Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

Co Ci z AMW wczoraj sapali ?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Tak jak wisnia pokazuje w wąż od DV. Czyli od strony pasa przedniego. Żebyś się przypadkiem nie wpial w podcisnienie od listwy przy grodzi bo będzie szalał

nadane z nory szczura

Opublikowano

Siema

Co Ci z AMW wczoraj sapali ?

mają obowiązek poinformowania :decayed: że przebywanie oraz wyścigi na terenie lotniska są zabronione i nielegalne :decayed:

Opublikowano

Kiedy będziesz po turbo timer ? :decayed:

nadane z nory szczura

Dzisiaj :wink:

Szczurku w 1.8t mam gdzie się wpiąć ze wskaźnikiem boost'u czy muszę wiercić w dolocie? :wink:

Masz, 118bff57692b0ecdf530243bdc63dc0b.jpg trojnik i do budzika

Patykiem pisane

Podziękował :hi:

zaraz wrzucam foty do galerii :wink:

Opublikowano

Siema

Co Ci z AMW wczoraj sapali ?

mają obowiązek poinformowania :decayed: że przebywanie oraz wyścigi na terenie lotniska są zabronione i nielegalne :decayed:

Do c**ja pana pytam, jaki k**wa teren zamknięty jak nie jest ogrodzony, w każdym sądzie każdą sprawę wdupią, ani znaku, ani szlabanu biedny ten kraj

Opublikowano

Jak zrobić logi vag-com? Nie mogę znaleźć żadnego poradnika:(

Opublikowano

Siema

Co Ci z AMW wczoraj sapali ?

mają obowiązek poinformowania :decayed: że przebywanie oraz wyścigi na terenie lotniska są zabronione i nielegalne :decayed:

Do c**ja pana pytam, jaki k**wa teren zamknięty jak nie jest ogrodzony, w każdym sądzie każdą sprawę wdupią, ani znaku, ani szlabanu biedny ten kraj

poinformowali nas (bo tylko od tego tam są) również, że znaki BYŁY ( :polew: ) ale nie wszystkie przetrwały - oh jaka szkoda :grin:
Opublikowano

Panowie polecam film "Służby specjalne", wszystko zgrywa się w jedną całość. Wystarczy kojarzyć pewne fakty z życia publicznego ;-)

Opublikowano

Panowie polecam film "Służby specjalne", wszystko zgrywa się w jedną całość. Wystarczy kojarzyć pewne fakty z życia publicznego ;-)

a ja Ci coś lepszego polece:

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Panowie polecam film "Służby specjalne", wszystko zgrywa się w jedną całość. Wystarczy kojarzyć pewne fakty z życia publicznego ;-)

a ja Ci coś lepszego polece:

:hi:

Stare :-D
Opublikowano

ale na czasie :grin:

Opublikowano
  • Autor

Panowie polecam film "Służby specjalne", wszystko zgrywa się w jedną całość. Wystarczy kojarzyć pewne fakty z życia publicznego ;-)

Ja też polecam. W piątek byłem.

nadane z nory szczura

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Kiedy będziesz po turbo timer ? :decayed:

nadane z nory szczura

Dzisiaj :wink:

Szczurku w 1.8t mam gdzie się wpiąć ze wskaźnikiem boost'u czy muszę wiercić w dolocie? :wink:

Masz, 118bff57692b0ecdf530243bdc63dc0b.jpg trojnik i do budzika

Patykiem pisane

Podziękował :hi:

zaraz wrzucam foty do galerii :wink:

On ma poprzeczniaka, a nie wzdłużniaka :)

Opublikowano
  • Autor

k**wa faktycznie... :decayed: Ale co by nie było to DV musi być gdzieś w kolektor wpinane :naughty:

Opublikowano

:hi:

No i jest wezyk przy kolektorze od podcisnienia gdzie sie i ja wpinalem w poprzeczniaku ;)


Oca wczoraj w plenerze z wieczora bylem... ;P

ale do felg polerowanych to tylko takie cos ;)

http://allegro.pl/finish-kare-1000p-hi-temp-paste-super-trwaly-wosk-i4678381371.html

Opublikowano

Spoko luz wystarczyła sygestia że mam się pod dv podpiąć :wink:

Opublikowano

Spoko luz wystarczyła sygestia że mam się pod dv podpiąć

Arek ja mam wpięty miedzy regulator paliwa a kolektor i nie szaleje ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.