Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Uja na tapa widać... a zanim pc się odpali to ja czteropak skonczę. Jak mi e9matic cztery czy pięć lat temu kompa składał i system stawiał to jeszcze jakoś działało...

nadane z nory szczura

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spratan już kupujesz skrobaczkę ? :naughty:

Śledzisz mnie? :grin:

Dzisiaj mój szefo został królem detalingu... umył wnętrze auta ze szlaufa :facepalm:

Ja tam hujdaja karcherem lecialem ale tam z wypasu tylko podgrzewana tylna szyba i cztery biegi nawiewu :decayed:

nadane z nory szczura

No tam wypas taki sam bo to berlingo... nie wiem jak On to odkutasił ale uwalił ecu :facepalm:

Opublikowano

Cholero a ze mną to kurde nie chcesz się napić!

Uzupełnij PROFIL! bo już się szykują na takich :grin:

kalendarz mam za***iście napięty i musisz to uszanować... cztery kolejne weekendy na wyjeździe, żodyn rekreacyjny, wszystkie służbowo :facepalm:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Dla ściśle zrzeszonych w klubie Wroclawskim jutro zakonczenie sezonu letniego. Kur...y wótka strzelanina. :grin: także tego

a ja próbe mam w filharmoni :kwasny: nie da rady na za tydzień przenieść ? :facepalm:

Opublikowano

Chłopy na szybkiego, rezam czarny sufit w szatanie. Do czego są te czujniki w przednich slupkach bo nie wiem czy moge zakleić wloty :decayed:

Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano

Dla ściśle zrzeszonych w klubie Wroclawskim jutro zakonczenie sezonu letniego. Kur...y wótka strzelanina. :grin: także tego

a ja próbe mam w filharmoni :kwasny: nie da rady na za tydzień przenieść ? :facepalm:

Za tydzien bedzie rozpoczęcie zimowego :grin:

Opublikowano

A za dwa tygodnie rozpoczęcie drugiego tygodnia sezonu zimowego :wink:
Także spokojnie... załapiesz się na któryś na pewno :decayed:

Opublikowano

A za dwa tygodnie rozpoczęcie drugiego tygodnia sezonu zimowego :wink:

Także spokojnie... załapiesz się na któryś na pewno :decayed:

ok, to pocieszyliście mnie :wink:

znalazłem maske do siebie całą w dobrym stanie bez wgniotów z grillem S4 za 6 paczek z przesyłem. chyba cena niezła co nie ? :)

Opublikowano

Siema Panowie, to kiedy ten event :grin:

Opublikowano

Teraz to już nawet organizator nie wie kiedy :grin:

Opublikowano

Siema Panowie, to kiedy ten event :grin:

No jutro o 17. Pozniej wrzuce mapkę jak tam dojechac. :) Tylko Szymon z Toba to nikt sie nie odważy stanąć :grin: No w sumie motocykle tez tam śmigają po pasie :decayed:

Opublikowano

Siema Panowie, to kiedy ten event :grin:

No jutro o 17. Pozniej wrzuce mapkę jak tam dojechac. :) Tylko Szymon z Toba to nikt sie nie odważy stanąć :grin: No w sumie motocykle tez tam śmigają po pasie :decayed:

Jedziem tam :kox:

A jak z nawierzchnią ?

Opublikowano

Oca wypowiedz sie :wink:

Opublikowano

Siema Panowie, to kiedy ten event :grin:

No jutro o 17. Pozniej wrzuce mapkę jak tam dojechac. :) Tylko Szymon z Toba to nikt sie nie odważy stanąć :grin: No w sumie motocykle tez tam śmigają po pasie :decayed:

Jedziem tam :kox:

A jak z nawierzchnią ?

Ty to chyba na Unlima a nie tam gdzie ludzie mają normalne samochody a nie odrzutowce :grin:

Opublikowano

Siema Panowie, to kiedy ten event :grin:

No jutro o 17. Pozniej wrzuce mapkę jak tam dojechac. :) Tylko Szymon z Toba to nikt sie nie odważy stanąć :grin: No w sumie motocykle tez tam śmigają po pasie :decayed:
Jedziem tam :kox:

A jak z nawierzchnią ?

Styl A4 na Zgorzelec :wink:
Opublikowano

Siema Panowie, to kiedy ten event :grin:

No jutro o 17. Pozniej wrzuce mapkę jak tam dojechac. :) Tylko Szymon z Toba to nikt sie nie odważy stanąć :grin: No w sumie motocykle tez tam śmigają po pasie :decayed:
Jedziem tam :kox:

A jak z nawierzchnią ?

Styl A4 na Zgorzelec :wink:

No to zaczynamy licytację od 1 zł kto da więcej za przejażdzkę na prawym :wink:

Opublikowano

Z tym ze ta dawna co byla 20 lat temu :grin:

Opublikowano

Zobaczymy jutro i ocenimy. Byle sucho było :decayed:

No i pytanie czy nie gonią z tamtąd

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.