Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czym ty sie jarac. Bixy to swiecą :decayed:

Jutro w końcu będę zakładał więc mogę podesłać foty jak świcą [emoji41]

Patykiem pisane

Wszyscy bixy tylko ja zostanę na świeczkach :facepalm::decayed:
Chyba z pół roku leżą w szafie, trzeba by było założyć, bo poniedziałek znowu wyjazd w Polske

Patykiem pisane

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a siku założyłeś w końcu?

Opublikowano

Coś ty się taki hardy zrobił ?

A gdzież tam, ja potulny jak baranek, do rany przyłóż :grin:


nitroo, dnia 17 Paź 2014 - 15:55, napisał:
Maciek

Ans, mogę Ci pokazać jak świecą

no kurna, popaczyłobysie

Zapraszam :hi:

Opublikowano

Dotarłem. To zaczynamy :decayed:

Opublikowano

ćwiara - sprawdź PW

Opublikowano

Czym ty sie jarac. Bixy to swiecą :decayed:

Jutro w końcu będę zakładał więc mogę podesłać foty jak świcą [emoji41]

Patykiem pisane

Wszyscy bixy tylko ja zostanę na świeczkach :facepalm::decayed:
Mam dobre soczewki bix. Chcesz?
Opublikowano

a siku założyłeś w końcu?

Zdeś siedzi, tylko podłączyć wsio, pomalować i będzie git

Patykiem pisane

Opublikowano

Czym ty sie jarac. Bixy to swiecą :decayed:

Jutro w końcu będę zakładał więc mogę podesłać foty jak świcą [emoji41]

Patykiem pisane

Wszyscy bixy tylko ja zostanę na świeczkach :facepalm::decayed:
Mam dobre soczewki bix. Chcesz?

co ma i za ile?

spowiadac mi siem ;)

Opublikowano

Czym ty sie jarac. Bixy to swiecą :decayed:

Jutro w końcu będę zakładał więc mogę podesłać foty jak świcą [emoji41]

Patykiem pisane

Wszyscy bixy tylko ja zostanę na świeczkach :facepalm::decayed:
Mam dobre soczewki bix. Chcesz?
Wiem że masz , ale puki co ZUS mnie blokije z funduszami na rezanie :kwasny:
Opublikowano

ciekawe czy znowu w niedziele taki bieda spot bedzie :grin:

a ja na zimie juz :facepalm:

Opublikowano

ciekawe czy znowu w niedziele taki bieda spot bedzie :grin:

a ja na zimie juz :facepalm:

Hella 3 z a6 c7

Jak chcecie to oddam za 120zl komplet

Opublikowano

ciekawe czy znowu w niedziele taki bieda spot bedzie :grin:

a ja na zimie juz :facepalm:

Hella 3 z a6 c7

Jak chcecie to oddam za 120zl komplet

badz w niedziele na spocie to kukne i zabiore :decayed:

Opublikowano

A planuje wyjazd do Wrocławia w niedziele to wezmę a czy uda się zahaczyc spota to się okaże. Puśc mi SMS a na nr 725557778 i się zgadamy. Oca ty chcesz jeszcze te sprężynki do żarówek?

Opublikowano

A planuje wyjazd do Wrocławia w niedziele to wezmę a czy uda się zahaczyc spota to się okaże. Puśc mi SMS a na nr 725557778 i się zgadamy. Oca ty chcesz jeszcze te sprężynki do żarówek?

spoko ja we wro jestem gdzies do 17-17.30 ;)

Opublikowano
  • Autor

ciekawe czy znowu w niedziele taki bieda spot bedzie :grin:

a ja na zimie juz :facepalm:

W zeszlym tygodniu był gruby spot to teraz może być słabo. Jakby co ma mnie możesz liczyć :wink:

nadane z nory szczura

Opublikowano

A planuje wyjazd do Wrocławia w niedziele to wezmę a czy uda się zahaczyc spota to się okaże. Puśc mi SMS a na nr 725557778 i się zgadamy. Oca ty chcesz jeszcze te sprężynki do żarówek?

Jak masz to zabieraj :wink: weź wszystkie dopasujem :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Siekierą ci spasuje te soczewki.

nadane z nory szczura

Opublikowano

I tu jest problem bo przwtwornica nie była moja a nie mam dostępu teraz do niejChyba że wezmę swojego lapka tylko trzeba by ogarnąć vaga bo nie mam

Arek jak coś to ja służę pomocą jak zawsze ;) mam i lapka z vagiem i przetwornice jak trzeba, na spocie mozemy ogarnąć jak chcesz :)

Opublikowano
  • Autor

Przetwornice możesz dostarczyc na spot. Upierdolim kabla, podłączym lapka pod zewnętrzne aku i zrobim logi. :decayed:

nadane z nory szczura

Opublikowano

ciekawe czy znowu w niedziele taki bieda spot bedzie :grin:

a ja na zimie juz :facepalm:

W zeszlym tygodniu był gruby spot to teraz może być słabo. Jakby co ma mnie możesz liczyć :wink:

nadane z nory szczura

spoko bede wracal na jg to sie zdzwonimy ;)

a w zeszlym tygodniu tez bylem we wro ale zawozilem i zabieralem pijaqw ;P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.