Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiedz chociaż, że dałeś za to pincet - no max do tysiaka... jak więcej to biczuj sie po plecach :grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Informuję że jutro spot odwołany :decayed:


Opublikowano
  • Autor

Zgadzam się.


Opublikowano

Żyjecie? :decayed:

Opublikowano

c35fc1aa38038aba5d810bac648f65e0.jpg

święta za pasem, więc nie omieszkałem :grin:

Opublikowano

Jakby ktoś miał ochotę na felunek z mojego emeryta to jest do oddania :whistling:

Opublikowano

siema Wam wszystkim ;) nowy tutaj jestem ;p i mam pytanie dalej o 17 w soboty pod milenijnym się spotykacie? tak jak w 1 poście na 1 stronie jest napisane? ;) ale jeszcze cusik, otóż nie byłbym nawet audi a4 gdyż takiego nie posiadam :D tylko hmmm może octavią ;) ale ale ale ;) rozwijam swoją wypowiedź dla tego boooo chce sobie takie właśnie kupić A4 b6 takie 1.9 w dieselku 130 KM w sedanie oczywiście do 2 dyszek bo b7 do 20 tys zl raczej nie kupię chyba ;p tylko czy przyjeżdża tam dużo osób które mogły by mi coś doradzić coś więcej nawet niż same coś ;p

pozdrawiam ;)

Michał ;)

P.S.

nie krzyczcie na mnie że chcę tam skodą wjechać a nie Audi :D

Edytowane przez michal91

Opublikowano

Zawsze aktualne info o spotach jest w 1 poście. Oczywiście zapraszamy :)

Opublikowano
  • Autor
Patrz w lusterka. Jakis czas temu lecial za tobą z legnickiej w braniborska. Siedzial ci na zderzaku. Ja stałem na stacji.

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

Jak coś nie jest szybsze ode mnie to nie zwracam na to uwagi hahaha

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

Emil Ty wogóle coś działasz z autem? Czy tylko mycie i pranie tapicerki? :D

Opublikowano

Emil Ty wogóle coś działasz z autem? Czy tylko mycie i pranie tapicerki? :D

:grin::grin::grin:

Opublikowano

Emil Ty wogóle coś działasz z autem? Czy tylko mycie i pranie tapicerki? :D

A czy ja muszę się ze wszystkiego spowiadać Tobie ? Bez przesady wystarczy, że żonę muszę przekonywać...

Opublikowano

Nic nie musisz i się tak nie unoś jak dziewica przed pierwszym razem :D

Opublikowano

Siemka ryjki napisał bym coś ale nie wiem co hehe

Opublikowano

siema Wam wszystkim ;) nowy tutaj jestem ;p i mam pytanie dalej o 17 w soboty pod milenijnym się spotykacie? tak jak w 1 poście na 1 stronie jest napisane? ;) ale jeszcze cusik, otóż nie byłbym nawet audi a4 gdyż takiego nie posiadam :D tylko hmmm może octavią ;) ale ale ale ;) rozwijam swoją wypowiedź dla tego boooo chce sobie takie właśnie kupić A4 b6 takie 1.9 w dieselku 130 KM w sedanie oczywiście do 2 dyszek bo b7 do 20 tys zl raczej nie kupię chyba ;p tylko czy przyjeżdża tam dużo osób które mogły by mi coś doradzić coś więcej nawet niż same coś ;p

pozdrawiam ;)

Michał ;)

P.S.

nie krzyczcie na mnie że chcę tam skodą wjechać a nie Audi :D

A co bys chciał wiedzieć ?

P.S. Pany, szukam króćca śrubowego, którego się wkręca do tubro, na samej górze ( tam gdzie dochodzi olej do turbulum ) nr. kat. 028145786

Edytowane przez e9matic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.