Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kup lepiej nowy ruville. Juz troche km zrobilem na takim

Ile zrobiłeś? I gdzie (i za ile) można go dostać?

Powiedz mi jeszcze gdzie robiłeś ten wałek i ile Cię wyszło all in?

Ja mam do sprzedania ori nóweczkę bo kupiłem w wyniku błędnej diagnozy więc lerzy na półce z całym kompletem uszczelniaczy , oringów i wszystkim co potrzeba do wymiany więc mogę oddać w dobrym prajsie :hi:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chopin daj na pw info o tych częściach. Mam głowice do robienia w avf i bym zrobił kompleksowo.

Opublikowano

Chopin daj na pw info o tych częściach. Mam głowice do robienia w avf i bym zrobił kompleksowo.

w Twoim?
Opublikowano

Chopin daj na pw info o tych częściach. Mam głowice do robienia w avf i bym zrobił kompleksowo.

Sprawdze ile mnie to kosztowało wszystko i do wieczora dam znać , ale napewno taniej niż na allegro bo mam kumpla w IC i prajs był mega dobry bo miał wtedy jakieś dodatkowe rabaty na ruvilla

Opublikowano

Chopin daj na pw info o tych częściach. Mam głowice do robienia w avf i bym zrobił kompleksowo.

Sprawdze ile mnie to kosztowało wszystko i do wieczora dam znać , ale napewno taniej niż na allegro bo mam kumpla w IC i prajs był mega dobry bo miał wtedy jakieś dodatkowe rabaty na ruvilla

To zobacz i daj znać.

Chopin daj na pw info o tych częściach. Mam głowice do robienia w avf i bym zrobił kompleksowo.

w Twoim?
No niestety moim. Wiesz niby uszczelka tylko wydmuchana. Ale płyn nie poszedł w olej ani w druga stronę tylko pompuje powietrze w płyn i nie ma ogrzewania i bulgocze w nagrzewnicy. A przy tym przebiegu jak juz robić to na cacy żeby to trochę posluzylo jeszcze.

A dziś na obiad. 8ff2ded6557b9e57c51682a7f3cbef58.jpg

Opublikowano
  • Autor

Do ilu je grzejesz ?

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

Aż sie nie upieko :grin:

Opublikowano

Depo 150 stopni i tak z 10 - 15 minut

Valeo zapomnij ze tak rozkleisz.

Opublikowano
  • Autor

Mam valeo. Całe życie pod gore [emoji35]

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

Mam valeo. Całe życie pod gore [emoji35]

Tapniete z HGW 2

I co jęczysz :P ciesz się że nie masz TYCa , bo by Ci po dwóch dziurach zączęła skakać i wtedy byś był dopiero szczęśliwy :D

Opublikowano

Jakoś mam tyca od paru lat i nie skaczą i nie paruja jak depo

Opublikowano

Jakoś mam tyca od paru lat i nie skaczą i nie paruja jak depo

Goldi , ja miałem tyca i się stało jak napisałem ;) no tylko że Ty nie jeżdzisz w sumie tyle ile ja tłukłem B5 , Wawa - Wroc przez 5 lat co dwa tygodnie w te i z powrotem , to też pewnie swoje zrobiło

Opublikowano
  • Autor

Wadliwa serie miales.

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

Mam valeo. Całe życie pod gore [emoji35]

Tapniete z HGW 2

I co jęczysz [emoji14] ciesz się że nie masz TYCa , bo by Ci po dwóch dziurach zączęła skakać i wtedy byś był dopiero szczęśliwy :D

Valeo też parują . Bix już w ogóle :wink::decayed:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Mam valeo. Całe życie pod gore [emoji35]

Tapniete z HGW 2

I co jęczysz [emoji14] ciesz się że nie masz TYCa , bo by Ci po dwóch dziurach zączęła skakać i wtedy byś był dopiero szczęśliwy :D

Valeo też parują . Bix już w ogóle :wink::decayed:
A to zależy kto robi i czym klei mi ani jedne nie parowaly. Oryginalne Hella w passacie mi paruja a nie były rozklejane
Opublikowano

Nie umiecie jeździć na tych lampach :-D

Opublikowano
No niestety moim. Wiesz niby uszczelka tylko wydmuchana. Ale płyn nie poszedł w olej ani w druga stronę tylko pompuje powietrze w płyn i nie ma ogrzewania i bulgocze w nagrzewnicy. A przy tym przebiegu jak juz robić to na cacy żeby to trochę posluzylo jeszcze.

A dziś na obiad. 8ff2ded6557b9e57c51682a7f3cbef58.jpg

Udał się ten obiadek? :naughty:

Opublikowano

Udał :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.