Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to bedzie ktoś bo niewiem czy mam jechac?


to bedzie ktoś bo niewiem czy mam jechac?

Zaraz bede wyjezdzal wiec jak ktos sie wacha to zapraszam :P

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja zajade emil i chyba lolek i pj

Grzesiek to nie ja już dawno nie byłem w warszawie

Opublikowano

Ja wyjeżdżam, do zobaczenia na miejscu :)

wyslane przy pomocy zdartego nankanga

Opublikowano
  • Autor

Szczuraz, przylaczysz się?

Niestety nie. Czekam na Nelsona w celu alkoholizacji i ogólnego upodlenia. :decayed:

Opublikowano

Ja rowniez wdepne ale niestety gdzies okolo 18 wczesniej nie dam rady , mam nadzieje ze jeszcze bedziecie :)

Opublikowano

Dzisiaj nie da rady, auto jutro idzie do elektryka na małe poprawki :wink:

Później 6tego lutego odwiedzę Kaja :wink:

i jak będzie wszystko gotowe, pokaże się na spocie :)

Opublikowano

Kto napisał te wskazówki dojazdu? nie przecina sie popowskiej i nie skreca w lewo tylko skreca sie w prawo w popowska i na pierwszych swiatlach w lewo...

Opublikowano
  • Autor

skręciłeś w Milenijną a nie w Wejcherowską. Wtedy będzie tak jak napisałeś.

"Od centrum jedziesz ul. Legnicką - skręcasz w Wejherowską,
przecinasz Popowicką jadąc prosto ( dalej Wejherowska ),
skręcasz w pierwszy możliwy skręt w lewo i za chwile znów w lewo za żywopłot."

Opublikowano

Mariusz żebym wiedział ze ode mnie jedziesz to wziąłbym cię na hol :decayed: a tak wogle do dobry :hi:

Opublikowano
  • Autor

Bry. Śniegowo zaczynamy nowy tydzień pracy. :decayed:

Opublikowano

skręciłeś w Milenijną a nie w Wejcherowską. Wtedy będzie tak jak napisałeś.

"Od centrum jedziesz ul. Legnicką - skręcasz w Wejherowską,

przecinasz Popowicką jadąc prosto ( dalej Wejherowska ),

skręcasz w pierwszy możliwy skręt w lewo i za chwile znów w lewo za żywopłot."

A no faktycznie, myślałem że to wejherowska xD

Jarek następnym razem pojedziemy razem :D

Opublikowano

Robota nie zając! Najpierw trzeba ja znaleźć:) milego!

wyslane przy pomocy zdartego nankanga

Opublikowano

jutro pod mostem ?

Opublikowano

ja odpadam dobry :hi:

Opublikowano

Kto się wybiera dziś?

Będę! :wink:

Opublikowano

Mnie również nie będzie.

wyslane przy pomocy zdartego nankanga

Opublikowano

Taka wiadomość ogólna, do wszystkich ( :decayed: ):

Chciałem wczoraj/dzisiaj założyć klubową ramkę pod tablicę ( :banan: ), no ale... śruby starej ramki są tak wyrobione w środku że nich... nie da rady ich odkręcić :(

Kumpel WD 40 nie pomógł mi w niczym... :(

Kto dzisiaj będzie, weźcie magiczne śrubokręty lub inne przyrządy i zróbmy wspólnie tego moda.... :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ja powinienem dzisiaj zajechać. Wezmę siekierkę. Nie trafiła mi sie jeszcze ramka odporna na siekierkę. :decayed:

Opublikowano

Maciek zobaczymy, bo te bestie przyprawiły mnie już o pianę z pyska ... :decayed: ale mam nadzieję, że dzisiaj nastanie ich kres... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ja zawsze urywam te śruby i walę ramkę na cztery wkręty. Pod ramkę daję piankę żeby mi się nie telepała na basie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.