Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Chyba będę potrzebował jakiejś w miarę reprezentacyjnej fury na wrzesień. Kolega się uparł żebym go swoją Audi w ostatnia drogę zawiózł. A nie widziałem żeby ktoś kombi do ślubu jechał...

Wysłane przez Tapatalk

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A lawetą widziałeś?

Kuzyna 2lata temu lawetą wiozłem do ślubu :grin:

A tak serio... mogę zorganizować CLS'a jak wam pasuje :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dogadamy resztę przez telefon [emoji6]

Wysłane przez Tapatalk

Opublikowano

Dobry brak prądu

Opublikowano

Hejka byłem pod milenijnym ale o 15 :P nie sprawdziłem o której spot ale pewnie wakacje i teraz taki sam tłok jak o 15 ;)

Opublikowano
  • Autor

To może sprawdź jutro o 17:30 [emoji6]

Wysłane przez Tapatalk

Opublikowano

To może sprawdź jutro o 17:30 [emoji6]

Wysłane przez Tapatalk

Dzięks hehehe sprawdzę. Sobota niedziela i tak w pracy to już nie odróżniam ;P

Edytowane przez kiciafirerek

Opublikowano

bry

Opublikowano
  • Autor

Siema.

Wysłane przez Tapatalk

Opublikowano

Bry

Opublikowano

siemka

:hi:

Opublikowano

Chłopaki szukam dobrego serwisu, mianowicie chodzi mi o "uczciwego" mechanika, który nie up***doli mi smarem kierownicy ani nie porysuje lakieru, po ostatniej naprawie w "prowincjonalnym" warsztacie się tylko wk*rwiam, wymieniałem wahacze, mineły 2 miesiące i już coś dzwoni w prawym kole mimo że to lemforder, autem od tej pory zrobiłem może 2000km, to nie koniec, mimo że wymienił mi czujnik poziomu oleju to rozwalił kable które idą do czujnika. Myślicie- "eee... pier**li pewnie", dodam że to nie koniec! Panowie również zajęli się moim rozrządem i stwierdzili że trzeba wymienić uszczelniacze wałków- wymienili.... i co? i cieknie dalej;/. Mało? był to czerwiec- pomyślałem że zrobię przegląd klimy, wymiana osuszacza wymiana oleju w kompresorze nowy gaz i heja! tydzień później odczynnik gdzieś się ulotnił i klima też nie działa. CZY POZA ASO ISTNIEJĄ RZETELNE SERWISY? Czy RSSerwis ma dobrą renome? Potrzebuję mechaniora który przetrzepie mi auto z góry na dół.

Opublikowano

Chłopaki szukam dobrego serwisu, mianowicie chodzi mi o "uczciwego" mechanika, który nie up***doli mi smarem kierownicy ani nie porysuje lakieru, po ostatniej naprawie w "prowincjonalnym" warsztacie się tylko wk*rwiam, wymieniałem wahacze, mineły 2 miesiące i już coś dzwoni w prawym kole mimo że to lemforder, autem od tej pory zrobiłem może 2000km, to nie koniec, mimo że wymienił mi czujnik poziomu oleju to rozwalił kable które idą do czujnika. Myślicie- "eee... pier**li pewnie", dodam że to nie koniec! Panowie również zajęli się moim rozrządem i stwierdzili że trzeba wymienić uszczelniacze wałków- wymienili.... i co? i cieknie dalej;/. Mało? był to czerwiec- pomyślałem że zrobię przegląd klimy, wymiana osuszacza wymiana oleju w kompresorze nowy gaz i heja! tydzień później odczynnik gdzieś się ulotnił i klima też nie działa. CZY POZA ASO ISTNIEJĄ RZETELNE SERWISY? Czy RSSerwis ma dobrą renome? Potrzebuję mechaniora który przetrzepie mi auto z góry na dół.

RS serwis ma bardzo złą opinię. Ja osobiście polecam Vag Serwis i paru kolegów pewnie się ze mną zgodzi.

Opublikowano

Chłopaki szukam dobrego serwisu, mianowicie chodzi mi o "uczciwego" mechanika, który nie up***doli mi smarem kierownicy ani nie porysuje lakieru, po ostatniej naprawie w "prowincjonalnym" warsztacie się tylko wk*rwiam, wymieniałem wahacze, mineły 2 miesiące i już coś dzwoni w prawym kole mimo że to lemforder, autem od tej pory zrobiłem może 2000km, to nie koniec, mimo że wymienił mi czujnik poziomu oleju to rozwalił kable które idą do czujnika. Myślicie- "eee... pier**li pewnie", dodam że to nie koniec! Panowie również zajęli się moim rozrządem i stwierdzili że trzeba wymienić uszczelniacze wałków- wymienili.... i co? i cieknie dalej;/. Mało? był to czerwiec- pomyślałem że zrobię przegląd klimy, wymiana osuszacza wymiana oleju w kompresorze nowy gaz i heja! tydzień później odczynnik gdzieś się ulotnił i klima też nie działa. CZY POZA ASO ISTNIEJĄ RZETELNE SERWISY? Czy RSSerwis ma dobrą renome? Potrzebuję mechaniora który przetrzepie mi auto z góry na dół.

Poszło PW. RS serwis też nie polecam. A tak apro po gdzie nabijałeś klimę i ten osuszacz wymieniałeś ?

Opublikowano

Żaden RS Serwis!

Jedź do VAGSerwis, jak Ci qrczak poleca. Nie zawiedziesz się :hi:

Opublikowano
  • Autor

Ja bym polecił ale po ostatniej akcji jak wysłałem uszolka do pana ze szrotu z b5 już nikogo nie będę polecał. Jednych traktują tak innych inaczej :hi:

Wysłane przez Tapatalk

Opublikowano

Siemanko :) a przy jakiej ulicy miesci sie ten serwis, bo przeprowadzilem sie teraz do wrocka i dobrze wiedziec gdzie jezdzic jak cos :P a ceny maja przystepne??

Opublikowano

Tarnogajska. Ceny są spoko :wink:

Opublikowano

dzieki za info :) dozoba jutro na spocie :D

Opublikowano

Siemka w wolny weekend

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.