Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wrócił do domu, spoko spocik. :hi: Będę wpadał częściej - i troche na dłużej jak żona pozwoli :wink:

Edytowane przez pksmlody

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Łukasz, wrzuć zdjęcie, ale zamarz rejki.

Opublikowano

No i biznesy załatwione! :D

Dzięki e9matic

P.s.
Zapomniałem powiedzieć że wziąłem laptopa i mam kabelek jakby ktoś coś potrzebował zerknąć to na spoty mogę brać

Edytowane przez Gac3k

Opublikowano

Polecam się na przyszłość :hi:

Opublikowano

szymek tu wszyscy mają sprzęt do diagnostyki :wink:

Opublikowano

bJ0ZeT6.jpg

gitara ;-)

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcia wrzucaj W wątek galeria spotow wrocławskich. [emoji6]

Szkoda że nie poczekaliscie jeszcze z 20 minut. Po 18 zjechali się chłopaki z audi klub polska.

Wysłane przez Tapatalk

Opublikowano

Kurdę szkoda, ja miałem tylko godzinę... Ok no w sumie racja ;) każdy ma kabelek hahahah

Opublikowano

Witajcie kiedy organizujecie następny spot wpadł bym do was z kolegą daleko nie mam w mojej okolicy nic się nie dzieje albo o tym nie wiem:) Zresztą w temacie spoty Legnica i okolice piszą jakieś bzdury zupełnie nie na temat żenada:(

Opublikowano

Łukasz, fotka :thumbup1:

Szymek, film średni ale pokazuje najważniejsze :

Opublikowano

Łukasz, fotka :thumbup1:

Szymek, film średni ale pokazuje najważniejsze :

Dzięki właśnie od 20min oglądam o regeneracji i piaskowaniu

Będzie ogień :)

Edytowane przez Gac3k

Opublikowano
  • Autor

Witajcie kiedy organizujecie następny spot wpadł bym do was z kolegą daleko nie mam w mojej okolicy nic się nie dzieje albo o tym nie wiem:) Zresztą w temacie spoty Legnica i okolice piszą jakieś bzdury zupełnie nie na temat żenada:(

Info jest zawsze w pierwszym poście. W niedziele Koło 15 idzie potwierdzenie kto będzie i czy jest sens jechać.

Wysłane przez Tapatalk

Opublikowano

Możnaby zmienić w przyszłym tygodniu godzinę, bo już cimno i nie ma jak podziwiać tych pięknych furek :) (a w przyszły weekend czy czasem nie zmieniamy godziny na czas zimowy?)

Opublikowano

Godziny zbytnio na razie nie zmienimy bo po nas przyjezdza AKP czyli audi klub polska rozmawiałem z nimi żeby też się przestawili na godzinę 17 w kupie razniej :decayed: z resztą szczurek tu rządzi i on decyduje :wink: a po za tym zawsze śledzćie temat bo czasami nie ma nikogo kwestia jak komu pasuje

Opublikowano
  • Autor

Jest demokracja. Ja tu niczym nie rządzę [emoji6]

BTW pod mostem są lampy także zawsze jest jasno [emoji2] reszta jak Jarek napisał.

Wysłane przez Tapatalk

Opublikowano

BTW pod mostem są lampy także zawsze jest jasno reszta jak Jarek napisał.

A mówią, że najciemniej pod latarnią :polew:

Opublikowano

bJ0ZeT6.jpg

gitara ;-)

Te a czyje to b6 z wgniotka na masce i Pseudo usa lampami z przodu i pewnie z tyłu tez? I niech mi ktoś jeszcze powie ze to 2.5 i multitroniku...
Opublikowano

bJ0ZeT6.jpg

gitara ;-)

Te a czyje to b6 z wgniotka na masce i Pseudo usa lampami z przodu i pewnie z tyłu tez? I niech mi ktoś jeszcze powie ze to 2.5 i multitroniku...

To Ty nie wiesz?

jest nowy fan 2,5 w multi na Wro ;)

jerden zakupil b7 a drugi b6 :decayed:

Opublikowano

No tak właśnie coś mi się obiło o uszy ze zmiany właścicieli nastąpiły. Niech im służą jak najlepiej.

Opublikowano

No tak właśnie coś mi się obiło o uszy ze zmiany właścicieli nastąpiły. Niech im służą jak najlepiej.

Tez tak mysle

ja bym nie zamienil 1.9 w Q na 2,5 fwd :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.