Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

patrz 4 posty wyżej ... slepy już o tym pisał :szukaj:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wypad z tym spamem. To jeden z czystszych wątku na forum i nie zaśmiecać nam go. Tu są ludzie kumaci i sami wiedzą gdzie co jest.

Jak jeszcze raz ktoś sypnie spamem :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

to kupisz 2 bilety i wywieziesz do lasu pekaesem :polew:

Opublikowano

to kupisz 2 bilety i wywieziesz do lasu pekaesem :polew:

a jeździ jakiś ? :polew: :polew:

Opublikowano

to kupisz 2 bilety i wywieziesz do lasu pekaesem :polew:

a jeździ jakiś ? :polew: :polew:

To jest Polska, PKS objeżdża wszystkie większe i mniejsze dziury :dziura:

W lesie też się pewnie zatrzyma, jak poprosisz ładnie :baseball:

:bry:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Niedługo będzie ''skarpety po pięć zloty 10 sztuk'' dobrze że ktoś tu trzyma porządek.

Opublikowano
  • Autor

dziwne że w naszym oddziale niema żadnego zielonego :mysli: Hornet ty jako jeden z bardziej uzależnionych od internetu w naszym oddziale powinieneś kandydować :song:

Opublikowano

dziwne że w naszym oddziale niema żadnego zielonego :mysli: Hornet ty jako jeden z bardziej uzależnionych od internetu w naszym oddziale powinieneś kandydować :song:

e tam po co ?? Ja trzeba coś edytować to się załatwi..... :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

właśnie o tym pisałem ... człowiek puści cichacza na forum a Hornet już obczaja :decayed:

Opublikowano

właśnie o tym pisałem ... człowiek puści cichacza na forum a Hornet już obczaja :decayed:

ja wiem wszystko :gwizdanie: :gwizdanie: takie zboczenie zawodowe :cool1:

Opublikowano

Panowie, Service Insp mi się świeci :wallbash: idzie to wykasować bez VAGa?!

Opublikowano

Panowie, Service Insp mi się świeci :wallbash: idzie to wykasować bez VAGa?!

1. vaga bierze szczur

2. gniady zapodaje kabel ja biorę lapa i się skasuje

Opublikowano

to ja wezmę auto :naughty:[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 22:32_________________________________________________w ogóle to jest jak normalny błąd, czy procedura jest jakoś bardziej skomplikowana?

Opublikowano

Normalnie sie kasuje, a ja juz najebany :decayed: 23 lata mineło :shocked::polew: Życie dopiero przede mna, a juz dosc :kox:

Opublikowano

urodziny?!?! najlepszego!! :drunk:

no to w tą sobotę już nie ma wykręcania się :no:

Opublikowano

Sobota aktualna..... zabieramy Panie czy idziemy do "lasu" ?? :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

jeżeli chodzi o Panie, to ja będę zapijał huczny koniec z poprzednią, chociaż nie, będę opijał :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie, Service Insp mi się świeci :wallbash: idzie to wykasować bez VAGa?!

1. vaga bierze szczur

2. gniady zapodaje kabel ja biorę lapa i się skasuje

Kabela moge wziąść ale da rade wykasować sterowaniem przy liczniku jak?szukaj na forum bo nie pamiętam :decayed:
Opublikowano

czytałem o tym, ale mam coś uwalonego w liczniku, bo nie mogę wyzerować licznika kilometrów i nie wiem, czy to pokrętło nie jest uwalone czasem, czy coś wewnątrz :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.