Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurdę ja mam co tydzień coś co mi zburzy plany przyjazdu od 2 miesięcy. W ten weekend mamy 14 lutego :D więc trzeba znów odpuścić. Ehh ;)

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Jest ktoś z Wrocławia co może mi zrobić logi turba ???

Kontaktuj się z Goldim


Potrzebne mi dwie oprawki na 5w5 bo zmieniam z h6w

Uderz do tego pana -> http://a4-klub.pl/index.php?/user/71534-jawor36/

Opublikowano

:hi:

O tak uderz do Goldi :)

Opublikowano

Dobry :hi: jestem po operacji wiec na razie nie dam rady

Opublikowano

Cześć i czołem ! Audi zmartwychwstalo co prawda jeszcze trochę kuleje ale dojdzie do ładu ? w niedzielę ktoś będzie ? Po krótkiej przerwie bym zawitał o ile kobita nic nie wymyśli

Opublikowano
  • Autor

co było?

Opublikowano

ja wpadne jak coś :D

Opublikowano

co było?

Pompa padła, rozrząd przeskoczył takie tam. Rozrząd nowy pompa 11 wsadzona dziś byłem jescze dawkę uregulować i jest ok na razie

Opublikowano
  • Autor

Jak k... rozrzad przeskoczył?! Coś ty tam narobił ? Paliłeś na linkę ?

Edytowane przez szczuraz

Opublikowano

Jesli ktos bedzie jutro to dajcie znac tez wpadne :)

Opublikowano

Jak k... rozrzad przeskoczył?! Coś ty tam narobił ? Paliłeś na linkę ?

A gdzie tam. Pompa bałaganu narobila
Opublikowano
  • Autor

Ale niefart. :kwasny:

Opublikowano

Ale niefart. :kwasny:

Nooo póki co żyje. Ale po 1 odpaleniu klepal jak głupi. Wszystko ustawione i chodzi pięknie.nAwet mniej dymi haha
Opublikowano

Ale niefart. :kwasny:

Nooo póki co żyje. Ale po 1 odpaleniu klepal jak głupi. Wszystko ustawione i chodzi pięknie.nAwet mniej dymi haha

u młodego w golfie nie został czasem mój wyjmak do pinów czerwony? przedzwoń do niego i spytaj, bo kuźwa nie mogę go znaleźć :facepalm:

Opublikowano

Ale niefart. :kwasny:

Nooo póki co żyje. Ale po 1 odpaleniu klepal jak głupi. Wszystko ustawione i chodzi pięknie.nAwet mniej dymi haha

u młodego w golfie nie został czasem mój wyjmak do pinów czerwony? przedzwoń do niego i spytaj, bo kuźwa nie mogę go znaleźć :facepalm:
Dam znac. Chyba że już gofra pogonił

Szczurek plamisz haha przyjechał na chwilę i zostawił kałuże

Opublikowano
  • Autor

Po pierwsze nie plamię tylko znaczę teren a po drugie mam już uszczelkę to tego wtrysku tylko czasu nie mam. Następny silnik będzie szczelny niech go tylko koza z budy wyrwie. :decayed:

Opublikowano

Ale niefart. :kwasny:

Nooo póki co żyje. Ale po 1 odpaleniu klepal jak głupi. Wszystko ustawione i chodzi pięknie.nAwet mniej dymi haha

u młodego w golfie nie został czasem mój wyjmak do pinów czerwony? przedzwoń do niego i spytaj, bo kuźwa nie mogę go znaleźć :facepalm:
Dam znac. Chyba że już gofra pogonił

Szczurek plamisz haha przyjechał na chwilę i zostawił kałuże

Niechce nic mówić ale za Tobą mineralnym jechało...

Opublikowano

a jaki ma lac jak ma 2.5? :decayed:

Opublikowano

Tak to się teraz nazywa hehe . po takiej awarii dostał w dupe i sobie na pewno lubi oleju lyknac to tylko 1.9 nic mu nie będzie poza tym ile można dymic na czarno haha

Opublikowano

a jaki ma lac jak ma 2.5? :decayed:

zamilcz, kuRYwa... :facepalm:

:decayed:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.