkręcić pokrywę? Tak aby do malowania dać.

panie,rwiesz wkład, odpinasz dwie wsuwki od grzania w około tego kółka od ustawiania i trzymania zarazem wkładu lusterka masz 3 małe śrubki na śrubokręt krzyżak odkręcasz i tyle roboty

ok spróbuje. Chyba, że wpadne na spota to mi chłopaki na pewno to zrobią :D

pięć dych trzeba dać :whistling:

to teraz musisz się podzielić :naughty:

Opublikowano

ta kurde połamali mi klosz dzięki za taką robotę .... :facepalm:


:wink:

Opublikowano

ta kurde połamali mi klosz dzięki za taką robotę .... :facepalm:

:wink:

:o pijani pewnie byli albo na kacu :lol:

Opublikowano
  • Autor

Ja tylko narzędzia udostepnialem. Mówiłem siekiera a nie tam srubokretami :decayed: Emil to sie będzie trzymalo. Nie histeryzuj. :wink:

nadane z nory szczura

Burdello bum bum :decayed:

nadane z nory szczura

Opublikowano

Yo! :hi:
Powróciłem :D ...trochę się tu pozmieniało :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Tak wjebalo godzinę temu w uj postow na całym forum :wink:

nadane z nory szczura

Opublikowano

hmm taka sytuacja ze na 99% we wro na weekend od piatku do niedzieli :decayed:

Opublikowano

szczuraz kupiłem klosz za 30 zł :D także nie histeryzuje :grin:


wiesz przecież, że u mnie musi być na tip top


ćwiara i co z tą vitara ddis ?

Opublikowano

Yo! :hi:

Powróciłem :D ...trochę się tu pozmieniało :whistling:

Arek już na stałe ? kiedy pempkowe :hi:

Opublikowano

szczuraz kupiłem klosz za 30 zł :D także nie histeryzuje :grin:

wiesz przecież, że u mnie musi być na tip top

ćwiara i co z tą vitara ddis ?

Tak mu turbine zrobili ze sztanga sie zacina. Pompką vacum mu pokazalem jak pieknie sie tnie.

Edytowane przez cwiara

Opublikowano

haha dwa razy już ją regenerował


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.