Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OK, thx

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z sąsiedniej ulicy.... Co się dzieje w tym mieście :mellow:

Opublikowano

Wrzucę to Wam tu, może ktoś coś przyuważy

http://www.wykop.pl/link/2249274/wykop-pomoc-piekne-audi-a4-skradzione-we-wroclawiu/

KR pozdr DW

Albo stoi gdzieś na jakimś osiedlu , albo już rozsprzedana na manel :kwasny:

Masakra w tym wro , panowie akumy na noc do chaty razem z kiermaną :facepalm:

Opublikowano

Cześć masakra i kup tu se nowszy model

Opublikowano
  • Autor

Dziennie we wro ginie 20 samochodów. Najwięcej z czwartku na piątek i z niedzieli na poniedzialek.

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

Widzę, że teraz się z B6 na B8 przerzucili...

Opublikowano

Siemano. B6 B7 i B8 caly czas chodliwe. Jedynie juz B5 sobie odpuścili.

Opublikowano
  • Autor

Biorąc pod uwagę to co zabaczylem u pana od skór w stodole... mylisz się [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

Moje ex b5 też przecież jakieś małolaty chciały rąbnąć i to w biały dzień w środku miasta...

Opublikowano

Biorąc pod uwagę to co zabaczylem u pana od skór w stodole... mylisz się [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Tapniete z HGW 2

Pewnie pozostałości po poprzednich latach :decayed:

Ja nie mowie tu o kradzieży łepków ktorzy jumaja zeby pojeździć i pozniej porzucić a o profesjonalistach :wink:

Opublikowano

J

a też bym 80 tki już nie miał pojechałem na swiebodzki w niedziele postawiłem za domarem a dzień wcześniej założyć odcięcie przychodzę auto po otwierane nic nie zginęło stacyjka na chama przekrecona

Opublikowano

Profesjonalista czy nie i tak wrócił do domu bez jedynek :grin:

Opublikowano

Panowie, targa ktoś fury z Niemiec? Jak to teraz jest z tymi tablicami? Da radę coś załatwić na miejscu? W nocy jadę i nie wiem do końca jak to jest, wiem, że można na granicy kupić, ale też jakoś wracać się nie chce, więc najlepiej jakby coś na miejscu się dało. Do Berlina jadę.

BTW Muszę właśnie w końcu zamontować moje zabezpieczenie, ale jakoś się nie palę, bo teraz moje auto niczym się nie wyróżnia :D

Opublikowano

Panowie, targa ktoś fury z Niemiec? Jak to teraz jest z tymi tablicami? Da radę coś załatwić na miejscu? W nocy jadę i nie wiem do końca jak to jest, wiem, że można na granicy kupić, ale też jakoś wracać się nie chce, więc najlepiej jakby coś na miejscu się dało. Do Berlina jadę.

BTW Muszę właśnie w końcu zamontować moje zabezpieczenie, ale jakoś się nie palę, bo teraz moje auto niczym się nie wyróżnia :D

Da się. Wal na PW
Opublikowano

Siema ryje :decayed: [emoji201]

Opublikowano

Spartan zrobiles zamykanie z pilota na TT czy jezdzisz tak jak ja? :decayed:

Opublikowano

Jezdze tak jak Ty, czasu nie mam :/ ale w ta sobote moze uda mi sie zabrac za to

Opublikowano

Profesjonalista czy nie i tak wrócił do domu bez jedynek :grin:

:polew:

Opublikowano

Bry

Opublikowano
  • Autor

Siema

Tapniete z HGW 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.