Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

E... co wy tam robicie na tych spotach?!?!? o autach gadacie czy gracie w zielone bo nie wiem czy mam jechać autem czy autobusem :sick3:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie moge brzydko napisac sory. :wallbash:

A co do frekwencji to niezla :decayed:

Opublikowano

przyjedz autobusem nie ma sensu żebyś sie cisnął w autcie bo i tak ci nie potrzebne

a tak btw.

carnivore1 mogłeś zostać jeszcze trochę bo później były wyścigi;]

Opublikowano

carnivore1 mogłeś zostać jeszcze trochę bo później były wyścigi;]

NO NIE ŻARTUJ :wallbash: a co zescie wykombinowali? musialem uciekac dzieciaki ululac :tongue4:

Opublikowano

Witam, też byłem (pierwszy raz)było fajnie i było dużo 4 i nie tylko bo subaru się też pokazało :cool1:

Pozdro :hi:

Opublikowano

mu nie tamte bałwany w astrach i czymś tam jeszcze :D

podpuszczaliśmy tomsa żeby stanął z kimś niestety sie nie dał:(

Opublikowano

Witam. Wybieram się po raz pierwszy na niedzielne spotkanie i mam pytanie: czy ktoś będzie miał sprzęt żeby podłączyć moją bryczkę do kompa i wyłączyć poduszkę powietrzną pasażera ponieważ moja żona będzie jeździć z moim 2 miesięcznym synem i wolelibyśmy żeby oboje podróżowali z przodu :)

do zobaczenia w niedzielę

pozdro

Opublikowano

zazwyczaj nikt nie wozi tego ze sobą ale na tą niedzielę jeden z kolegów powiedział, że może weźmie , także jest szansa... sporo ludzi się już ustawia w kolejce, ale ja byłem pierwszy :kox: :>

Opublikowano

Witam. Wybieram się po raz pierwszy na niedzielne spotkanie i mam pytanie: czy ktoś będzie miał sprzęt żeby podłączyć moją bryczkę do kompa i wyłączyć poduszkę powietrzną pasażera ponieważ moja żona będzie jeździć z moim 2 miesięcznym synem i wolelibyśmy żeby oboje podróżowali z przodu :)

do zobaczenia w niedzielę

pozdro

ELO, a w schowku po lewej nie masz gniazda do wyłączenia.
Opublikowano

No właśnie szukałem i nie ma ...:(

Opublikowano

panowie dzieje sie cos dzis we wro.. bo tak mysle czy moglbym wpac..hmm...

Opublikowano

ja również bym dzisiaj chętnie wpadł :>

Opublikowano

no to zapraszam im nas więcej tym lepiej

pozdrawiam i do zobaczenia

Opublikowano

a więc do zobaczenia wieczorem, wpadne jeszcze z jednym kolega z forum :)

Opublikowano

byłem dziś z Jojo i muszę przyznać, że zdziwiłem się że aż tyle ludziska się najechało. Byłem tylko 10 min ale następnym razem na pewno wpadnę na dużo dłużej :). Dzięki za miłe przywitanie :)!

Pershing to nie ty z nami tam byłeś i mówiłeś, że też masz AJL?

Opublikowano

a ja cie pamietam pomyliłem ci kolezanke z dziewczyna hehehe pozdro do nastepnego :hi:

Opublikowano

dokładnie ;)

Opublikowano

A słyszeliście, że ponoć Spiż stoi teraz po 10 PLN/0.5l? Potwierdzicie mnie tę smutną plotkę?

Opublikowano

byłem dziś z Jojo i muszę przyznać, że zdziwiłem się że aż tyle ludziska się najechało. Byłem tylko 10 min ale następnym razem na pewno wpadnę na dużo dłużej :). Dzięki za miłe przywitanie :)!

Pershing to nie ty z nami tam byłeś i mówiłeś, że też masz AJL?

To byłem ja :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.