Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Emil czy ja dobrze widzialem ze esa bez tablic dzisiaj jechales ?

nadane z nory szczura

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ta dobrze widzialeś. Lamp przecież nie wyjmę bo o zderzak wadzą... Podobno nadkole jak odkręce to będzie dojście.. Jutro obadam

Opublikowano

Mam pytanko czy ktoś nie posiada jeszcze ramek klubowych a chciałby kupić ? To by się jakoś zgadało na zakup tak owych ramek z napisem 3D zawsze mniej za przesyłkę :D

Opublikowano

ta dobrze widzialeś. Lamp przecież nie wyjmę bo o zderzak wadzą... Podobno nadkole jak odkręce to będzie dojście.. Jutro obadam

kumaty zdejmie lampy bez ściągania zderzaka. a jak chcesz zostać przy ledowych to musisz na partyzanta kierunki puścić gdzieś z boku żeby się oporność w miarę zgadzała.
Opublikowano

Mam oporniki już zrobione tylko muszę je zamontować :D

Opublikowano

Emil, bez problemu wyciągniesz bez ściągania zderzaka.

Opublikowano

Fachowcy kierwa a jak mnie mijania znikły to ino jeden i żodyn inny odpowiedział!

Patykiem pisane

Nawet foliowy król :D

Patykiem pisane

Opublikowano

Wiśnia musisz sobie zrobić przekaźnik. Ten co wziął ode mnie te lampy przed liftowe hella z xenonem miał to samo. Gdy zapalił długie xenony gasły, gdy zapalił długie na krótko to świeciły oba :)


Powiem Wam lepszy bajer. Dzwonie do ASO w niemczech ( w Polsce już nie mieli ) bo chciałem kupić tą rączke co jest na boczku drzwi, uchwyt czy takie tam. Zostałem poinformowany, że od 2011 roku nie produkują tej części... nawet w "classic parts" nie mieli. Da się to w ogóle prysnąć tak aby nie odchodziło ?

Edytowane przez emay

Opublikowano

Wiśnia musisz sobie zrobić przekaźnik. Ten co wziął ode mnie te lampy przed liftowe hella z xenonem miał to samo. Gdy zapalił długie xenony gasły, gdy zapalił długie na krótko to świeciły oba :)

Powiem Wam lepszy bajer. Dzwonie do ASO w niemczech ( w Polsce już nie mieli ) bo chciałem kupić tą rączke co jest na boczku drzwi, uchwyt czy takie tam. Zostałem poinformowany, że od 2011 roku nie produkują tej części... nawet w "classic parts" nie mieli. Da się to w ogóle prysnąć tak aby nie odchodziło ?

brawo. wy***ałem do kontenera.
Opublikowano
  • Autor

ta dobrze widzialeś. Lamp przecież nie wyjmę bo o zderzak wadzą... Podobno nadkole jak odkręce to będzie dojście.. Jutro obadam

Ale z tyłu też blachy nie miales [emoji23] [emoji23] [emoji23]

nadane z nory szczura

Fachowcy kierwa a jak mnie mijania znikły to ino jeden i żodyn inny odpowiedział!

Patykiem pisane

Nawet foliowy król :D

Patykiem pisane

Lateksowy król to Ci może rns-e na kostki do kibla przypiąć. Ja tu jestem prrawdziwy rezacz amator trytytka master [emoji41]

nadane z nory szczura

Opublikowano

jeszcze tego latexu będziesz porządał [emoji41]

Opublikowano
  • Autor

[emoji232] [emoji106]

nadane z nory szczura

Opublikowano

To Kajak teraz w latexach gania? :decayed::grin:

Opublikowano

[emoji23]

Opublikowano

:cygaro:

Opublikowano

Bry

Opublikowano

Pany co to za felga (ori audi)?

Ile można za to wołać razem z nową oponą 2003r.?

xqnhvh82.jpg

PS. Cwiara jutro zawitam do Ciebie tak jak się umawialiśmy ;)

Edytowane przez wielkig

Opublikowano
  • Autor

wkleisz jakieś zdjęcie czy mamy sobie wyobrazić tą felgę ? :whistling:

Opublikowano

to jakiś standard z b6, niewiele to warte

Opublikowano

Pany co to za felga (ori audi)?

Ile można za to wołać razem z nową oponą 2003r.?

xqnhvh82.jpg

PS. Cwiara jutro zawitam do Ciebie tak jak się umawialiśmy ;)

Ok, tylko tak między 11 a 15 podjedź bo z rana mam pompe do sprawdzenia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.